x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vente-Unique.nl bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Vente-Unique.nl Bijzettafel ZENIA - Gehard glas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110329889.jpg
      Vente-Unique.nl Vente-Unique.nl Bijzettafel ZENIA - Gehard glas Bijzettafel ZENIA - Gehard glas Bijzettafel ZENIA - Gehard glas Design accessoire en praktisch meubel: deze bijzettafel heeft alles om u te verleiden! De structuur van transparant gebogen gehard glas laat het licht door voor nog meer helderheid. Dankzij het ideale formaat en de tijdschrifthouder zal hij onmisbaar worden.Technische kenmerken: Structuur: Gebogen gehard glas 12 mm Kleur: Transparant 1 tijdschrifthouder Afmetingen: L55 x D45 x H45 cm Gehard glas is vijf keer zo stevigals gewoon glas. Het is dus prima geschikt voor gebruik als meubilair: u zul... (1)
      Vente-Unique.nl Bijzettafel ZENIA - Gehard glas
      • 03517920644049
      1
      deal
      236.99 EUR
    • Vente-Unique.nl Bijzettafel JOLINE - Transparant gehard glas en stalen voet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152526215.jpg
      Vente-Unique.nl Vente-Unique.nl Bijzettafel JOLINE - Transparant gehard glas en stalen voet Bijzettafel JOLINE - Transparant gehard glas en stalen voet Bijzettafel JOLINE - Transparant gehard glas en stalen voet Bijzettafel JOLINE Kleur: metallic Edition prestige: Onze collectie meubels uit een hogere prijsklasse: een meubellijn met luxeafwerking en edele materialen, en altijd voor de beste prijs! De bijzettafel JOLINE, een meesterstuk Deze bijzettafel van gehard glas en gepolijst roestvrij staal is een echt designermodel met zijn ronde vormen en zijn ringvormige poten, waarmee hij een zeer moderne look aan uw kamer geeft. Zijn luchtige vormgeving zal een prachtig effect geven in uw interieur! Debijz... (1)
      Vente-Unique.nl Bijzettafel JOLINE - Transparant gehard glas en stalen voet
      • 03517920855964
      1
      deal
      686.99 EUR
    • Vente-Unique.nl Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167978464.jpg
      Vente-Unique.nl Vente-Unique.nl Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Goud Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Goud Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Goud Elegantendesign, de bijzettafelMARCIAis eendeco-elementop zich. Degrafische lijnenen despiegelbladreflecteren het licht in uw kamer. Om een nogwarmere sfeerte creëren, kunt u aan de lichtenspelen door een kaarsop tafel te plaatsen.Technische kenmerken: Blad:Spiegel met 5mm dikte. Structuur: Messing effect metaal Kleuren: Goud Afmetingen: L43 x D43 x H45.5cm Zelf te monteren meubel.De levertijd van dit product zal in uw winkelwagen bevestigd worden.Afmetingen en pakkettenBijzettafel MARCIA:Pro... (1)
      Vente-Unique.nl Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Goud
      • 03517920783823
      1
      deal
      147.99 EUR
    • Vente-Unique.nl Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Koper
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167191944.jpg
      Vente-Unique.nl Vente-Unique.nl Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Koper Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Koper Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Koper Elegantendesign, de bijzettafelMARCIAis eendeco-elementop zich. Degrafische lijnenen despiegelbladreflecteren het licht in uw kamer. Om een nogwarmere sfeerte creëren, kunt u aan de lichtenspelen door een kaarsop tafel te plaatsen.Technische kenmerken: Blad:Spiegel met 5mm dikte. Structuur: Messing effect metaal Kleuren: Goud Afmetingen: L43 x D43 x H45.5cm Zelf te monteren meubel.De levertijd van dit product zal in uw winkelwagen bevestigd worden.Afmetingen en pakkettenBijzettafel MARCIA:Pro... (1)
      Vente-Unique.nl Bijzettafel MARCIA - Spiegel en Metaal - Koper
      • 03517920783830
      1
      deal
      147.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 24Designs (24designs)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bellatio (bellatio)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Columbine (columbine)
      • Compactor (compactor)
      • Coppens (coppens)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Express (express)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Frama (frama)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Greenware (greenware)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Liv (liv)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Luzo (luzo)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micasa (micasa)
      • MOEBE (moebe)
      • Montis+ (montis_)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • O'daddy (o_daddy)
      • OTTO (otto)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Philips (philips)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Rice (rice)
      • Richmond (richmond)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spectrum (spectrum)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Sunburst (sunburst)
      • Suns (suns)
      • Symbiosis (symbiosis)
      • Ta (ta)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trend Living (trend_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wimex (wimex)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 47 cm (hoogte_cm_2)
      • 47 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 50 cm (lengte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl