x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sieraad hangers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Diamonfire sieraad hanger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sieraad hanger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Diamonfire 808.0159.00 Oorhangers Bridal zilver met zirconia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112657366.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96344910.jpg
      Diamonfire Diamonfire 808.0159.00 Oorhangers Bridal zilver met zirconia 808.0159.00 Oorhangers Bridal zilver met zirconia 808.0159.00 Oorhangers Bridal zilver met zirconia Diamonfire 808.0159.00 Oorhangers Bridal zilver met zirconia.Sprankelende oorhangers uit de Bridal line van Diamonfire, inspired by diamonds. De oorsieraden bestaan uit een paar kleine zetkastjes met zirkonia, met daaronder als blikvanger een ronde middensteen, omringd door een randje zirkonia's die prachtig het licht zal vangen op een feestje of op die ene belangrijke dag. (1)
      Diamonfire 808.0159.00 Oorhangers Bridal zilver met zirconia
      • 08712121543312
      1
      109.00 EUR
    • Diamonfire 808.0275.00 Oorhangers Cocktail zilver met zirconia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112656869.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95961415.jpg
      Diamonfire Diamonfire 808.0275.00 Oorhangers Cocktail zilver met zirconia 808.0275.00 Oorhangers Cocktail zilver met zirconia 808.0275.00 Oorhangers Cocktail zilver met zirconia (1)
      Diamonfire 808.0275.00 Oorhangers Cocktail zilver met zirconia
      • 08712121573036
      1
      deal
      139.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Diamonfire DEFAULT
        • diamonfire
      • Cavill DEFAULT
        • cavill
      • Elegance DEFAULT
        • elegance
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cavill (cavill)
      • Elegance (elegance)
      • Esprit (esprit)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Best Basics (best_basics)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diemer Atelier (diemer_atelier)
      • Diemer Diamant (diemer_diamant)
      • Diemer farbstein (diemer_farbstein)
      • Diemer Gold (diemer_gold)
      • Diemer highlights (diemer_highlights)
      • Diemer Perle (diemer_perle)
      • Diemer Platin (diemer_platin)
      • Diemer Silber (diemer_silber)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esse (esse)
      • Fossil (fossil)
      • Glow (glow)
      • Golden style (golden_style)
      • Grazielli (grazielli)
      • Heart to Get (heart_to_get)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • JOOP! (joop_)
      • Juwelo (juwelo)
      • Klingel (klingel)
      • Konplott (konplott)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifetime Love (lifetime_love)
      • Mega (mega)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Quoins (quoins)
      • Rabinovich (rabinovich)
      • Religious (religious)
      • Silk (silk)
      • Skagen (skagen)
      • Swarovski (swarovski)
      • TFT (tft)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Ugg (ugg)
      • Ursula Christ (ursula_christ)
      • WENZ (wenz)
      • Zinzi (zinzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Goud (goud)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl