x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er serviezen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zack servies

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in servies categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Zack Theewarmer Zack Bevo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156586407.jpg
      Zack Zack Theewarmer Zack Bevo Theewarmer Zack Bevo Theewarmer Zack Bevo Deze handige theewarmer van Zack zorgt dat u nog langer van een heerlijk warme kop thee genieten. Deze warmer werkt door middel van een waxinekaarsje die zo... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Zack Theewarmer Zack Bevo
      • 04034398208713
      3
      35.91 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & Boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Wedgwood DEFAULT
        • wedgwood
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Villeroy en Boch (villeroy_boch)
      • Blokker (blokker)
      • HEMA (hema)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Alpina (alpina)
      • Amscan (amscan)
      • Anytime (anytime)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Camp Active (camp_active)
      • Cookut (cookut)
      • Cosy (cosy)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Designed for Living (designed_for_living)
      • Deuba (deuba)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Ekobo (ekobo)
      • Ferrino (ferrino)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finum (finum)
      • Fresk (fresk)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • GB eye (gb_eye)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Gusta (gusta)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • Infantino (infantino)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Janny van der Heijden (janny_van_der_heijden)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liewood (liewood)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Little Indians (little_indians)
      • Luminarc (luminarc)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Munchkin (munchkin)
      • Must (must)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • No Brand (no_brand)
      • Orange85 (orange85)
      • Outwell (outwell)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pusheen (pusheen)
      • QDO (qdo)
      • Regatta (regatta)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sam & Squito (sam_squito)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Stelton (stelton)
      • Stor (stor)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tapas (tapas)
      • Tatonka (tatonka)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thomas Porzellan (thomas_porzellan)
      • Toaks (toaks)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom (tom)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vango (vango)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivo (vivo)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wildo (wildo)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Zack (zack)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Aantal delen (aantal_delen):
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 8 Stuks (aantal_delen_8.0)
      • 16 Stuks (aantal_delen_16.0)
      • 18 Stuks (aantal_delen_18.0)
      • 30 Stuks (aantal_delen_30.0)
      • 36 Stuks (aantal_delen_36.0)
    • Geschikt voor magnetron (magnetron_bestendig):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leisteen (leisteen)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl