x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sieraad hangers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Elegance sieraad hanger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sieraad hanger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Elegance Hanger zilver met zirconia 120.5627.00
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120104879.jpg
      Elegance Elegance Hanger zilver met zirconia 120.5627.00 Hanger zilver met zirconia 120.5627.00 Hanger zilver met zirconia 120.5627.00 Elegance Hanger zilver met zirconia 120.5627.00. Mooi vormgegeven zilveren hanger met pavegezette zirconiastenen. Deze hanger is gerhodineerd waardoor deze niet zo vaak gepoetst hoeft te worden. (1)
      Elegance Hanger zilver met zirconia 120.5627.00
      • 08712121606178
      2
      36.00 EUR
    • Elegance Zilveren Oorbellen met zirkonia 108.0503.00
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119632036.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107254534.jpg
      Elegance Elegance Zilveren Oorbellen met zirkonia 108.0503.00 Zilveren Oorbellen met zirkonia 108.0503.00 Zilveren Oorbellen met zirkonia 108.0503.00 Zilveren Oorbellen met zirkonia 108.0503.00. Prachtige oorhangers voorzien van vele pavégezette zirkonia's. De afbeelding kan, qua grootte, afwijken van de werkelijkheid. (1)
      Elegance Zilveren Oorbellen met zirkonia 108.0503.00
      • 08712121588009
      2
      65.00 EUR
    • Elegance Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd met Zirkonia 120.5413.00
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120105137.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119631979.jpg
      Elegance Elegance Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd met Zirkonia 120.5413.00 Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd met Zirkonia 120.5413.00 Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd met Zirkonia 120.5413.00 Elegance Zilveren Hanger Bicolor. Gerhodineerd en met Zirkonia uitgevoerd. 120.5413.00. Een letterlijk schitterende hanger, volgezet met zirkonia's. De hanger is in twee kleuren uitgevoerd, in een zilveren kleur en in een goudkleur. Een prima combinatie die past bij elke outfit. Draag deze hanger aan een zilveren gourmetcollier. Deze is op deze site verkrijgbaar. (1)
      Elegance Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd met Zirkonia 120.5413.00
      • 08712121608134
      2
      75.00 EUR
    • Elegance Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd Zirkonia 120.5412.00
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120106591.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119632389.jpg
      Elegance Elegance Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd Zirkonia 120.5412.00 Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd Zirkonia 120.5412.00 Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd Zirkonia 120.5412.00 Elegance Zilveren Hanger Bicolor gerhodineerd en met Zirkonia 120.5412.00. Een prachtige hanger die in zilverkleur en in goudkleur is uitgevoerd. De onderste zijde van de binnenste ring is goudkleurig- en met zirkonia's uitgevoerd. (1)
      Elegance Zilveren Hanger Bicolor, gerhodineerd Zirkonia 120.5412.00
      • 08712121608110
      2
      96.00 EUR
    • Elegance Hanger zilver met zirconia 120.5626.00
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120105994.jpg
      Elegance Elegance Hanger zilver met zirconia 120.5626.00 Hanger zilver met zirconia 120.5626.00 Hanger zilver met zirconia 120.5626.00 (1)
      Elegance Hanger zilver met zirconia 120.5626.00
      • 08712121606161
      1
      32.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Blush DEFAULT
        • blush
      • Boccia DEFAULT
        • boccia
      • Cavill DEFAULT
        • cavill
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Cavill (cavill)
      • Elegance (elegance)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Amayani (amayani)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Best Basics (best_basics)
      • Diemer Atelier (diemer_atelier)
      • Diemer Diamant (diemer_diamant)
      • Diemer farbstein (diemer_farbstein)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • Diemer highlights (diemer_highlights)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Diemer Platin (diemer_platin)
      • Diemer Silber (diemer_silber)
      • Diemer Solitär (diemer_solita_r)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Esse (esse)
      • Fossil (fossil)
      • Glow (glow)
      • Gold Collection (gold_collection)
      • Golden style (golden_style)
      • Grazielli (grazielli)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Klingel (klingel)
      • Konplott (konplott)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Mega (mega)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Monosono Collection (monosono_collection)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Pandora (pandora)
      • Parfois (parfois)
      • Quoins (quoins)
      • Religious (religious)
      • Silk (silk)
      • Skagen (skagen)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Ugg (ugg)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • WENZ (wenz)
      • Zinzi (zinzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Diamant (diamant)
      • Goud (goud)
      • Leer (leer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl