x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Outdoor Living bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165917640.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159303126.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - taupe Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - taupe Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - taupe Bijzettafeltje Rafael metaal taupe Ø60x41cm (1)
      Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - taupe
      • 08714365410887
      4
      42.95 EUR
    • Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161242041.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - grijs Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - grijs Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - grijs De bijzettafel Rafael metaal grijs is tijdloos, stijlvol en gemakkelijk te combineren in een modern interieur. Een bijzettafel is de ideale accessoire bij uw tuin of huiskamer meubelen zodat u uw benodigdheden altijd binnen handbereik heeft, ook tijdens een feestje is een bijzettafel ideaal. Een bijzettafel kan ook gebruik worden als decoratief object door er een prachtig bloemstuk op te zetten, op het balkon kunt u bijvoorbeeld een mooi decoratief element vormen met een bijzettafel en een bl... (1)
      Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - grijs
      • 08714365410832
      3
      48.95 EUR
    • Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162127532.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - grijs Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - grijs Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - grijs Deze tijdloze bijzettafel Rafael metaal grijs is een ideale accessoire voor zowel binnen als buitenshuis. De bijzettafel is gemaakt van metaal en is hierdoor zeer stevig. Het eenvoudige ontwerp van de bijzettafel en de grijze kleur maken hem eenvoudig te combineren met andere tuinmeubelen waardoor u hem vrijwel overal neer kunt zetten. Een mooi tafeltje voor bij uw loungeset, ligstoel, bank of dergelijke zodat u uw benodigdheden altijd binnen handbereik heeft. De bijzettafel Rafael heeft een ... (1)
      Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø60x41 cm - grijs
      • 08714365410870
      2
      50.94 EUR
    • Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161273379.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165917503.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - taupe Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - taupe Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - taupe De bijzettafel Rafael komt altijd van pas! Gebruik de bijzettafel in de tuin, op het balkon of binnenshuis zodat u uw drankje of dergelijke altijd binnen handbereik heeft. De bijzettafel Rafael heeft een taupe kleur en straalt eenvoud en rust uit, hierdoor is hij gemakkelijk te combineren met uw meubelen. De tafel is gemaakt van metaal waardoor hij zeer stevig en onderhoudsvriendelijk is, de tafel kan gewoon buiten blijven staan en is eenvoudig schoon te maken met een vochtige doek. De bijzet... (1)
      Outdoor Living Bijzettafel Rafael Ø45x36,5 cm - taupe
      • 08714365410849
      2
      49.94 EUR
    • Outdoor Living Tuintafel Houten bijzettafel - tuinmeubel - tuintafel - 60x60x35cm Acacia hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76200788.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living Tuintafel Houten bijzettafel - tuinmeubel - tuintafel - 60x60x35cm Acacia hout Tuintafel Houten bijzettafel - tuinmeubel - tuintafel - 60x60x35cm Acacia hout Tuintafel Houten bijzettafel - tuinmeubel - tuintafel - 60x60x35cm Acacia hout Tuintafel Houten bijzettafel - tuinmeubel - tuintafel - 60x60x35cm Acacia hout - van Outdoor Living in de categorie Tafel. (1)
      Outdoor Living Tuintafel Houten bijzettafel - tuinmeubel - tuintafel - 60x60x35cm Acacia hout
      • 08714365421845
      2
      154.95 EUR
    • Outdoor Living Atlas bijzettafel - bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115841279.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147792957.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156632762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165917691.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165918224.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living Atlas bijzettafel - bruin Atlas bijzettafel - bruin Atlas bijzettafel - bruin Dit sfeervolle ronde bijzettafeltje heeft een bijzondere look. Met behulp van het bijzettafeltje verandert u een saaie hoek in een mum van tijd in een interessante hoek met verschillende groene planten of andere decoratie artikelen. Het donkere hout is afgewerkt met een whitewash wat het tafeltje doet leven. Heeft u klassiekere meubelen, dan past dit bijzettafeltje hier zeker tussen. \\n \\n Specificaties:\\n Afmetingen bijzettafeltje (lxbxh): 57x57x60cm\\n Materiaal: Hout\\n Kleur: Bruin (1)
      Outdoor Living Atlas bijzettafel - bruin
      • 08714365472441
      2
      45.94 EUR
    • Outdoor Living bijzettafel Crema Ø70 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158802072.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living bijzettafel Crema Ø70 cm bijzettafel Crema Ø70 cm bijzettafel Crema Ø70 cm Outdoor Living bijzettafel Crema Ø70 cm - van Outdoor Living in de categorie Tafel. (1)
      Outdoor Living bijzettafel Crema Ø70 cm
      • 08714365414830
      1
      95.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4SO (4so)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Het Mandenhuys (het_mandenhuys)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Radius (radius)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stoer! (stoer_)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vintagecarpet.nl (vintagecarpet_nl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_2)
      • 46 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (lengte_cm_2)
      • 55 cm - 80 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl