x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sieraad hangers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fossil sieraad hanger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sieraad hanger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Fossil JF03211710 Vintage Glitz Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150016118.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Fossil Fossil JF03211710 Vintage Glitz Dames Oorbellen JF03211710 Vintage Glitz Dames Oorbellen JF03211710 Vintage Glitz Dames Oorbellen (1)
      Fossil JF03211710 Vintage Glitz Dames Oorbellen
      • 04013496539677
      2
      good_buy
      32.90 EUR
    • Fossil JF03199998 Classics Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150013886.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Fossil Fossil JF03199998 Classics Dames Oorbellen JF03199998 Classics Dames Oorbellen JF03199998 Classics Dames Oorbellen (1)
      Fossil JF03199998 Classics Dames Oorbellen
      • 04013496538960
      2
      40.98 EUR
    • Fossil JF03219791 Vintage Glitz Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149978112.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Fossil Fossil JF03219791 Vintage Glitz Dames Oorbellen JF03219791 Vintage Glitz Dames Oorbellen JF03219791 Vintage Glitz Dames Oorbellen (1)
      Fossil JF03219791 Vintage Glitz Dames Oorbellen
      • 04013496539172
      2
      36.10 EUR
    • Fossil JF03009791 Classics Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150009284.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Fossil Fossil JF03009791 Classics Dames Oorbellen JF03009791 Classics Dames Oorbellen JF03009791 Classics Dames Oorbellen Fossil damesoorstekers in roestvrij staal rosé met zirkoniastenen. (1)
      Fossil JF03009791 Classics Dames Oorbellen
      • 04013496129786
      2
      36.43 EUR
    • Fossil JF03068710 Vintage Iconic Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150010801.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120089893.jpg
      Fossil Fossil JF03068710 Vintage Iconic Dames Oorbellen JF03068710 Vintage Iconic Dames Oorbellen JF03068710 Vintage Iconic Dames Oorbellen Merk: Fossil. Artikelnummer: JF03068710. Materiaal: Roestvrij staal verguld Oppervlak: glanzend. Kleur: wit. Gewicht: 1 gram (per stuk). Type sluiting: hoes. Kleur materiaal: goud Lengte oorbellen: 4,5 mm. Breedte oorbellen: 4,5 mm. Edel staal gedeeltelijk goud geanodiseerd en gecombineerd met synthetisch opaal Bij de horloges en sieraden van Fossil worden een klassieke stijl en een modern design met elkaar verenigd. Het merk onderscheidt zich door een ongelooflijk modebewustzijn en fascinere... (1)
      Fossil JF03068710 Vintage Iconic Dames Oorbellen
      • 04013496248043
      2
      good_buy
      31.50 EUR
    • Fossil JF02949791 Classics rosékleurig Oorbellen Misty Autumn steen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150010414.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133877676.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141266095.jpg
      Fossil Fossil JF02949791 Classics rosékleurig Oorbellen Misty Autumn steen JF02949791 Classics rosékleurig Oorbellen Misty Autumn steen JF02949791 Classics rosékleurig Oorbellen Misty Autumn steen (1)
      Fossil JF02949791 Classics rosékleurig Oorbellen Misty Autumn steen
      • 04013496005233
      1
      deal
      33.70 EUR
    • Fossil JF02950791 Classics Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150010440.jpg
      Fossil Fossil JF02950791 Classics Dames Oorbellen JF02950791 Classics Dames Oorbellen JF02950791 Classics Dames Oorbellen (1)
      Fossil JF02950791 Classics Dames Oorbellen
      • 04013496005240
      1
      55.00 EUR
    • Fossil JF03028791 Vintage Glitz Dames Oorbellen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150010772.jpg
      Fossil Fossil JF03028791 Vintage Glitz Dames Oorbellen JF03028791 Vintage Glitz Dames Oorbellen JF03028791 Vintage Glitz Dames Oorbellen (1)
      Fossil JF03028791 Vintage Glitz Dames Oorbellen
      • 04013496091557
      1
      31.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Diamonfire DEFAULT
        • diamonfire
      • Cavill DEFAULT
        • cavill
      • Elegance DEFAULT
        • elegance
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cavill (cavill)
      • Elegance (elegance)
      • Esprit (esprit)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Best Basics (best_basics)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diemer Atelier (diemer_atelier)
      • Diemer Diamant (diemer_diamant)
      • Diemer farbstein (diemer_farbstein)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • Diemer highlights (diemer_highlights)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Diemer Platin (diemer_platin)
      • Diemer Silber (diemer_silber)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esse (esse)
      • Fossil (fossil)
      • Glow (glow)
      • Golden style (golden_style)
      • Grazielli (grazielli)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Klingel (klingel)
      • Konplott (konplott)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifetime Love (lifetime_love)
      • Mega (mega)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Quoins (quoins)
      • Rabinovich (rabinovich)
      • Religious (religious)
      • Silk (silk)
      • Skagen (skagen)
      • Swarovski (swarovski)
      • TFT (tft)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Ugg (ugg)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • WENZ (wenz)
      • Zinzi (zinzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl