x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trendteam bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174881671.jpg
      Trendteam Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje (1)
      Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • 04251585520858
      1
      141.94 EUR
    • Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179466374.jpg
      Trendteam Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje (1)
      Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • 04251585520827
      1
      141.94 EUR
    • Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179825456.jpg
      Trendteam Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje (1)
      Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • 04251585520902
      1
      73.94 EUR
    • Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179998669.jpg
      Trendteam Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje (1)
      Trendteam Hoekrek RUNNER Fronten met structuur-look, badkamerrekje
      • 04251585520919
      1
      73.94 EUR
    • Trendteam Barmeubel Prime Breedte 140 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174644000.jpg
      Trendteam Trendteam Barmeubel Prime Breedte 140 cm Barmeubel Prime Breedte 140 cm Barmeubel Prime Breedte 140 cm trendteam Barmeubel Prime Breedte 140 cm (1)
      Trendteam Barmeubel Prime Breedte 140 cm
      • 04251585340227
      1
      deal
      440.95 EUR
    • Trendteam Sidetable Ole
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199168268.jpg
      Trendteam Trendteam Sidetable Ole Sidetable Ole Sidetable Ole trendteam Sidetable Ole (1)
      Trendteam Sidetable Ole
      • 04251398972936
      1
      83.94 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 24Designs (24designs)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Alterego (alterego)
      • Ambiance (ambiance)
      • Andas (andas)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Be pure (be_pure)
      • BelaLuz (belaluz)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best (best)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Brix (brix)
      • Bronx71 (bronx71)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • CF label (cf_label)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Columbine (columbine)
      • Compactor (compactor)
      • Coppens (coppens)
      • Cosi Fires (cosi_fires)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • DELIFE (delife)
      • Deluxsh (deluxsh)
      • Deuba (deuba)
      • DeWalt (dewalt)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Envy (envy)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gazzda (gazzda)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Hc landelijk (hc_landelijk)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Ibd (ibd)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inosign (inosign)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kynast (kynast)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Loll Designs (loll_designs)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • MATER (mater)
      • Mater Design (mater_design)
      • Maze (maze)
      • Melleson Optics (melleson_optics)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Miloo Home (miloo_home)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • Montis+ (montis_)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • NovaSolo (novasolo)
      • Nuuck (nuuck)
      • O'daddy (o_daddy)
      • OldInn (oldinn)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outdoor Living by Decoris (outdoor_living_by_decoris)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Parlane (parlane)
      • Paroli (paroli)
      • Perel (perel)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Rice (rice)
      • Richmond (richmond)
      • Safavieh Furniture (safavieh_furniture)
      • SalesFever (salesfever)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scandes (scandes)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Seletti (seletti)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Sia (sia)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spectrum (spectrum)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • STEELLISH (steellish)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Studio HENK (studio_henk)
      • Suns (suns)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Taste (taste)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trend Living (trend_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • UMAGE (umage)
      • Umbra (umbra)
      • Underbar (underbar)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van esch (van_esch)
      • VCM (vcm)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Viverne (viverne)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • White Label (white_label)
      • Wilmes (wilmes)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yoi (yoi)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Graniet (graniet)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 48 cm (hoogte_cm_2)
      • 48 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (lengte_cm_1)
      • 40 cm - 46 cm (lengte_cm_2)
      • 46 cm - 60 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl