x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Serax bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Serax Ragno Bijzettafel H 38 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115849192.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115849191.jpg
      Serax Serax Ragno Bijzettafel H 38 cm Ragno Bijzettafel H 38 cm Ragno Bijzettafel H 38 cm Bestel Serax Ragno Bijzettafel H 38 cm online bij fonQ. Alle Serax Tafels uit voorraad leverbaar. Voor 21:00 besteld, morgen in huis (1)
      Serax Ragno Bijzettafel H 38 cm
      • 05420000758155
      1
      75.00 EUR
    • Serax Verde Bijzettafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846481.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846482.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846486.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846487.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846484.jpg
      Serax Serax Verde Bijzettafel Verde Bijzettafel Verde Bijzettafel Bestel Serax Verde Salontafel online bij fonQ. Alle Serax Tafels uit voorraad leverbaar. Op werkdagen voor 20:00 besteld, volgende dag in huis (1)
      Serax Verde Bijzettafel
      • 05420000732827
      1
      678.55 EUR
    • Serax Serveerkar cement
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116584185.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138064457.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138064467.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138064471.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138064461.jpg
      Serax Serax Serveerkar cement Serveerkar cement Serveerkar cement Serveerkar cement - van Serax in de categorie Keukentrolley. (1)
      Serax Serveerkar cement
      • 05420000720107
      1
      219.99 EUR
    • Serax Terrazzo Bijzettafel 30 x 30 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264962.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264964.jpg
      Serax Serax Terrazzo Bijzettafel 30 x 30 cm Terrazzo Bijzettafel 30 x 30 cm Terrazzo Bijzettafel 30 x 30 cm Bestel Serax Terrazzo Bijzettafel 30 x 30 cm online bij fonQ. Alle Serax Tafels uit voorraad leverbaar. Voor 15:00 besteld, morgen in huis (1)
      Serax Terrazzo Bijzettafel 30 x 30 cm
      • 05420000763432
      • B7218319
      1
      152.25 EUR
    • Serax Bistro Bijzettafel Ø 40 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105473769.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103571072.jpg
      Serax Serax Bistro Bijzettafel Ø 40 cm Bistro Bijzettafel Ø 40 cm Bistro Bijzettafel Ø 40 cm Bestel Serax Bistro Bijzettafel Ø 40 cm online bij fonQ. Alle Serax Tafels uit voorraad leverbaar. Voor 15:00 besteld, morgen in huis (1)
      Serax Bistro Bijzettafel Ø 40 cm
      • 05420000655690
      1
      180.70 EUR
    • Serax Terrazzo Bijzettafel Ø 30 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132216452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155016069.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846096.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115846098.jpg
      Serax Serax Terrazzo Bijzettafel Ø 30 cm Terrazzo Bijzettafel Ø 30 cm Terrazzo Bijzettafel Ø 30 cm Bijzettafel van Serax, vervaardig van terrazzo en ijzer. Terrazzo bestaat uit sterk steen, dat is gemixt met marmerkorrels. Dit zorgt voor het bijzondere, gespikkelde effect. Het mooie aan deze combinatie is dat de materialen perfect passen in een industriële woonstijl. (1)
      Serax Terrazzo Bijzettafel Ø 30 cm
      • 05420000751118
      1
      84.95 EUR
    • Serax Bistro Bijzettafel Ø 50 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105455074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116263199.jpg
      Serax Serax Bistro Bijzettafel Ø 50 cm Bistro Bijzettafel Ø 50 cm Bistro Bijzettafel Ø 50 cm Bestel Serax Bistro Bijzettafel Ø 50 cm online bij fonQ. Alle Serax Tafels uit voorraad leverbaar. Voor 21:00 besteld, morgen in huis (1)
      Serax Bistro Bijzettafel Ø 50 cm
      • 05420000655706
      1
      277.60 EUR
    • Serax Terrazzo Bijzettafel 40 x 40 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115847215.jpg
      Serax Serax Terrazzo Bijzettafel 40 x 40 cm Terrazzo Bijzettafel 40 x 40 cm Terrazzo Bijzettafel 40 x 40 cm Bestel Serax Terrazzo Bijzettafel 40 x 40 cm online bij fonQ. Alle Serax Tafels uit voorraad leverbaar. Voor 15:00 besteld, morgen in huis (1)
      Serax Terrazzo Bijzettafel 40 x 40 cm
      • 05420000765313
      • B7218341
      1
      257.25 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4SO (4so)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Het Mandenhuys (het_mandenhuys)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Luzo (luzo)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Radius (radius)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stoer! (stoer_)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vintagecarpet.nl (vintagecarpet_nl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 47 cm (hoogte_cm_2)
      • 47 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (lengte_cm_2)
      • 55 cm - 80 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl