x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    OTTO bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 19
    • OTTO Kantoorkast
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109376336.jpg
      OTTO OTTO Kantoorkast Kantoorkast Kantoorkast Kantoorkast met gemakkelijk te onderhouden oppervlak van mdf, in wit. Kantoorkast met 2 deuren, erachter 2 planken in ordnerhoogte. Totale afm. ca.: bxdxh 78x36x124 cm. Met montagehandleiding. (1)
      OTTO Kantoorkast
      1
      201.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146299716.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje Modern bijzettafeltje, frame van vierkant staal, verchroomd, met 5 mm dikke, geharde zwarte of witte glasplaten. Diameter voet 35 cm, blad 45 cm. Afm.: diameter 45 cm, hoogte 52 cm. Alle afm. zijn (1)
      OTTO Bijzettafeltje
      • 04046884003337
      1
      83.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103466476.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje Aluminiumkleur, gepoedercoat en verchroomd. Vensterglasplaat gehard. Diameter 45 cm met 8 krantenvakken. Afm.: (bxdxh): 45x45x56 cm. Alle afm. zijn ca.-afm. Gemakkelijk zelf te monteren met (1)
      OTTO Bijzettafeltje
      • 04046884000190
      1
      83.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103466535.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje Modern bijzettafeltje met geperforeerd plateau, frame van vierkant staal, verchroomd, met 5 mm dik blad van gehard melkglas of een zwarte glasplaat. Geperforeerd, plaatstalen plateau gepoedercoat. (1)
      OTTO Bijzettafeltje
      • 04046884005966
      1
      83.94 EUR
    • OTTO Archiefkast »Svere«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145981757.jpg
      OTTO OTTO Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« (1)
      OTTO Archiefkast »Svere«
      1
      deal
      374.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103466474.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje Onderstel van stalen buis, verchroomd, gehard, 5 mm dik melkglazen blad of zwarte glasplaat, diameter 40 cm. Afm.: diameter 40 cm, hoogte 52 cm. Alle afm. zijn ca.-afm. Zelfmontage met handleiding. (1)
      OTTO Bijzettafeltje
      • 04046884003269
      1
      53.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje wit van metaal en hout, 2-delige set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125610370.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje wit van metaal en hout, 2-delige set Bijzettafeltje wit van metaal en hout, 2-delige set Bijzettafeltje wit van metaal en hout, 2-delige set De beide moderne bijzettafeltjes van metaal en hout bieden niet alleen extra gebruiksmogelijkheden, maar ook bergruimte en ruimte voor individuele decoraties. Dankzij het afneembare tafelblad kunnen (1)
      OTTO Bijzettafeltje wit van metaal en hout, 2-delige set
      • 04250965960437
      1
      53.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146300021.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje Modern bijzettafeltje, frame van vierkant staal, verchroomd, met 5 mm dikke, geharde zwarte of witte glasplaten. Diameter voet 35 cm, blad 45 cm. Afm.: diameter 45 cm, hoogte 52 cm. Alle afm. zijn (1)
      OTTO Bijzettafeltje
      • 04046884003344
      1
      78.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje, »Elegance«, breedte 55 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106413152.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje, »Elegance«, breedte 55 cm HOME AFFAIRE bijzettafeltje, »Elegance«, breedte 55 cm HOME AFFAIRE bijzettafeltje, »Elegance«, breedte 55 cm HOME AFFAIRE bijzettafeltje, »Elegance«, breedte 55 cm (1)
      OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje, »Elegance«, breedte 55 cm
      • 04250965925153
      1
      131.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102606651.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad (1)
      OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad
      • 04250965925962
      1
      83.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149898973.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje (1)
      OTTO Bijzettafeltje
      • 04250965968952
      1
      73.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje (set van 2)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145978056.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje (set van 2) Bijzettafeltje (set van 2) Bijzettafeltje (set van 2) Bijzettafeltje (set van 2) (1)
      OTTO Bijzettafeltje (set van 2)
      • 01234854405110
      1
      123.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje, van metaal en hout, 2-dlg. set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102628489.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje, van metaal en hout, 2-dlg. set Bijzettafeltje, van metaal en hout, 2-dlg. set Bijzettafeltje, van metaal en hout, 2-dlg. set De beide moderne bijzettafeltjes van metaal en hout bieden niet alleen extra gebruiksmogelijkheden, maar ook bergruimte en ruimte voor individuele decoraties. Dankzij het afneembare tafelblad kunnen (1)
      OTTO Bijzettafeltje, van metaal en hout, 2-dlg. set
      • 04250965947230
      1
      53.94 EUR
    • OTTO Kastje »Color 0527/1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103443055.jpg
      OTTO OTTO Kastje »Color 0527/1« Kastje »Color 0527/1« Kastje »Color 0527/1« Stapelbaar kubuselement, ook voor ordners geschikt. In vele mooie kleuren te bestellen, ook geschikt voor kleine ruimten. In de volgende kleuren te bestellen: * Romp/front: mat-wit * Romp/front: (1)
      OTTO Kastje »Color 0527/1«
      • 04044393238585
      1
      48.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE console »Parijs« met lade, breedte 91 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102628499.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE console »Parijs« met lade, breedte 91 cm HOME AFFAIRE console »Parijs« met lade, breedte 91 cm HOME AFFAIRE console »Parijs« met lade, breedte 91 cm HOME AFFAIRE console »Parijs« met lade, breedte 91 cm (1)
      OTTO HOME AFFAIRE console »Parijs« met lade, breedte 91 cm
      • 04250965925146
      1
      153.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103161424.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad (1)
      OTTO HOME AFFAIRE bijzettafeltje »Riviera« met een afneembaar blad
      • 04250965925955
      1
      103.94 EUR
    • OTTO Archiefkast »Svere«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145980673.jpg
      OTTO OTTO Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« (1)
      OTTO Archiefkast »Svere«
      1
      deal
      304.94 EUR
    • OTTO Archiefkast »Svere«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145981889.jpg
      OTTO OTTO Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« Archiefkast »Svere« (1)
      OTTO Archiefkast »Svere«
      1
      deal
      424.94 EUR
    • OTTO Bijzettafeltje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103466477.jpg
      OTTO OTTO Bijzettafeltje Bijzettafeltje Bijzettafeltje Onderstel van stalen buis, verchroomd, gehard, 5 mm dik melkglazen blad of zwarte glasplaat, diameter 40 cm. Afm.: diameter 40 cm, hoogte 52 cm. Alle afm. zijn ca.-afm. Zelfmontage met handleiding. (1)
      OTTO Bijzettafeltje
      • 04046884003252
      1
      48.94 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4SO (4so)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Het Mandenhuys (het_mandenhuys)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Radius (radius)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rice (rice)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stoer! (stoer_)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • VCM (vcm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vintagecarpet.nl (vintagecarpet_nl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_2)
      • 46 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (lengte_cm_2)
      • 55 cm - 80 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl