x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sieraad hangers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Orphelia sieraad hanger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sieraad hanger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Orphelia Hanger + Ketting Sweetwater Pearl Rose Zirconium ZH-4796
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160651482.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Sweetwater Pearl Rose Zirconium ZH-4796 Hanger + Ketting Sweetwater Pearl Rose Zirconium ZH-4796 Hanger + Ketting Sweetwater Pearl Rose Zirconium ZH-4796 Tijdloos en elegant. Gekweekte zoetwaterparel. Wordt geleverd in een sieradengeschenkdoos. Afmetingen: lengte x hoogte x breedte: 45 x 3,5 x 1,2 cm. (2)
      Orphelia Hanger + Ketting Sweetwater Pearl Rose Zirconium ZH-4796
      • 05400470244310
      2
      good_buy
      36.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162073400.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560 Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560 Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560 Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560 (2)
      Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560
      • 05400470099088
      2
      good_buy
      28.60 EUR
    • Orphelia Pendant + Chain Black Zirconium ZH-6030/2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184875036.jpg
      Orphelia Orphelia Pendant + Chain Black Zirconium ZH-6030/2 Pendant + Chain Black Zirconium ZH-6030/2 Pendant + Chain Black Zirconium ZH-6030/2 Orphelia Pendant + Chain Black Zirconium ZH-6030/2 (1)
      Orphelia Pendant + Chain Black Zirconium ZH-6030/2
      • 05415190012767
      2
      22.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Luxe Pave Zirconium ZH-4733
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160062063.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Luxe Pave Zirconium ZH-4733 Hanger + Ketting Luxe Pave Zirconium ZH-4733 Hanger + Ketting Luxe Pave Zirconium ZH-4733 Prachtig sieraad Super-fonkelende stenen Wordt geleverd in een sieradendoosje Afmetingen: lengte x hoogte x breedte: 45 x 2,3 x 1,6 cm (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Luxe Pave Zirconium ZH-4733
      • 05400470171890
      2
      29.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Round Zirconium Clear ZH-4563
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160611751.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Round Zirconium Clear ZH-4563 Hanger + Ketting Round Zirconium Clear ZH-4563 Hanger + Ketting Round Zirconium Clear ZH-4563 Orphelia 925 sterling zilver sterling zilver 925 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Round Zirconium Clear ZH-4563
      • 05400470099118
      2
      34.60 EUR
    • Orphelia Kids Pendant + Chain Red Bow ZH-6059
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160070417.jpg
      Orphelia Orphelia Kids Pendant + Chain Red Bow ZH-6059 Kids Pendant + Chain Red Bow ZH-6059 Kids Pendant + Chain Red Bow ZH-6059 Orphelia Kids Pendant + Chain Red Bow ZH-6059 (1)
      Orphelia Kids Pendant + Chain Red Bow ZH-6059
      • 05415190018325
      2
      22.60 EUR
    • Orphelia Pendant + Chain Flower Black ZH-6039/2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160639647.jpg
      Orphelia Orphelia Pendant + Chain Flower Black ZH-6039/2 Pendant + Chain Flower Black ZH-6039/2 Pendant + Chain Flower Black ZH-6039/2 Prachtig sieraad Super-fonkelende stenen Wordt geleverd in een sieradendoosje Afmetingen: lengte x hoogte x breedte: 45 x 2 x 0,8 cm (1)
      Orphelia Pendant + Chain Flower Black ZH-6039/2
      • 05415190016512
      2
      24.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Multi Color Zirconium ZH-4845
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160062933.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Multi Color Zirconium ZH-4845 Hanger + Ketting Multi Color Zirconium ZH-4845 Hanger + Ketting Multi Color Zirconium ZH-4845 Orphelia Hanger + Ketting Multi Color Zirconium ZH-4845 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Multi Color Zirconium ZH-4845
      • 05400470249995
      2
      30.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Bold Heart Black Zirconium ZH-4669
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160077616.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Bold Heart Black Zirconium ZH-4669 Hanger + Ketting Bold Heart Black Zirconium ZH-4669 Hanger + Ketting Bold Heart Black Zirconium ZH-4669 Orphelia 925 sterling zilver 925 sterling zilver Zirkonia (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Bold Heart Black Zirconium ZH-4669
      • 05400470170428
      2
      25.65 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Pave Square Zirconium ZH-4559
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90941488.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Pave Square Zirconium ZH-4559 Hanger + Ketting Pave Square Zirconium ZH-4559 Hanger + Ketting Pave Square Zirconium ZH-4559 Orphelia Hanger + Ketting Pave Square Zirconium ZH-4559 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Pave Square Zirconium ZH-4559
      • 05400470099071
      2
      27.60 EUR
    • Orphelia Pendant + Chain Rose Satin + White ZH-6010
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160647171.jpg
      Orphelia Orphelia Pendant + Chain Rose Satin + White ZH-6010 Pendant + Chain Rose Satin + White ZH-6010 Pendant + Chain Rose Satin + White ZH-6010 Speciaal effect. Gedetailleerde afwerking. Wordt geleverd in een sieradengeschenkdoos. Afmetingen: lengte x hoogte x breedte: 45 x 3,5 x 3,5 cm. (1)
      Orphelia Pendant + Chain Rose Satin + White ZH-6010
      • 05415190010756
      2
      33.60 EUR
    • Orphelia Pendant + Chain Zirconium ZH-6028
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184321667.jpg
      Orphelia Orphelia Pendant + Chain Zirconium ZH-6028 Pendant + Chain Zirconium ZH-6028 Pendant + Chain Zirconium ZH-6028 Orphelia Pendant + Chain Zirconium ZH-6028 (1)
      Orphelia Pendant + Chain Zirconium ZH-6028
      • 05415190012705
      2
      21.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162073816.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546 Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546 Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546 Orphelia Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546
      • 05400470098944
      2
      37.60 EUR
    • Orphelia Pendant + Chain Silver Sheet ZH-6041
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160080072.jpg
      Orphelia Orphelia Pendant + Chain Silver Sheet ZH-6041 Pendant + Chain Silver Sheet ZH-6041 Pendant + Chain Silver Sheet ZH-6041 Speciaal effect Gedetailleerde afwerking Wordt geleverd in een sieradendoosje Afmetingen: lengte x hoogte x breedte: 45 x 2,5 x 1,8 cm (1)
      Orphelia Pendant + Chain Silver Sheet ZH-6041
      • 05415190016581
      2
      26.60 EUR
    • Orphelia Pendant + Chain Rose Zirconium ZH-6032/1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184882228.jpg
      Orphelia Orphelia Pendant + Chain Rose Zirconium ZH-6032/1 Pendant + Chain Rose Zirconium ZH-6032/1 Pendant + Chain Rose Zirconium ZH-6032/1 Orphelia 925 sterling zilver Zilver Zirkonia (1)
      Orphelia Pendant + Chain Rose Zirconium ZH-6032/1
      • 05415190012828
      2
      20.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159925169.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486 Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486 Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486 Orphelia Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486
      • 05400470090238
      2
      26.20 EUR
    • Orphelia Pendant + Chain Gold Sheet ZH-6042/1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184872711.jpg
      Orphelia Orphelia Pendant + Chain Gold Sheet ZH-6042/1 Pendant + Chain Gold Sheet ZH-6042/1 Pendant + Chain Gold Sheet ZH-6042/1 Orphelia Pendant + Chain Gold Sheet ZH-6042/1 (1)
      Orphelia Pendant + Chain Gold Sheet ZH-6042/1
      • 05415190016598
      1
      28.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Clear ZH-4550
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160603808.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Clear ZH-4550 Hanger + Ketting Zirconium Clear ZH-4550 Hanger + Ketting Zirconium Clear ZH-4550 Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Clear ZH-4550 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Clear ZH-4550
      • 05400470098982
      1
      28.60 EUR
    • Orphelia Silver 925 Zh-7080 Pendant Heart Zirc
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160620126.jpg
      Orphelia Orphelia Silver 925 Zh-7080 Pendant Heart Zirc Silver 925 Zh-7080 Pendant Heart Zirc Silver 925 Zh-7080 Pendant Heart Zirc Orphelia Silver 925 Zh-7080 Pendant Heart Zirc (1)
      Orphelia Silver 925 Zh-7080 Pendant Heart Zirc
      • 05415190037401
      1
      21.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Zirconium ZH-4743
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160077699.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Zirconium ZH-4743 Hanger + Ketting Zirconium ZH-4743 Hanger + Ketting Zirconium ZH-4743 Orphelia Hanger + Ketting Zirconium ZH-4743 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Zirconium ZH-4743
      • 05400470178004
      1
      26.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Clear Zirconium Octagon ZH-4536
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160658401.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Clear Zirconium Octagon ZH-4536 Hanger + Ketting Clear Zirconium Octagon ZH-4536 Hanger + Ketting Clear Zirconium Octagon ZH-4536 Orphelia Hanger + Ketting Clear Zirconium Octagon ZH-4536 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Clear Zirconium Octagon ZH-4536
      • 05400470098838
      1
      41.60 EUR
    • Orphelia ZH-7243 - CHAIN WITH PENDANT CIRCLE ZIRCONIUM - 925 silver - cubic zirkonia - 45 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95311469.jpg
      Orphelia Orphelia ZH-7243 - CHAIN WITH PENDANT CIRCLE ZIRCONIUM - 925 silver - cubic zirkonia - 45 cm ZH-7243 - CHAIN WITH PENDANT CIRCLE ZIRCONIUM - 925 silver - cubic zirkonia - 45 cm ZH-7243 - CHAIN WITH PENDANT CIRCLE ZIRCONIUM - 925 silver - cubic zirkonia - 45 cm Orphelia ZH-7243 - CHAIN WITH PENDANT CIRCLE ZIRCONIUM - 925 silver - cubic zirkonia - 45 cm (1)
      Orphelia ZH-7243 - CHAIN WITH PENDANT CIRCLE ZIRCONIUM - 925 silver - cubic zirkonia - 45 cm
      • 05415190079876
      1
      27.95 EUR
    • Orphelia ZH-4621 - Ketting met hanger - Zilver 925 - 45 cm - Zirkonia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184884394.jpg
      Orphelia Orphelia ZH-4621 - Ketting met hanger - Zilver 925 - 45 cm - Zirkonia ZH-4621 - Ketting met hanger - Zilver 925 - 45 cm - Zirkonia ZH-4621 - Ketting met hanger - Zilver 925 - 45 cm - Zirkonia Orphelia ZH-4621 - Ketting met hanger - Zilver 925 - 45 cm - Zirkonia (1)
      Orphelia ZH-4621 - Ketting met hanger - Zilver 925 - 45 cm - Zirkonia
      • 05400470125336
      1
      28.60 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Gold ZH-4849/1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160619577.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Gold ZH-4849/1 Hanger + Ketting Zirconium Gold ZH-4849/1 Hanger + Ketting Zirconium Gold ZH-4849/1 Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Gold ZH-4849/1 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Gold ZH-4849/1
      • 05400470253831
      1
      24.60 EUR
    2 20
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Casual Looks DEFAULT
        • casual_looks
      • Adami & Martucci DEFAULT
        • adami_martucci
      • Bastian Inverun DEFAULT
        • bastian_inverun
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Adami & Martucci (adami_martucci)
      • Bastian Inverun (bastian_inverun)
      • Boccia (boccia)
      • Carrs (carrs)
      • Alessi (alessi)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blush (blush)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Christian (christian)
      • Christina (christina)
      • Classic (classic)
      • Classics&More (classics_more)
      • Coeur de Lion (coeur_de_lion)
      • D for Diamond (d_for_diamond)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diluca Cameo It (diluca_cameo_it)
      • Edox (edox)
      • Elements (elements)
      • Elli (elli)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • EtNox (etnox)
      • Fashionology (fashionology)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fred Bennett (fred_bennett)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giovanni Raspini (giovanni_raspini)
      • GL Timeless (gl_timeless)
      • Glow (glow)
      • Gold Collection (gold_collection)
      • Heide Heinzendorff (heide_heinzendorff)
      • Hermann Bauer (hermann_bauer)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Collection (home_collection)
      • Hot Diamonds (hot_diamonds)
      • Huiscollectie zilver (huiscollectie_zilver)
      • India Gem (india_gem)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Lapponia (lapponia)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lelune (lelune)
      • Leonique (leonique)
      • Les Georgettes (les_georgettes)
      • Lifetime Love (lifetime_love)
      • Lilly (lilly)
      • Lucardi (lucardi)
      • Maison Tatiana Fabergé (maison_tatiana_faberge_)
      • Maman et Sophie (maman_et_sophie)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Montebello (montebello)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • My Home (my_home)
      • MY iMenso (my_imenso)
      • New Bling (new_bling)
      • Nicole Barr (nicole_barr)
      • Orphelia (orphelia)
      • Per Borup (per_borup)
      • Rafaela Donata (rafaela_donata)
      • Reed & Barton (reed_barton)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Religious (religious)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Sanne Kickken (sanne_kickken)
      • Saturno (saturno)
      • Sif Jakobs (sif_jakobs)
      • Silventi (silventi)
      • Silver Rose (silver_rose)
      • Skagen (skagen)
      • Spark (spark)
      • Spiru (spiru)
      • Superoro (superoro)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Traveller (traveller)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Valero Pearls (valero_pearls)
      • Vigor (vigor)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zeeuws Meisje (zeeuws_meisje)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • Zinzi (zinzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Agaat (agaat)
      • Diamant (diamant)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl