x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dimehouse bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Dimehouse Industriële kaptafel Maud acaciahout metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169106541.jpg
      Dimehouse Dimehouse Industriële kaptafel Maud acaciahout metaal Industriële kaptafel Maud acaciahout metaal Industriële kaptafel Maud acaciahout metaal Deze industriële sidetable Maud is gemaakt van hout. Het frame bestaat uit opgeschuurd staal. Deze combinatie maakt deze sidetable robuust met een eigentijdse touch. De sidetable heeft ook nog ruimte om spullen in op te bergen door de 2 lades. De sidetable is gemaakt van hout in combinatie met metaal. Deze combinatie zorgt voor een industrieel uiterlijk in jouw interieur. Door de twee lades kun je ook veel spullen er in opbergen. Materiaal tafel De sidetable is gemaakt van acaciahout. Op zoek... (13)
      Dimehouse Industriële kaptafel Maud acaciahout metaal
      • 08720053565265
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Dimehouse Industriële acacia houten metalen kaptafel Pim
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166554535.jpg
      Dimehouse Dimehouse Industriële acacia houten metalen kaptafel Pim Industriële acacia houten metalen kaptafel Pim Industriële acacia houten metalen kaptafel Pim (2)
      Dimehouse Industriële acacia houten metalen kaptafel Pim
      • 08720053565111
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Dimehouse Bijzettafel Lily met leren kussen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159892701.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163028808.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153803642.jpg
      Dimehouse Dimehouse Bijzettafel Lily met leren kussen Bijzettafel Lily met leren kussen Bijzettafel Lily met leren kussen Bijzettafel Lily heeft een uitdagend design. Door de combinatie van de kleuren en het materiaal is het een tafeltje met een stoer karakter. Lily kan gebruikt worden als zitplaats en als bijzettafel! Perfect voor ieder interieur! Door de combinatie van verschillende materialen kan dit tafeltje niet alleen als bijzettafeltje gebruikt worden, maar ook als zitplaats! Onverwachts bezoek? Creëer snel een extra zitplaats met dit tafeltje die met het 4 cm dikke kussentje van leer ook nog eens comfort... (1)
      Dimehouse Bijzettafel Lily met leren kussen
      • 07106613306034
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Dimehouse Industriële Laptoptafel Sydney Mangohout Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169190384.jpg
      Dimehouse Dimehouse Industriële Laptoptafel Sydney Mangohout Zwart Industriële Laptoptafel Sydney Mangohout Zwart Industriële Laptoptafel Sydney Mangohout Zwart (1)
      Dimehouse Industriële Laptoptafel Sydney Mangohout Zwart
      • 08720239809930
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Dimehouse Industriële sidetable Aberdeen hout en metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164084999.jpg
      Dimehouse Dimehouse Industriële sidetable Aberdeen hout en metaal Industriële sidetable Aberdeen hout en metaal Industriële sidetable Aberdeen hout en metaal Deze sidetable / bureau beschikt over veel kwaliteiten en is een must have in je interieur. De prachtige boomstam-vorm geeft het een stoer en natuurlijke uitstraling. Daarnaast is het acacia blad opgedikt met 3 cm. Industrieel sidetable Aberdeen. Door het blad van acaciahout en een zwart gepoedercoat onderstel maakt dit de woonkamer helemaal af! Het geeft een stoere en industriële look. Een voordeel van de industriële sidetable is dat er veel ruimte is om jouw favoriete decoratie toe te voege... (1)
      Dimehouse Industriële sidetable Aberdeen hout en metaal
      • 08720239800784
      1
      deal
      229.00 EUR
    • Dimehouse Industriële sidetable Tyron set van twee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169820728.jpg
      Dimehouse Dimehouse Industriële sidetable Tyron set van twee Industriële sidetable Tyron set van twee Industriële sidetable Tyron set van twee De industriële sidetable set Tyron is een goede toevoeging aan ieder interieur. De sidetables kunnen apart of gecombineerd gebruikt worden. Het mangohout in combinatie met het zwart afgewerkte frame zorgt voor een stoere, industriële look. Ben jij op zoek naar een sidetable om je spullen op kwijt te kunnen of om je mooiste accessoires te showen? De industriële sidetable set Tyron is de perfecte oplossing. De Tyron bestaat maar liefst uit twee stoere sidetables welke over voldoende opberg- of ... (1)
      Dimehouse Industriële sidetable Tyron set van twee
      • 08720239810080
      1
      deal
      439.95 EUR
    • Dimehouse Industriële bijzettafel rond teakhout en metaal 45 cm Blom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166380054.jpg
      Dimehouse Dimehouse Industriële bijzettafel rond teakhout en metaal 45 cm Blom Industriële bijzettafel rond teakhout en metaal 45 cm Blom Industriële bijzettafel rond teakhout en metaal 45 cm Blom (1)
      Dimehouse Industriële bijzettafel rond teakhout en metaal 45 cm Blom
      • 08720239800968
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Dimehouse Industriële Laptoptafel Tamar - 60x35x45 cm - Acaciahout - Metaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164085983.jpg
      Dimehouse Dimehouse Industriële Laptoptafel Tamar - 60x35x45 cm - Acaciahout - Metaal Industriële Laptoptafel Tamar - 60x35x45 cm - Acaciahout - Metaal Industriële Laptoptafel Tamar - 60x35x45 cm - Acaciahout - Metaal (1)
      Dimehouse Industriële Laptoptafel Tamar - 60x35x45 cm - Acaciahout - Metaal
      • 08720239804676
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Columbine (columbine)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Frama (frama)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HD Collection (hd_collection)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lifetime (lifetime)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Luzo (luzo)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Philips (philips)
      • PIB (pib)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Rice (rice)
      • Richmond (richmond)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scandes (scandes)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 41 cm (hoogte_cm_1)
      • 41 cm - 46 cm (hoogte_cm_2)
      • 46 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 55 cm (lengte_cm_2)
      • 55 cm - 80 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl