x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rosemunde top

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in top categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Rosemunde Top
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131551582.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155799239.jpg
      Rosemunde Rosemunde Top Top Top Babette tanktop met kant en ribstructuur (1)
      Rosemunde Top
      • 05704171765236
      • 05704171763515
      • ROS0001004003000
      1
      most_sold
      49.00 EUR
    • Rosemunde Top
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115461060.jpg
      Rosemunde Rosemunde Top Top Top Babette singlet in zijdeblend met kant (1)
      Rosemunde Top
      • 05704171763584
      • ROS0001001004000
      1
      49.00 EUR
    • Rosemunde Top
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145151410.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81915300.jpg
      Rosemunde Rosemunde Top Top Top Billile singlet van satijn met detail van kant (1)
      Rosemunde Top
      • 05704172166605
      • ROS0052013000003
      1
      59.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Vila DEFAULT
        • vila
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Ronde hals DEFAULT
        • ronde_hals
      • V-hals DEFAULT
        • v_hals
    • Merk (brand):
      • Esprit (esprit)
      • HEINE (heine)
      • Mango (mango)
      • Object (object)
      • Only (only)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • 10DAYS (10days)
      • adidas (adidas)
      • Ajc (ajc)
      • Alan red (alan_red)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Ambria (ambria)
      • American vintage (american_vintage)
      • Aniston (aniston)
      • Arizona (arizona)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Awdis (awdis)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Basler (basler)
      • Beach time (beach_time)
      • Bench (bench)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bianca (bianca)
      • Billabong (billabong)
      • Blue Moon (blue_moon)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chantelle (chantelle)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Collection L (collection_l)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • COMAZO (comazo)
      • Comma (comma)
      • Conta (conta)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Création L (cre_ation_l)
      • Denim Hunter (denim_hunter)
      • Di Lorenzo (di_lorenzo)
      • Eastwind (eastwind)
      • Elbsand (elbsand)
      • Erima (erima)
      • Esge (esge)
      • Essenza (essenza)
      • Expresso (expresso)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Flashlights (flashlights)
      • Frapp (frapp)
      • French Connection (french_connection)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Hajo (hajo)
      • Hanro (hanro)
      • Harmony (harmony)
      • Hermko (hermko)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joe browns (joe_browns)
      • JOOP! (joop_)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Lady (lady)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Melrose (melrose)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • Morgan (morgan)
      • Mustang (mustang)
      • Navigazione (navigazione)
      • Neun Monate (neun_monate)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • Noppies (noppies)
      • Nuance (nuance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oklahoma Jeans (oklahoma_jeans)
      • Only play (only_play)
      • Opus (opus)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Oroblu (oroblu)
      • OTTO (otto)
      • Paco Home (paco_home)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Plus Basics (plus_basics)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queenkerosin (queenkerosin)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rabe (rabe)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samoon (samoon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sheego (sheego)
      • Simone (simone)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Snurk (snurk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spalding (spalding)
      • Spanx (spanx)
      • Speidel (speidel)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Triangle (triangle)
      • Trigema (trigema)
      • Triumph (triumph)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Udder Covers (udder_covers)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vans (vans)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Viania (viania)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Way Of Glory (way_of_glory)
      • Whistles (whistles)
      • Winshape (winshape)
      • Wolford (wolford)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Yesta (yesta)
      • Zense (zense)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Etnische print (etnische_print)
      • Grafisch (grafisch)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl