x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sieraad hangers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Skagen sieraad hanger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sieraad hanger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Skagen SKJ1136791 Sea Glass Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132515407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149469192.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Skagen Skagen SKJ1136791 Sea Glass Dames Oorbellen SKJ1136791 Sea Glass Dames Oorbellen SKJ1136791 Sea Glass Dames Oorbellen Skagen dames oorbellen Sea glass SKJ1136791. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'Rosé/blauw'. Het product is gemaakt van Roestvrij staal. Probeer jouw Skagen dames oorbellen Sea glass SKJ1136791 rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (2)
      Skagen SKJ1136791 Sea Glass Dames Oorbellen
      • 04013496012194
      3
      good_buy
      43.12 EUR
    • Skagen SKJ1181040 Agnethe Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149751957.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133104704.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134956642.jpg
      Skagen Skagen SKJ1181040 Agnethe Dames Oorbellen SKJ1181040 Agnethe Dames Oorbellen SKJ1181040 Agnethe Dames Oorbellen Skagen SKJ1181040 Agnethe parelmoerOorbellen. De naam Skagen is geen toeval. Skagen is een klein plaatsje ergens aan de kust in Denemarken waar de Noordzee en de Baltische zee bijelkaar komen en juist in die plaats werd het merk Skagen in 1989 in het leven geroepen. Het sieradenmerk Skagen wil geassocieerd worden met de materialen die de zee kan geven zoals zeeglas en pareltjes. De sieraden worden daarmee dan ook versierd. De sieraden hebben vaak een rustieke en warme uitstraling dankzij de o... (1)
      Skagen SKJ1181040 Agnethe Dames Oorbellen
      • 04013496229899
      3
      good_buy
      deal
      41.70 EUR
    • Skagen SKJ1135791 Sea Glass Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149751414.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133821223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Skagen Skagen SKJ1135791 Sea Glass Dames Oorbellen SKJ1135791 Sea Glass Dames Oorbellen SKJ1135791 Sea Glass Dames Oorbellen Skagen dames oorbellen Sea glass SKJ1135791. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'Rosé/blauw'. Het product is gemaakt van Roestvrij staal. Probeer jouw Skagen dames oorbellen Sea glass SKJ1135791 rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Skagen SKJ1135791 Sea Glass Dames Oorbellen
      • 04013496012163
      3
      good_buy
      44.88 EUR
    • Skagen SKJ1184040 Ellen Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149752055.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133105523.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134956662.jpg
      Skagen Skagen SKJ1184040 Ellen Dames Oorbellen SKJ1184040 Ellen Dames Oorbellen SKJ1184040 Ellen Dames Oorbellen Aantrekkelijke oorbellen van gepolijst roestvrij staal, rond, veredeld door een afgezette schijf van rozenkwarts, diameter 15 mm (1)
      Skagen SKJ1184040 Ellen Dames Oorbellen
      • 04013496229882
      3
      good_buy
      44.25 EUR
    • Skagen SKJ1146791 Ellen Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149751451.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Skagen Skagen SKJ1146791 Ellen Dames Oorbellen SKJ1146791 Ellen Dames Oorbellen SKJ1146791 Ellen Dames Oorbellen Oorstekers roestvrij staal met twee onyx, sluiting: Oorstekerlengte ca. 1,4 cm, breedte ca. 1,4 cm (1)
      Skagen SKJ1146791 Ellen Dames Oorbellen
      • 04013496081855
      2
      41.39 EUR
    • Skagen SKJ1123040 Kariana Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132499650.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142624802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133877691.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126081063.jpg
      Skagen Skagen SKJ1123040 Kariana Dames Oorbellen SKJ1123040 Kariana Dames Oorbellen SKJ1123040 Kariana Dames Oorbellen Geraffineerde oorbellen van gepolijst roestvrij staal, twee gebogen staafjes, worden voor en achter de oorlel gedragen, totale lengte 48 mm, in een geschenkverpakking (1)
      Skagen SKJ1123040 Kariana Dames Oorbellen
      • 04013496012170
      2
      40.00 EUR
    • Skagen SKJ1170791 Elin Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132515685.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133877678.jpg
      Skagen Skagen SKJ1170791 Elin Dames Oorbellen SKJ1170791 Elin Dames Oorbellen SKJ1170791 Elin Dames Oorbellen Merk: Skagen Artikelnummer: SKJ1170791. Modelnaam: ELIN Materiaal: Roestvrij staal verguld Oppervlak: glanzend. Kleur: wit. Stenen: glas. Gewicht: 2,9 gram (per stuk). Type sluiting: hoes. Materiaalkleur: roze. Lengte oorbellen: 11,5 mm. Breedte oorbellen: 5,7 mm. Roestvrij staal rosé geanodiseerd Skagens kettingen, armbanden, oorbellen, hangers en ringen zijn allemaal geïnspireerd op de schoonheid van de zee en presenteren zich in roségoud, goud- en zilverkleurig roestvrij staal met fonkelen... (1)
      Skagen SKJ1170791 Elin Dames Oorbellen
      • 04013496229905
      2
      36.75 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Blush DEFAULT
        • blush
      • Boccia DEFAULT
        • boccia
      • Cavill DEFAULT
        • cavill
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Cavill (cavill)
      • Elegance (elegance)
      • Esprit (esprit)
      • Amayani (amayani)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Best Basics (best_basics)
      • Diemer Atelier (diemer_atelier)
      • Diemer Diamant (diemer_diamant)
      • Diemer farbstein (diemer_farbstein)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • Diemer highlights (diemer_highlights)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Diemer Platin (diemer_platin)
      • Diemer Silber (diemer_silber)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esse (esse)
      • Fossil (fossil)
      • Glow (glow)
      • Gold Collection (gold_collection)
      • Golden style (golden_style)
      • Grazielli (grazielli)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Klingel (klingel)
      • Konplott (konplott)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Mega (mega)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Monosono Collection (monosono_collection)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Quoins (quoins)
      • Religious (religious)
      • Silk (silk)
      • Skagen (skagen)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Ugg (ugg)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • WENZ (wenz)
      • Zinzi (zinzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Diamant (diamant)
      • Goud (goud)
      • Leer (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl