x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tower Living bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Tower Living Urbania Side-table 150 cm Bruin Acaciahout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156780234.jpg
      Tower Living Tower Living Urbania Side-table 150 cm Bruin Acaciahout Urbania Side-table 150 cm Bruin Acaciahout Urbania Side-table 150 cm Bruin Acaciahout De Tower Living Urbania is een bruine industriele side-table. - Maten: 150 x 45 x 70 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Acacia Hout - Kies zelf online jouw leverdatum (4)
      Tower Living Urbania Side-table 150 cm Bruin Acaciahout
      • 07436938498412
      1
      299.00 EUR
    • Tower Living Pesaro Side-table 135 cm Grijs Teakhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156289034.jpg
      Tower Living Tower Living Pesaro Side-table 135 cm Grijs Teakhout Pesaro Side-table 135 cm Grijs Teakhout Pesaro Side-table 135 cm Grijs Teakhout De Tower Living Pesaro is een antreciete industriele side-table. - Maten: 135 x 35 x 80 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Teak Hout - Kies zelf online jouw leverdatum (2)
      Tower Living Pesaro Side-table 135 cm Grijs Teakhout
      • 07436938493493
      1
      339.00 EUR
    • Tower Living Corona Side-table 130 cm Teak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156780220.jpg
      Tower Living Tower Living Corona Side-table 130 cm Teak Corona Side-table 130 cm Teak Corona Side-table 130 cm Teak De Tower Living Corona is een teak landelijke side-table. - Maten: 130 cm x 38 cm x 75 cm (bxdxh) - Gemaakt van teakhout - Kies zelf online jouw leverdatum (2)
      Tower Living Corona Side-table 130 cm Teak
      • 07436938257200
      1
      299.00 EUR
    • Tower Living Rough Bijzettafel 32 cm Metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148359113.jpg
      Tower Living Tower Living Rough Bijzettafel 32 cm Metaal Rough Bijzettafel 32 cm Metaal Rough Bijzettafel 32 cm Metaal De Tower Living Rough is een metalen Industriele bijzettafel. - Maten: 32 x 32 x 40 cm (lxdxh) - Gemaakt van: Metaal - Kies zelf online jouw leverdatum (1)
      Tower Living Rough Bijzettafel 32 cm Metaal
      • 07436938371302
      1
      89.00 EUR
    • Tower Living Side-Table Jeroen 112 cmHout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157602674.jpg
      Tower Living Tower Living Side-Table Jeroen 112 cmHout Side-Table Jeroen 112 cmHout Side-Table Jeroen 112 cmHout De Tower Living Jeroen is een bruine side-table. - Maten: 112 x 37 x 82 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Hout - Kies zelf online jouw gewenste leverdatum (1)
      Tower Living Side-Table Jeroen 112 cmHout
      • 07436938381325
      1
      249.00 EUR
    • Tower Living Glen Side Table 120 cm Zwart IJzer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156287701.jpg
      Tower Living Tower Living Glen Side Table 120 cm Zwart IJzer Glen Side Table 120 cm Zwart IJzer Glen Side Table 120 cm Zwart IJzer De Tower Living Glen is een zwarten industriele side-table. - Maten: 120 x 40 x 80 cm (bxdxh) - Gemaakt van: IJzer - Kies zelf online jouw leverdatum (1)
      Tower Living Glen Side Table 120 cm Zwart IJzer
      • 07436938491499
      1
      599.00 EUR
    • Tower Living Palermo Side-table 145 cm Wit Grenenhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156288110.jpg
      Tower Living Tower Living Palermo Side-table 145 cm Wit Grenenhout Palermo Side-table 145 cm Wit Grenenhout Palermo Side-table 145 cm Wit Grenenhout De Tower Living Palermo is een wit grenen landelijke side-table. - Maten: 145 cm x 40 cm x 78 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Hout - Kies zelf online jouw leverdatum (1)
      Tower Living Palermo Side-table 145 cm Wit Grenenhout
      • 07436938215248
      1
      479.00 EUR
    • Tower Living Renew Iron 3-laden Sidetable Bruin Mangohout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157960696.jpg
      Tower Living Tower Living Renew Iron 3-laden Sidetable Bruin Mangohout Renew Iron 3-laden Sidetable Bruin Mangohout Renew Iron 3-laden Sidetable Bruin Mangohout De Tower Living Iron is een zwarte side-table. - Maten: 148 x 46 x 94 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Mango hout - Kies zelf online jouw gewenste leverdatum (1)
      Tower Living Renew Iron 3-laden Sidetable Bruin Mangohout
      • 07436938373313
      1
      635.00 EUR
    • Tower Living Mascio Side-table 135 cm Bruin Teakhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156287889.jpg
      Tower Living Tower Living Mascio Side-table 135 cm Bruin Teakhout Mascio Side-table 135 cm Bruin Teakhout Mascio Side-table 135 cm Bruin Teakhout De Tower Living Mascio is een teak industriele side-table. - Maten: 135 cm x 35 cm x 80 cm (bxdxh) - Gemaakt van gerecycled teakhout - Kies zelf online jouw leverdatum (1)
      Tower Living Mascio Side-table 135 cm Bruin Teakhout
      • 07436938214241
      1
      375.00 EUR
    • Tower Living Monza Side-table 150 cm Hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156287920.jpg
      Tower Living Tower Living Monza Side-table 150 cm Hout Monza Side-table 150 cm Hout Monza Side-table 150 cm Hout De Tower Living Monza is een Bruine Vintage side-table. - Maten: 150 x 40 x 75 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Hout - Kies zelf online jouw leverdatum (1)
      Tower Living Monza Side-table 150 cm Hout
      • 07436938245214
      1
      559.00 EUR
    • Tower Living Venetie Sidetable 180 cm Teakhout Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157602677.jpg
      Tower Living Tower Living Venetie Sidetable 180 cm Teakhout Bruin Venetie Sidetable 180 cm Teakhout Bruin Venetie Sidetable 180 cm Teakhout Bruin De Tower Living Venetie is een bruine side-table. - Maten: 180 x 40 x 70 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Teakhout - Kies zelf online jouw gewenste leverdatum (1)
      Tower Living Venetie Sidetable 180 cm Teakhout Bruin
      • 07436938396374
      1
      495.00 EUR
    • Tower Living Console Side table 103 cm marmer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156288837.jpg
      Tower Living Tower Living Console Side table 103 cm marmer Console Side table 103 cm marmer Console Side table 103 cm marmer De Tower Living Console is een Naturel Vintage side-table. - Maten: 103 x 31 x 78 cm (bxdxh) - Gemaakt van: Marmer - Kies zelf online jouw leverdatum (1)
      Tower Living Console Side table 103 cm marmer
      • 07436938486488
      1
      299.00 EUR
    • Tower Living Etching Side-Table 150 cm IJzer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156780342.jpg
      Tower Living Tower Living Etching Side-Table 150 cm IJzer Etching Side-Table 150 cm IJzer Etching Side-Table 150 cm IJzer De Tower Living Etching is een bronze industriele side-table. - Maten: 150 x 35 x 70 cm (bxdxh) - Gemaakt van: IJzer - Kies zelf online jouw leverdatum (1)
      Tower Living Etching Side-Table 150 cm IJzer
      • 07436938496463
      1
      625.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4SO (4so)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Het Mandenhuys (het_mandenhuys)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Luzo (luzo)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Radius (radius)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stoer! (stoer_)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vintagecarpet.nl (vintagecarpet_nl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 47 cm (hoogte_cm_2)
      • 47 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (lengte_cm_2)
      • 55 cm - 80 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl