x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sjaals verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Review sjaals

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sjaals categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Review Sjaal 'Chunky Rib'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114466939.jpg
      Review Review Sjaal 'Chunky Rib' Sjaal 'Chunky Rib' Sjaal 'Chunky Rib' Materiaal: Overige materialen; Sjaal vorm: Rechthoekig; Motief: Effen; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Rechte zoom (1)
      Review Sjaal 'Chunky Rib'
      • 04058752572159
      • VIE1199001000001
      1
      deal
      11.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Buff DEFAULT
        • buff
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Pieces (pieces)
      • Barts (barts)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Buff (buff)
      • Only (only)
      • Guess (guess)
      • 47 Brand (47_brand)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Amigo (amigo)
      • Anna field (anna_field)
      • Bampidano (bampidano)
      • Basler (basler)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bogner (bogner)
      • Bristol (bristol)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartoon (cartoon)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chillouts (chillouts)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Codello (codello)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Compressport (compressport)
      • Desigual (desigual)
      • DIDI (didi)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Expresso (expresso)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • HAD (had)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HEINE (heine)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ikks (ikks)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kidscase (kidscase)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Knvb (knvb)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Le Chic (le_chic)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lodger (lodger)
      • Loevenich (loevenich)
      • Made.com (made_com)
      • Marvel (marvel)
      • Maze (maze)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • MSTRDS (mstrds)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • OTTO (otto)
      • Parfois (parfois)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Psv (psv)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Roeckl (roeckl)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • Sinner (sinner)
      • Smartwool (smartwool)
      • Starling (starling)
      • Steps (steps)
      • Swing (swing)
      • Talkabout (talkabout)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Top secret (top_secret)
      • Triangle (triangle)
      • Trigema (trigema)
      • Ugg (ugg)
      • UYN (uyn)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Warmies (warmies)
      • We fashion (we_fashion)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Vorm (vorm):
      • Lus (lus)
      • Vierkant (vierkant)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • 12 cm (breedte_cm_12.0)
      • 23 cm (breedte_cm_23.0)
      • 32 cm (breedte_cm_32.0)
      • 50 cm (breedte_cm_50.0)
      • 63 cm (breedte_cm_63.0)
    • Type sjaal (type_sjaal):
      • Colsjaal (colsjaal)
      • Siersjaal (siersjaal)
      • Skisjaals (skisjaals)
      • Winter sjaal (winter_sjaal)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 9 cm (lengte_cm_9.0)
      • 23 cm (lengte_cm_23.0)
      • 26 cm (lengte_cm_26.0)
      • 200 cm (lengte_cm_200.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl