x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er serviezen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sola servies

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in servies categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Sola Bestekset Sola Livorno (24-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128411655.jpg
      Sola Sola Bestekset Sola Livorno (24-delig) Bestekset Sola Livorno (24-delig) Bestekset Sola Livorno (24-delig) De Livorno bestekset komt uit de collectie van het toonaangevende merk Sola. De bestekset is gemaakt van hoogwaardig edelstaal, dat fijn in de hand ligt en ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sola Bestekset Sola Livorno (24-delig)
      • 08717399007160
      2
      67.00 EUR
    • Sola Bestekset Sola Oase (24-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128409283.jpg
      Sola Sola Bestekset Sola Oase (24-delig) Bestekset Sola Oase (24-delig) Bestekset Sola Oase (24-delig) Deze mooie bestekset komt uit de Sola collectie van het gerenommeerde merk Sola. De bestekset heeft een strak en modern design en is hierdoor geschikt om in... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sola Bestekset Sola Oase (24-delig)
      • 08717399003315
      2
      deal
      69.00 EUR
    • Sola Bestekset Sola Lausanne (24-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128550062.jpg
      Sola Sola Bestekset Sola Lausanne (24-delig) Bestekset Sola Lausanne (24-delig) Bestekset Sola Lausanne (24-delig) Bestel Bestekset Sola Lausanne (24-delig) online. Bekijk alle Serviezen van het merk Sola bij Etrias. (1)
      Sola Bestekset Sola Lausanne (24-delig)
      • 08717399011365
      2
      90.00 EUR
    • Sola Bestekset Sola Haagsch Lofje (24-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128417490.jpg
      Sola Sola Bestekset Sola Haagsch Lofje (24-delig) Bestekset Sola Haagsch Lofje (24-delig) Bestekset Sola Haagsch Lofje (24-delig) Deze prachtige bestekset is ideaal ter aanvulling van een klassiek gedekte tafel. Het Haagsch Lofje bestek is van het gerenommeerde merk Sola en is gemaakt ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sola Bestekset Sola Haagsch Lofje (24-delig)
      • 08717399007344
      2
      deal
      89.00 EUR
    • Sola Bestekset Sola Capri (24-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136899357.jpg
      Sola Sola Bestekset Sola Capri (24-delig) Bestekset Sola Capri (24-delig) Bestekset Sola Capri (24-delig) Bestel Bestekset Sola Capri (24-delig) online. Bekijk alle Serviezen van het merk Sola bij Etrias. (1)
      Sola Bestekset Sola Capri (24-delig)
      • 08717399003278
      2
      75.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & Boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Boerenbont DEFAULT
        • boerenbont
      • Wedgwood DEFAULT
        • wedgwood
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Villeroy en Boch (villeroy_boch)
      • Vivo (vivo)
      • Iittala (iittala)
      • Pip studio (pip_studio)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abbey (abbey)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Amigo (amigo)
      • Arte Viva (arte_viva)
      • Asobu (asobu)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • BoGarden (bogarden)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creatable (creatable)
      • Designed for Living (designed_for_living)
      • Dikkie Dik (dikkie_dik)
      • Disney (disney)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Filibabba (filibabba)
      • Flirt by Ritzenhoff (flirt_by_ritzenhoff)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • GB eye (gb_eye)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Global (global)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Gusta (gusta)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Illy (illy)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Janny van der Heijden (janny_van_der_heijden)
      • Kamparo (kamparo)
      • Klingel (klingel)
      • Lassig (lassig)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liewood (liewood)
      • Lodge (lodge)
      • Made.com (made_com)
      • Marvel (marvel)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • MSR (msr)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Orrefors (orrefors)
      • Outwell (outwell)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • QDO (qdo)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal (royal)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rubytec (rubytec)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sam & Squito (sam_squito)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Sola (sola)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Stanley (stanley)
      • Stelton (stelton)
      • Stor (stor)
      • Tatonka (tatonka)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thomas Porzellan (thomas_porzellan)
      • Toaks (toaks)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Unigro (unigro)
      • Vango (vango)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Zack (zack)
      • Zak! designs (zak_designs)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Aantal delen (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 5 Stuks (aantal_delen_5.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 8 Stuks (aantal_delen_8.0)
      • 12 Stuks (aantal_delen_12.0)
      • 16 Stuks (aantal_delen_16.0)
      • 30 Stuks (aantal_delen_30.0)
      • 36 Stuks (aantal_delen_36.0)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Anders (anders)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titanium (titanium)
      • Wicker (wicker)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Shape (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl