x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bijzettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Clayre & Eef bijzettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bijzettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Clayre & Eef Bijzettafel 40*40*51 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 63920
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160564131.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel 40*40*51 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 63920 Bijzettafel 40*40*51 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 63920 Bijzettafel 40*40*51 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 63920 Materiaal: Hout/metaal Kleur: bruin Formaat circa: 40*40*51 cm De collectie van Clayre & Eef maakt van een huis een huis Clayre & Eef ontwikkelt zijn ontwerpen in een charmante, rustieke stijl. Deze landelijke en nostalgische stijl heeft zijn oorsprong in het Limburgse dorp van Haelen (Nederland) (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel 40*40*51 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 63920
      • 08717459592131
      3
      97.50 EUR
    • Clayre & Eef Bijzettafel (set van 2) 36*36*52 cm / 31*31*42 cm Zwart | 6Y2510 |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162903771.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel (set van 2) 36*36*52 cm / 31*31*42 cm Zwart | 6Y2510 | Bijzettafel (set van 2) 36*36*52 cm / 31*31*42 cm Zwart | 6Y2510 | Bijzettafel (set van 2) 36*36*52 cm / 31*31*42 cm Zwart | 6Y2510 | Klei en Eef Set van 2 Hedendaagse Rustieke Zijtafels (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel (set van 2) 36*36*52 cm / 31*31*42 cm Zwart | 6Y2510 |
      • 08717459564817
      3
      120.25 EUR
    • Clayre & Eef Bijzettafel met deksel ø 40*54 cm/ø 34*49 cm/ø 27*44 cm (3) Distressed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161031990.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel met deksel ø 40*54 cm/ø 34*49 cm/ø 27*44 cm (3) Distressed Bijzettafel met deksel ø 40*54 cm/ø 34*49 cm/ø 27*44 cm (3) Distressed Bijzettafel met deksel ø 40*54 cm/ø 34*49 cm/ø 27*44 cm (3) Distressed Materiaal: hout/metaal. Kleur » Geveegd Grijs Formaat ca. » Ø 40 x 54 cm/Ø 34 x 49 cm/Ø 27 x 44 cm (3) De collectie van Clayre & Eef maakt van een huis een huis. Clayre & Eef ontwikkelt zijn ontwerpen in een charmante, rustieke stijl. Deze landelijke en nostalgische stijl is afkomstig uit het Limburgse dorp van Haelen (Nederland). (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel met deksel ø 40*54 cm/ø 34*49 cm/ø 27*44 cm (3) Distressed
      • 08717459660274
      2
      115.94 EUR
    • Clayre & Eef Wandtafel reclaimed wood 40*27*81 cm Zwart bruin | 50309 | Clayre &
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165241816.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Wandtafel reclaimed wood 40*27*81 cm Zwart bruin | 50309 | Clayre & Wandtafel reclaimed wood 40*27*81 cm Zwart bruin | 50309 | Clayre & Wandtafel reclaimed wood 40*27*81 cm Zwart bruin | 50309 | Clayre & Wandtafel reclaimed wood Afmeting: 40*27*81 cm Artikelnummer: 50309 Kleur: Zwart bruin Ean: 8717459643970 Materiaal: Hout / ijzer Leverancier: Clayre & Eef (1)
      Clayre & Eef Wandtafel reclaimed wood 40*27*81 cm Zwart bruin | 50309 | Clayre &
      • 08717459643970
      2
      89.95 EUR
    • Clayre & Eef Bijzettafel 66*35*48 cm Bruin | 5H0363 |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161032204.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel 66*35*48 cm Bruin | 5H0363 | Bijzettafel 66*35*48 cm Bruin | 5H0363 | Bijzettafel 66*35*48 cm Bruin | 5H0363 | Bijzettafel Afmeting: 66*35*48 cm Artikelnummer: 5H0363 Kleur: Bruin Ean: 8717459588363 Materiaal: Hout / ijzer Leverancier: Clayre & Eef (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel 66*35*48 cm Bruin | 5H0363 |
      • 08717459588363
      2
      70.45 EUR
    • Clayre & Eef Wandtafel 60*25*66 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 50308
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157608360.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Wandtafel 60*25*66 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 50308 Wandtafel 60*25*66 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 50308 Wandtafel 60*25*66 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 50308 Materiaal: hout / ijzer Kleur: Zwart Bruin Formaat circa: 60*25*66 cm De collectie van Clayre & Eef maakt van een huis een huis Clayre & Eef ontwikkelt zijn ontwerpen in een charmante, rustieke stijl. Deze landelijke en nostalgische stijl heeft zijn oorsprong in het Limburgse dorp van Haelen (Nederland). (1)
      Clayre & Eef Wandtafel 60*25*66 cm Bruin Hout / ijzer Clayre & Eef 50308
      • 08717459643963
      2
      115.94 EUR
    • Clayre & Eef Tafel ø 59*71/89 cm Bruin | 5Y0367 |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105921280.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Tafel ø 59*71/89 cm Bruin | 5Y0367 | Tafel ø 59*71/89 cm Bruin | 5Y0367 | Tafel ø 59*71/89 cm Bruin | 5Y0367 | Tafel Ø 59*71/89 cm - van Clayre & Eef in de categorie Decoratief beeld of figuur. (1)
      Clayre & Eef Tafel ø 59*71/89 cm Bruin | 5Y0367 |
      • 08717459558793
      2
      200.10 EUR
    • Clayre & Eef Bijzettafel reclaimed wood (set van 2) 60*25*65 cm / 55*22*56 cm Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165241876.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel reclaimed wood (set van 2) 60*25*65 cm / 55*22*56 cm Zwart Bijzettafel reclaimed wood (set van 2) 60*25*65 cm / 55*22*56 cm Zwart Bijzettafel reclaimed wood (set van 2) 60*25*65 cm / 55*22*56 cm Zwart Materiaal » hout/ijzer. Kleur: zwart/bruin. Formaat ca. » 60 x 25 x 65 cm / 55 x 22 x 56 cm. De collectie van Clayre & Eef maakt van een huis een huis. Clayre & Eef ontwikkelt zijn ontwerpen in een charmante, rustieke stijl. Deze landelijke en nostalgische stijl is afkomstig uit het Limburgse dorp van Haelen (Nederland). (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel reclaimed wood (set van 2) 60*25*65 cm / 55*22*56 cm Zwart
      • 08717459643956
      2
      135.94 EUR
    • Clayre & Eef Bijzettafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159317910.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264698.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264695.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel Bijzettafel Bijzettafel Bijzettafel 60*40*65 cm Distressed wit | 5H0308 | Clayre & Eef - van Clayre & Eef in de categorie Decoratief beeld of figuur. (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel
      • 08717459554191
      • 5H0308
      1
      99.00 EUR
    • Clayre & Eef Bijzettafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132216424.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264100.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264101.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel Bijzettafel Bijzettafel Clayre & Eef - Bijzettafel Ø 42*71 cm - van Clayre & Eef in de categorie Tafel. (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel
      • 08717459529113
      1
      99.00 EUR
    • Clayre & Eef Bijzettafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108953123.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264838.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264840.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116264839.jpg
      Clayre & Eef Clayre & Eef Bijzettafel Bijzettafel Bijzettafel Clayre & Eef Bijzettafel 51x51x51 cm - van Clayre & Eef in de categorie Tafel. (1)
      Clayre & Eef Bijzettafel
      • 08717459592223
      1
      49.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €190 (low)
      • €190 - €290 (medium)
      • > €290 (high)
    • Merk (brand):
      • Riverdale (riverdale)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • &Klevering (_klevering)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • AVH-Collectie (avh_collectie)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijzettafeltje.nl (bijzettafeltje_nl)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Boltze (boltze)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Cosi (cosi)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dulaire (dulaire)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flexa (flexa)
      • FMD (fmd)
      • Frama (frama)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • Happy Cocooning (happy_cocooning)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HD Collection (hd_collection)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • JOOP! (joop_)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kela (kela)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kokoon (kokoon)
      • Kynast (kynast)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lifetime (lifetime)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Luzo (luzo)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • MATER (mater)
      • Maze (maze)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • Monzana (monzana)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orange85 (orange85)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Philips (philips)
      • PIB (pib)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Rice (rice)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Suns (suns)
      • Supper club (supper_club)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wenko (wenko)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Gel (gel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 42 cm (hoogte_cm_1)
      • 42 cm - 47 cm (hoogte_cm_2)
      • 47 cm - 60 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 45 cm (lengte_cm_1)
      • 45 cm - 50 cm (lengte_cm_2)
      • 50 cm - 75 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl