x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sieraad hangers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    JOOP! sieraad hanger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sieraad hanger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • JOOP! sleutelhanger »2024524«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142394266.jpg
      JOOP! JOOP! sleutelhanger »2024524« sleutelhanger »2024524« sleutelhanger »2024524« Materiaal: Edelstaal, leer; Materiaaloppervlak: Glans, gedeeltelijk IP-gecoat; Leersoort: Kalfsleer; Materiaalkleur: Rozegoudkleur, zwart; Materiaalverwerking: Massief; Sluiting: Ringsluiting; (1)
      JOOP! sleutelhanger »2024524«
      • 04056867015998
      1
      83.90 EUR
    • JOOP! sleutelhanger »2024499«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142394522.jpg
      JOOP! JOOP! sleutelhanger »2024499« sleutelhanger »2024499« sleutelhanger »2024499« Materiaal: Edelstaal; Materiaaloppervlak: Glans, IP-gecoat; Materiaalkleur: Rozegoudkleur; Materiaalverwerking: Massief; Sluiting: Ringsluiting; Verpakking: Incl. etui; Brede sleutelhanger: 30 mm; (1)
      JOOP! sleutelhanger »2024499«
      • 04056867015950
      1
      73.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Blush DEFAULT
        • blush
      • Boccia DEFAULT
        • boccia
      • Cavill DEFAULT
        • cavill
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Cavill (cavill)
      • Elegance (elegance)
      • Esprit (esprit)
      • Amayani (amayani)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Best Basics (best_basics)
      • Diemer Atelier (diemer_atelier)
      • Diemer Diamant (diemer_diamant)
      • Diemer farbstein (diemer_farbstein)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • Diemer highlights (diemer_highlights)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Diemer Platin (diemer_platin)
      • Diemer Silber (diemer_silber)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esse (esse)
      • Fossil (fossil)
      • Glow (glow)
      • Gold Collection (gold_collection)
      • Golden style (golden_style)
      • Grazielli (grazielli)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Klingel (klingel)
      • Konplott (konplott)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Mega (mega)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Monosono Collection (monosono_collection)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Quoins (quoins)
      • Religious (religious)
      • Silk (silk)
      • Skagen (skagen)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Ugg (ugg)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • WENZ (wenz)
      • Zinzi (zinzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Diamant (diamant)
      • Goud (goud)
      • Leer (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl