x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VAN MANEN bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • VAN MANEN Tafel Edgar 38 X 38 X 40 Cm Hout Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164061394.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN Tafel Edgar 38 X 38 X 40 Cm Hout Bruin Tafel Edgar 38 X 38 X 40 Cm Hout Bruin Tafel Edgar 38 X 38 X 40 Cm Hout Bruin Van Manen tafel Edgar Deze handige tafel van Van Manen is een fijne toevoeging aan jouw interieur. De tafel heeft een houten tafelblad. De poten hebben aan de onderkant bescherming zitten zodat jouw vloer niet wordt aangetast. Specificaties: Kleur: bruin Materiaal: hout Afmetingen: 38 x 38 x 40 cm (lxbxh) (3)
      VAN MANEN Tafel Edgar 38 X 38 X 40 Cm Hout Bruin
      • 08713219376379
      1
      deal
      84.90 EUR
    • VAN MANEN set van drie vierkante houten bijzettafels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164061190.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN set van drie vierkante houten bijzettafels set van drie vierkante houten bijzettafels set van drie vierkante houten bijzettafels Van Manen bijzettafels Deze set van drie bijzettafels kan jouw interieur weer helemaal opfrissen. De houten tafeltjes hebben een klassieke look en zijn leuk om af te stijlen met mooie accessoires. Specificaties: Kleur: naturel Materiaal: hout Afmetingen: 50x50x116 cm, 40x40x37 cm, 30x30x31 cm (lxbxh) (3)
      VAN MANEN set van drie vierkante houten bijzettafels
      • 08713219370131
      1
      deal
      256.90 EUR
    • VAN MANEN bijzettafel met lade 35 x 65 cm staal antiek zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167410902.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN bijzettafel met lade 35 x 65 cm staal antiek zwart bijzettafel met lade 35 x 65 cm staal antiek zwart bijzettafel met lade 35 x 65 cm staal antiek zwart Deze bijzettafel van Gifts Amsterdam heeft een antiekzwart ontwerp en is een opvallend meubelstuk. Hij kan worden gebruikt als plantentafeltje, nachtkastje of banktafeltje! Deze elegante bijzettafel met lade is gemaakt van metaal dat behandeld is om het een vintage uitstraling te geven. (1)
      VAN MANEN bijzettafel met lade 35 x 65 cm staal antiek zwart
      • 08713219359921
      3
      57.80 EUR
    • VAN MANEN rechthoekige bijzettafel 98x30x75 cm zink/hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164061097.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN rechthoekige bijzettafel 98x30x75 cm zink/hout rechthoekige bijzettafel 98x30x75 cm zink/hout rechthoekige bijzettafel 98x30x75 cm zink/hout Van Manen bijzettafel Deze bijzettafel met industriële look is een echte aanwinst voor jouw interieur. Handig als extra tafel maar ook leuk als decoratiestuk in combinatie met wat leuke accessoires. Specificaties: Kleur: grijs/bruin Materiaal: zink/hout Afmetingen: 98x30x75 cm (lxbxh) (1)
      VAN MANEN rechthoekige bijzettafel 98x30x75 cm zink/hout
      • 08713219371091
      2
      deal
      138.90 EUR
    • VAN MANEN Tafelset 40x40x55 Cm 35x35x45 Cm Hout/metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164061298.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN Tafelset 40x40x55 Cm 35x35x45 Cm Hout/metaal Tafelset 40x40x55 Cm 35x35x45 Cm Hout/metaal Tafelset 40x40x55 Cm 35x35x45 Cm Hout/metaal Banktafel Mango Half Rond 40x40x55cm - van Decostar in de categorie Tafel. (1)
      VAN MANEN Tafelset 40x40x55 Cm 35x35x45 Cm Hout/metaal
      • 08713219359693
      1
      140.05 EUR
    • VAN MANEN tafel Edgar 58 x 38 x 44 cm hout bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164061320.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN tafel Edgar 58 x 38 x 44 cm hout bruin tafel Edgar 58 x 38 x 44 cm hout bruin tafel Edgar 58 x 38 x 44 cm hout bruin Van Manen tafel Edgar Deze handige tafel van Van Manen is een fijne toevoeging aan jouw interieur. De tafel heeft een houten tafelblad. De poten hebben aan de onderkant bescherming zitten zodat jouw vloer niet wordt aangetast. Specificaties: Kleur: bruin Materiaal: hout Afmetingen: 58 x 38 x 44 cm (lxbxh) (1)
      VAN MANEN tafel Edgar 58 x 38 x 44 cm hout bruin
      • 08713219376393
      1
      deal
      124.90 EUR
    • VAN MANEN bijzettafel Leaf 31 x 30,5 x 65 cm staal goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166297534.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN bijzettafel Leaf 31 x 30,5 x 65 cm staal goud bijzettafel Leaf 31 x 30,5 x 65 cm staal goud bijzettafel Leaf 31 x 30,5 x 65 cm staal goud Van Manen bijzettafel Deze bijzettafel is perfect voor in iedere kamer. Door zijn tijdloze design en bescheiden afmetingen past deze bijzettafel in elk interieur. Het stalen tafeltje heeft een mooi rond blad in een gouden tint. Prachtig voor in jouw interieur dus! Specificaties: Kleur: goud Geslacht: unisex Materiaal: staal Afmetingen: 31 x 30,5 x 65 cm (L x B x H) (1)
      VAN MANEN bijzettafel Leaf 31 x 30,5 x 65 cm staal goud
      • 08713219383391
      1
      deal
      74.90 EUR
    • VAN MANEN Tafel Edgar 45 X 45 X 48 Cm Hout Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164060907.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN Tafel Edgar 45 X 45 X 48 Cm Hout Bruin Tafel Edgar 45 X 45 X 48 Cm Hout Bruin Tafel Edgar 45 X 45 X 48 Cm Hout Bruin Van Manen tafel Edgar Deze handige tafel van Van Manen is een fijne toevoeging aan jouw interieur. De tafel heeft een houten tafelblad. De poten hebben aan de onderkant bescherming zitten zodat jouw vloer niet wordt aangetast. Specificaties: Kleur: bruin Materiaal: hout Afmetingen: 45 x 45 x 48 cm (lxbxh) (1)
      VAN MANEN Tafel Edgar 45 X 45 X 48 Cm Hout Bruin
      • 08713219376386
      1
      deal
      104.90 EUR
    • VAN MANEN bijzettafel Derek 43 x 24 cm staal/hout zwart/naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166305020.jpg
      VAN MANEN VAN MANEN bijzettafel Derek 43 x 24 cm staal/hout zwart/naturel bijzettafel Derek 43 x 24 cm staal/hout zwart/naturel bijzettafel Derek 43 x 24 cm staal/hout zwart/naturel Van Manen bijzettafel Deze bijzettafel heeft een schitterende uitstraling. Het tafelblad is gemaakt van prachtig hout en het onderstel van degelijk staal. Dit tafeltje is licht van gewicht, waardoor het gemakkelijk te verplaatsen is. Specificaties: Kleur: zwart, naturel Geslacht: unisex Materiaal: hout, staal Afmetingen: 43 x 24 x 36 cm (L x B x H) (1)
      VAN MANEN bijzettafel Derek 43 x 24 cm staal/hout zwart/naturel
      • 08713219383872
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Columbine (columbine)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Frama (frama)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HD Collection (hd_collection)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lifetime (lifetime)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Luzo (luzo)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Philips (philips)
      • PIB (pib)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Rice (rice)
      • Richmond (richmond)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 41 cm (hoogte_cm_1)
      • 41 cm - 46 cm (hoogte_cm_2)
      • 46 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (lengte_cm_2)
      • 55 cm - 80 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl