x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Homexperts bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Homexperts Bijzettafeltje Trend
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213237980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575684.jpg?ts=1
      Homexperts Homexperts Bijzettafeltje Trend Bijzettafeltje Trend Bijzettafeltje Trend Homexperts Bijzettafeltje Trend (1)
      Homexperts Bijzettafeltje Trend
      • 04251672504433
      1
      73.94 EUR
    • Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220288347.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575565.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575571.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575574.jpg?ts=1
      Homexperts Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt (1)
      Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • 04251672505898
      1
      83.94 EUR
    • Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575655.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575647.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220282932.jpg?ts=1
      Homexperts Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt (1)
      Homexperts Bijzettafeltje Ida B 45 cm, vierkant, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • 04251672505881
      1
      83.94 EUR
    • Homexperts Bijzettafeltje ISA D 50 cm, rond, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185255193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237579236.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237579223.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237579233.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237579228.jpg?ts=1
      Homexperts Homexperts Bijzettafeltje ISA D 50 cm, rond, in naturel-eiken of zwart gelakt Bijzettafeltje ISA D 50 cm, rond, in naturel-eiken of zwart gelakt Bijzettafeltje ISA D 50 cm, rond, in naturel-eiken of zwart gelakt Homexperts Bijzettafeltje ISA D 50 cm, rond, in naturel-eiken of zwart gelakt (1)
      Homexperts Bijzettafeltje ISA D 50 cm, rond, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • 04251672505928
      1
      83.94 EUR
    • Homexperts Salontafel Ida (bxd) 90x 45 cm, rechthoekig, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575469.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575489.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220273475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575485.jpg?ts=1
      Homexperts Homexperts Salontafel Ida (bxd) 90x 45 cm, rechthoekig, in naturel-eiken of zwart gelakt Salontafel Ida (bxd) 90x 45 cm, rechthoekig, in naturel-eiken of zwart gelakt Salontafel Ida (bxd) 90x 45 cm, rechthoekig, in naturel-eiken of zwart gelakt Homexperts Salontafel Ida (bxd) 90x 45 cm, rechthoekig, in naturel-eiken of zwart gelakt (1)
      Homexperts Salontafel Ida (bxd) 90x 45 cm, rechthoekig, in naturel-eiken of zwart gelakt
      • 04251672505904
      1
      103.94 EUR
    • Homexperts Bijzettafeltje Smart Dientafeltje van metaal, 47 cm diameter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575583.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237575589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220300682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185221628.jpg?ts=1
      Homexperts Homexperts Bijzettafeltje Smart Dientafeltje van metaal, 47 cm diameter Bijzettafeltje Smart Dientafeltje van metaal, 47 cm diameter Bijzettafeltje Smart Dientafeltje van metaal, 47 cm diameter Homexperts Bijzettafeltje Smart Dientafeltje van metaal, 47 cm diameter (1)
      Homexperts Bijzettafeltje Smart Dientafeltje van metaal, 47 cm diameter
      • 04251672505775
      1
      33.94 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4Goodz (4goodz)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 24Designs (24designs)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Acaza (acaza)
      • Alterego (alterego)
      • Alygn (alygn)
      • Ambiance (ambiance)
      • Ambiente Haus (ambiente_haus)
      • Andas (andas)
      • Andersen Furniture (andersen_furniture)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Atmosphera (atmosphera)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Basiclabel (basiclabel)
      • Bazar Bizar (bazar_bizar)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best (best)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Boltze (boltze)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Borek (borek)
      • Brix (brix)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Brulo (brulo)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • By Nord Copenhagen (by_nord_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • ByLiving (byliving)
      • Casa (casa)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Collection (collection)
      • Columbine (columbine)
      • Coppens (coppens)
      • Cosi Fires (cosi_fires)
      • Cotoons (cotoons)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decorationable (decorationable)
      • Decortie (decortie)
      • Decostar (decostar)
      • Delavita (delavita)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Destiny (destiny)
      • Deubois (deubois)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dora (dora)
      • DTP Home (dtp_home)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dôme Déco (do_me_de_co)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Ethnicraft (ethnicraft)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Fonteyn (fonteyn)
      • Forte (forte)
      • Forte Plastics (forte_plastics)
      • Frama (frama)
      • Fredericia (fredericia)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Fromm & Starck (fromm_starck)
      • Functionals (functionals)
      • Furnilux (furnilux)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Gami (gami)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gazzda (gazzda)
      • Gebor (gebor)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Gescova (gescova)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Gubi (gubi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • H&S (h_s)
      • Haku (haku)
      • Haluta (haluta)
      • Handed By (handed_by)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Happy Home (happy_home)
      • Hartman (hartman)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • HD Living (hd_living)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOFMANN LIVING AND MORE (hofmann_living_and_more)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HUUS.nl (huus_nl)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inosign (inosign)
      • Inter Link (inter_link)
      • Interieurs 86 (interieurs_86)
      • J-Line (j_line)
      • Jankurtz (jankurtz)
      • Jax Design (jax_design)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • kela (kela)
      • Kettler (kettler)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • LaForma (laforma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lizzely Garden & Living (lizzely_garden_living)
      • Locker (locker)
      • Loft42 (loft42)
      • Loft46 (loft46)
      • Maap (maap)
      • Macabane (macabane)
      • MATER (mater)
      • Mater Design (mater_design)
      • MAY Interiors (may_interiors)
      • Maze (maze)
      • MD Interior (md_interior)
      • MediaShop (mediashop)
      • Melleson Optics (melleson_optics)
      • Menu (menu)
      • Merxx (merxx)
      • Meubella (meubella)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mirrors & More (mirrors_more)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • ML-Design (ml_design)
      • Mondex (mondex)
      • Montis+ (montis_)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muratap (muratap)
      • MUST Living (must_living)
      • Mutoni Living (mutoni_living)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nassre (nassre)
      • Nine (nine)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northix (northix)
      • Nova (nova)
      • O'daddy (o_daddy)
      • OldInn (oldinn)
      • Oppottafel.nl (oppottafel_nl)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Outsunny (outsunny)
      • OYOY (oyoy)
      • PaperFlow (paperflow)
      • Paroli (paroli)
      • Parya (parya)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pomax (pomax)
      • PRACTO (practo)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Line (pro_line)
      • Profijt Meubel (profijt_meubel)
      • Progarden (progarden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • QUVIO (quvio)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Rehaforum (rehaforum)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Rice (rice)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Room05 (room05)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • SalesFever (salesfever)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Seletti (seletti)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Serax (serax)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoHome (sohome)
      • Songmics (songmics)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • STEELLISH (steellish)
      • String (string)
      • Studio HENK (studio_henk)
      • Suns (suns)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • The Bastard (the_bastard)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • TOFF (toff)
      • Torna (torna)
      • Trend Living (trend_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • UMAGE (umage)
      • Umbra (umbra)
      • Underbar (underbar)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vasagle (vasagle)
      • Vdd (vdd)
      • Vdm (vdm)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Vitility (vitility)
      • Vitra (vitra)
      • VOGL Möbelfabrik (vogl_mo_belfabrik)
      • W (w)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warentuin (warentuin)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wehkamp Home (wehkamp_home)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • WOHI (wohi)
      • Wohnling (wohnling)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yoi (yoi)
      • Zeller (zeller)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zenzee (zenzee)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Eiken (eiken)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Graniet (graniet)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polymethylmethacrylaat PMMA (polymethylmethacrylaat_pmma)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rattan (rattan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Spaanplaat (spaanplaat)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 44 cm (hoogte_cm_1)
      • 44 cm - 50 cm (hoogte_cm_2)
      • 50 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (lengte_cm_1)
      • 40 cm - 44 cm (lengte_cm_2)
      • 44 cm - 55 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 55 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl