x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LeGer By Lena Gercke bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • LeGer By Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206127769.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) LeGer Home by Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) (1)
      LeGer By Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks)
      • 01234528797640
      1
      165.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Ivy 0,6 cm dik tafelblad, open vak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185221368.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Ivy 0,6 cm dik tafelblad, open vak Bijzettafeltje Ivy 0,6 cm dik tafelblad, open vak Bijzettafeltje Ivy 0,6 cm dik tafelblad, open vak LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje Ivy 0,6 cm dik tafelblad, open vak (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Ivy 0,6 cm dik tafelblad, open vak
      • 04067474386050
      1
      154.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185233361.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look
      • 04067474391702
      1
      394.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje ZARAH in beton-look, modern model
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222095920.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje ZARAH in beton-look, modern model Bijzettafeltje ZARAH in beton-look, modern model Bijzettafeltje ZARAH in beton-look, modern model LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje ZARAH in beton-look, modern model (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje ZARAH in beton-look, modern model
      • 04067474413619
      1
      173.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208319985.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) LeGer Home by Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks) (1)
      LeGer By Lena Gercke Bloementafeltje Kamilla (set, 2 stuks)
      • 01234630233326
      1
      165.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243396645.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look
      • 04067474350815
      1
      284.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje BONNY in steen-model
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222095897.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje BONNY in steen-model Bijzettafeltje BONNY in steen-model Bijzettafeltje BONNY in steen-model LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje BONNY in steen-model (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje BONNY in steen-model
      • 04067474528375
      1
      381.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243396652.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee 1 lade, bergruimte, lamellen-look
      • 04067474422390
      1
      284.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee Bergruimte, lamellen-look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221876508.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee Bergruimte, lamellen-look Bijzettafeltje Novalee Bergruimte, lamellen-look Bijzettafeltje Novalee Bergruimte, lamellen-look LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee Bergruimte, lamellen-look (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Novalee Bergruimte, lamellen-look
      • 04067474336680
      1
      264.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Zena in beton-look, modern model
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247160022.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Zena in beton-look, modern model Bijzettafeltje Zena in beton-look, modern model Bijzettafeltje Zena in beton-look, modern model LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje Zena in beton-look, modern model (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Zena in beton-look, modern model
      • 04067474332095
      1
      233.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185193499.jpg?ts=1
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look LeGer Home by Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look (1)
      LeGer By Lena Gercke Bijzettafeltje Malin 1 cm dik tafelblad in marmer-look
      • 04067474518840
      1
      394.94 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 24Designs (24designs)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Acaza (acaza)
      • Alterego (alterego)
      • Ambiance (ambiance)
      • Ambiente Haus (ambiente_haus)
      • Andas (andas)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Bazar Bizar (bazar_bizar)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BES LED (bes_led)
      • Best (best)
      • Bhp (bhp)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Brix (brix)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Brulo (brulo)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • ByLiving (byliving)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • CF label (cf_label)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Chimb (chimb)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Collection (collection)
      • Columbine (columbine)
      • Compactor (compactor)
      • Coppens (coppens)
      • Cosi Fires (cosi_fires)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Creative Collection (creative_collection)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decopatent (decopatent)
      • Decorationable (decorationable)
      • Decortie (decortie)
      • Decostar (decostar)
      • Delavita (delavita)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Destiny (destiny)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dora (dora)
      • DTP Home (dtp_home)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dôme Déco (do_me_de_co)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Ekeby Form (ekeby_form)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Ethnicraft (ethnicraft)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Finori (finori)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Forte Plastics (forte_plastics)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Functionals (functionals)
      • Furnilux (furnilux)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Gami (gami)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gebor (gebor)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Gusta (gusta)
      • H&S (h_s)
      • Haku (haku)
      • Haluta (haluta)
      • Handed By (handed_by)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Happy Home (happy_home)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Hc landelijk (hc_landelijk)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOFMANN LIVING AND MORE (hofmann_living_and_more)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HUUS.nl (huus_nl)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jankurtz (jankurtz)
      • Jax Design (jax_design)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • kela (kela)
      • Kettler (kettler)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Label51 (label51)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • LaForma (laforma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lizzely Garden & Living (lizzely_garden_living)
      • Loft42 (loft42)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MATER (mater)
      • Mater Design (mater_design)
      • MD Interior (md_interior)
      • Melleson Optics (melleson_optics)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • ML-Design (ml_design)
      • Mondex (mondex)
      • Montis+ (montis_)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muratap (muratap)
      • MUST Living (must_living)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy (nancy)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nine (nine)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • O'daddy (o_daddy)
      • OldInn (oldinn)
      • Oppottafel.nl (oppottafel_nl)
      • Orange85 (orange85)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paroli (paroli)
      • Parya (parya)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • PRACTO (practo)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pro Line (pro_line)
      • Profijt Meubel (profijt_meubel)
      • Progarden (progarden)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • QUVIO (quvio)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Relaxwonen (relaxwonen)
      • RENEW (renew)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Room05 (room05)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • SalesFever (salesfever)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scandes (scandes)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Seletti (seletti)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Sia (sia)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Songmics (songmics)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Spectrum (spectrum)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • STEELLISH (steellish)
      • String (string)
      • Studio HENK (studio_henk)
      • Suns (suns)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Taste (taste)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Temahome (temahome)
      • The Bastard (the_bastard)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Torna (torna)
      • Trendteam (trendteam)
      • UMAGE (umage)
      • Umbra (umbra)
      • Underbar (underbar)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der Velde (van_der_velde)
      • Vdd (vdd)
      • Vdm (vdm)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vical (vical)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • VOREL (vorel)
      • W (w)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warentuin (warentuin)
      • Wehkamp Home (wehkamp_home)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wilmes (wilmes)
      • WOHI (wohi)
      • Wohnling (wohnling)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yoi (yoi)
      • Zenzee (zenzee)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Graniet (graniet)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spaanplaat (spaanplaat)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 43 cm (hoogte_cm_1)
      • 43 cm - 49 cm (hoogte_cm_2)
      • 49 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (lengte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (lengte_cm_2)
      • 45 cm - 56 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 56 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl