x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sieraad hangers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Orphelia sieraad hanger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sieraad hanger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162073400.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560 Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560 Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560 Prachtig sieraad. Unieke steen Geleverd in een sieradengeschenkdoos. Afmetingen: lengte x hoogte x breedte: 45 x 2,2 x 1,9 cm (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Zirconium Black Cateye ZH-4560
      • 05400470099088
      2
      23.84 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162073816.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546 Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546 Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546 Orphelia 925 sterling zilver sterling zilver 925 Zirkonia (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Black Cateye Zirconium ZH-4546
      • 05400470098944
      2
      33.55 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159925169.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486 Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486 Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486 Super-fonkelende stenen Hypoallergeen. Wordt geleverd in een sieradengeschenkdoos. Afmetingen: lengte x hoogte x breedte: 45 x 5 x 0,9 cm. (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Line Zirconium ZH-4486
      • 05400470090238
      2
      23.32 EUR
    • Orphelia Hanger + Ketting Solitaire Zirconiumonum ZH-4841
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162076216.jpg
      Orphelia Orphelia Hanger + Ketting Solitaire Zirconiumonum ZH-4841 Hanger + Ketting Solitaire Zirconiumonum ZH-4841 Hanger + Ketting Solitaire Zirconiumonum ZH-4841 Orphelia Hanger + Ketting Solitaire Zirconiumonum ZH-4841 (1)
      Orphelia Hanger + Ketting Solitaire Zirconiumonum ZH-4841
      • 05400470249872
      1
      62.50 EUR
    • Orphelia ZH-7128 - Ketting 45 cm met Hanger - 925 Sterlingsilver - Zirconium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91113968.jpg
      Orphelia Orphelia ZH-7128 - Ketting 45 cm met Hanger - 925 Sterlingsilver - Zirconium ZH-7128 - Ketting 45 cm met Hanger - 925 Sterlingsilver - Zirconium ZH-7128 - Ketting 45 cm met Hanger - 925 Sterlingsilver - Zirconium Orphelia ZH-7128 - Ketting 45 cm met Hanger - 925 Sterlingsilver - Zirconium (1)
      Orphelia ZH-7128 - Ketting 45 cm met Hanger - 925 Sterlingsilver - Zirconium
      • 05415190067651
      1
      33.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Casual Looks DEFAULT
        • casual_looks
      • Adami & Martucci DEFAULT
        • adami_martucci
      • Bastian Inverun DEFAULT
        • bastian_inverun
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Adami & Martucci (adami_martucci)
      • Bastian Inverun (bastian_inverun)
      • Boccia (boccia)
      • Carrs (carrs)
      • Alessi (alessi)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blush (blush)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Christian (christian)
      • Christina (christina)
      • Classic (classic)
      • Classics&More (classics_more)
      • Coeur de Lion (coeur_de_lion)
      • D for Diamond (d_for_diamond)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diluca Cameo It (diluca_cameo_it)
      • Edox (edox)
      • Elements (elements)
      • Elli (elli)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • EtNox (etnox)
      • Fashionology (fashionology)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fred Bennett (fred_bennett)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giovanni Raspini (giovanni_raspini)
      • GL Timeless (gl_timeless)
      • Glow (glow)
      • Heide Heinzendorff (heide_heinzendorff)
      • Hermann Bauer (hermann_bauer)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Collection (home_collection)
      • Hot Diamonds (hot_diamonds)
      • India Gem (india_gem)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Lapponia (lapponia)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lelune (lelune)
      • Leonique (leonique)
      • Les Georgettes (les_georgettes)
      • Lifetime Love (lifetime_love)
      • Lilly (lilly)
      • Lucardi (lucardi)
      • Maison Tatiana Fabergé (maison_tatiana_faberge_)
      • Maman et Sophie (maman_et_sophie)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Montebello (montebello)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • My Home (my_home)
      • MY iMenso (my_imenso)
      • New Bling (new_bling)
      • Nicole Barr (nicole_barr)
      • Orphelia (orphelia)
      • Per Borup (per_borup)
      • Rafaela Donata (rafaela_donata)
      • Reed & Barton (reed_barton)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Religious (religious)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Sanne Kickken (sanne_kickken)
      • Saturno (saturno)
      • Sif Jakobs (sif_jakobs)
      • Silventi (silventi)
      • Silver Rose (silver_rose)
      • Skagen (skagen)
      • Spark (spark)
      • Spiru (spiru)
      • Steengoed (steengoed)
      • Superoro (superoro)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tamaris (tamaris)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Traveller (traveller)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Valero Pearls (valero_pearls)
      • Vigor (vigor)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zeeuws Meisje (zeeuws_meisje)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • Zinzi (zinzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Agaat (agaat)
      • Diamant (diamant)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl