x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Abbey slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Abbey slaapzak Summer 175 donkerblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183962454.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157024816.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156379917.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156703657.jpg
      Abbey Abbey slaapzak Summer 175 donkerblauw slaapzak Summer 175 donkerblauw slaapzak Summer 175 donkerblauw Abbey Camp Slaapzak - Zomer - Marine/Aqua - 200 x 75 cm (1)
      Abbey slaapzak Summer 175 donkerblauw
      • 08716404271404
      • 147139
      • 159539
      5
      deal
      32.99 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NL Basic Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211844593.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156702868.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207700453.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NL Basic Rood Slaapzak Abbey 21 NL Basic Rood Slaapzak Abbey 21 NL Basic Rood Deze mooie slaapzak van outdoormerk Abbey is speciaal gemaakt voor de zwoele zomernachten. De buitenkant van de slaapzak is gemaakt van waterafstotend polyester. Dit Basic model kan voor binnen of buiten worden gebruikt. De vulling bestaat uit 175 g/m² polyester, waardoor de slaapzak geschikt is voor temperaturen rond de 20°C. Wordt geleverd inclusief draagtas. Product eigenschappen : \\n \\nMateriaal : Polyester\\n \\nVoering : 65% polyester / 35% katoen\\n \\nIsolatie : 175 g/m² polyester\\... (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NL Basic Rood
      • 08716404271428
      • 159541
      5
      deal
      32.99 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Marine
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159977235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157110850.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Marine Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Marine Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Marine Bestel Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Marine online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Abbey bij Etrias. (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Marine
      • 08716404291488
      • 159533
      5
      43.90 EUR
    • Abbey slaapzak Summer 175 lichtblauw/lime
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/92424971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157026097.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156379908.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156704103.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77024759.jpg
      Abbey Abbey slaapzak Summer 175 lichtblauw/lime slaapzak Summer 175 lichtblauw/lime slaapzak Summer 175 lichtblauw/lime Bestel Slaapzak Abbey 21 NL Basic Petrol online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Abbey bij Etrias. (1)
      Abbey slaapzak Summer 175 lichtblauw/lime
      • 08716404271411
      • 159540
      • 147140
      4
      deal
      33.89 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NS Junior Lichtblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211847247.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157039026.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157038387.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NS Junior Lichtblauw Slaapzak Abbey 21 NS Junior Lichtblauw Slaapzak Abbey 21 NS Junior Lichtblauw Bestel Slaapzak Abbey 21 NS Junior Lichtblauw online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Abbey bij Etrias. (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NS Junior Lichtblauw
      • 08716404286675
      • 159542
      4
      deal
      28.48 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey Camp Junior Fairytale Petrol Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157159193.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99139517.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157160087.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey Camp Junior Fairytale Petrol Geel Slaapzak Abbey Camp Junior Fairytale Petrol Geel Slaapzak Abbey Camp Junior Fairytale Petrol Geel Bestel Slaapzak Abbey Camp Junior Fairytale Petrol Geel online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Abbey bij Etrias. (1)
      Abbey Slaapzak Abbey Camp Junior Fairytale Petrol Geel
      • 08716404293536
      • 667654
      4
      24.85 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NS Junior Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157446637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157605840.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157605839.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NS Junior Roze Slaapzak Abbey 21 NS Junior Roze Slaapzak Abbey 21 NS Junior Roze Abbey Camp Slaapzak Junior - Uni - Fuchsia/Roze (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NS Junior Roze
      • 08716404286682
      • 159543
      4
      22.99 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211814939.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107300988.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133024842.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Grijs Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Grijs Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Grijs Bestel Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Grijs online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Abbey bij Etrias. (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Grijs
      • 08716404039059
      • 159535
      4
      deal
      42.99 EUR
    • Abbey Camp Slaapzak Junior - Jungle - 140 x 70 cm - Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207931036.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211751732.jpg
      Abbey Abbey Camp Slaapzak Junior - Jungle - 140 x 70 cm - Geel Camp Slaapzak Junior - Jungle - 140 x 70 cm - Geel Camp Slaapzak Junior - Jungle - 140 x 70 cm - Geel Abbey Camp slaapzak Jungle Junior 140 x 70 cm polyester geel (1)
      Abbey Camp Slaapzak Junior - Jungle - 140 x 70 cm - Geel
      • 08716404331283
      3
      26.45 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Kobalt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184002695.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Kobalt Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Kobalt Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Kobalt Abbey Camp Slaapzak Basic - Dekenmodel - 210 x 85 cm - Kobalt (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Kobalt
      • 08716404283285
      • 159536
      3
      deal
      42.99 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 12 MH Mummie Uni Marine
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153355184.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156704905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189549524.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 12 MH Mummie Uni Marine Slaapzak Abbey 12 MH Mummie Uni Marine Slaapzak Abbey 12 MH Mummie Uni Marine Abbey Camp Slaapzak Mummie - Uni - Marine/Lichtgrijs (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 12 MH Mummie Uni Marine
      • 08716404286705
      • 159404
      2
      29.90 EUR
    • Abbey Slaapzak Mummie - Duo Colour - Antraciet/Grijs/Smaragd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156702883.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153354961.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Mummie - Duo Colour - Antraciet/Grijs/Smaragd Slaapzak Mummie - Duo Colour - Antraciet/Grijs/Smaragd Slaapzak Mummie - Duo Colour - Antraciet/Grijs/Smaragd De Abbey slaapzak "Mummie" is een zeer comfortabele polyamide slaapzak, de voering bestaat voor 20% katoen en 80% polyester. Extra voordeel van deze slaapzak is dat deze een capuchon een trekkoord heeft, hierdoor is de slaapzak uitermate geschikt voor gebruik in gebieden met koude nachten. De comfort-rate is dan ook tot c.a. 4 graden Celsius. Aan de binnenzijde bij de rits zit een extra tochtrand. Product eigenschappen : \\n \\nKwaliteit : polyamide met waterafstotende coating\\n \\nVoering :... (1)
      Abbey Slaapzak Mummie - Duo Colour - Antraciet/Grijs/Smaragd
      • 08716404286712
      2
      deal
      42.98 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162998328.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Grijs Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Grijs Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Grijs Abbey Camp Slaapzak Pilot Model - Uni/Mêlee - Zwart/Grijs mêlee/Rood (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NG Pilot Grijs
      • 08716404291471
      • 159534
      1
      52.94 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 MH Mummie Uni Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153355184.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156704905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188293301.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 MH Mummie Uni Grijs Slaapzak Abbey 21 MH Mummie Uni Grijs Slaapzak Abbey 21 MH Mummie Uni Grijs Abbey Camp Slaapzak Mummie - Grijs/Lichtgrijs - 210 x 80/50 cm (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 MH Mummie Uni Grijs
      • 08716404286699
      • 159403
      1
      34.47 EUR
    • Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Legergroen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211847129.jpg
      Abbey Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Legergroen Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Legergroen Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Legergroen Abbey Camp Basic slaapzak Een zeer praktische slaapzak voor op de camping, onderweg of gewoon thuis! Het dekenmodel slaapzak heeft een koppelbare rits waardoor je makkelijk twee van deze slaapzakken aan elkaar kunt ritsen tot een tweepersoonsslaapzak. De rits is aan de binnenzijde voorzien van een tochtstrip. Het buitentijk is van polyester en het binnentijk van polycomfort. Een vulling van 350 gr/m² garandeert geen koude voeten vanavond! De slaapzaak is ruim bemeten en is 210 cm lang en 85 c... (1)
      Abbey Slaapzak Abbey 21 NK Comfort Legergroen
      • 08716404283001
      • 159537
      1
      38.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yukatana (yukatana)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -24 °C (temperatuur_min__1)
      • -24 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl