x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HK Living 70's Mok 0,2 L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HK Living 70's Mok 0,2 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HK Living 70's Mok 0,2 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HK Living 70's Mok 0,2 L
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200983141.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165765553.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200983143.jpg
HK Living HK Living 70's Mok 0,2 L 70's Mok 0,2 L 70's Mok 0,2 L Bestel HKliving 70's Mok 0,2 L online bij vtwonen. Alle HKliving Servies uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
  • 08718921012003
1
  • Design
    • Materiaal: Aardewerk
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 7 cm
    • Hoogte: 8 cm
  • 11.70 11.70 EUR 1
    1
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel HKliving 70's Mok 0,2 L online bij vtwonen. Alle HKliving Servies uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis11.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • HK Living 70's Moss pasta kom 18,5 cm set van 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223606119.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174885041.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174885072.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174885073.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207480628.jpg
      HK Living HK Living 70's Moss pasta kom 18,5 cm set van 2 70's Moss pasta kom 18,5 cm set van 2 70's Moss pasta kom 18,5 cm set van 2 De 70's pasta kom van het merk HKliving in een set van twee, is vervaardigd van keramiek. De kom is met de hand afgewerkt, waardoor elk item uniek is. Daarbij is de kom vaatwasser en magnetronbestendig. (1)
      HK Living 70's Moss pasta kom 18,5 cm set van 2
      • 08718921024990
      9
      deal
    • Laura Ashley Tea Collectables kopje 28 cl set van 4
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205351820.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223581997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213366996.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201786659.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213366997.jpg
      Laura Ashley Laura Ashley Tea Collectables kopje 28 cl set van 4 Tea Collectables kopje 28 cl set van 4 Tea Collectables kopje 28 cl set van 4 Set met 4 kopjes uit de Tea Collectables-collectie van Laura Ashley. De kopjes zijn vervaardigd van porselein en zijn aan de buitenkant gedecoreerd met vier unieke dessins. De kopjes zijn afgewerkt met een oortje en hebben een inhoud van 28 cl. Vaatwasmachine- en magnetronbestendig. (1)
      Laura Ashley Tea Collectables kopje 28 cl set van 4
      • 08717823828262
      8
      deal
    • Hermia | 24-delige serviesset Annelien porselein wit 22x22x2 cm serviessets | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220278231.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229545560.jpg
      Hermia Hermia | 24-delige serviesset Annelien porselein wit 22x22x2 cm serviessets | NADUVI | 24-delige serviesset Annelien porselein wit 22x22x2 cm serviessets | NADUVI | 24-delige serviesset Annelien porselein wit 22x22x2 cm serviessets | NADUVI Maak van elke dag een feestje met dit prachtige servies. Met het servies van Hermia creeer je een prachtige eettafel, of het nu voor je ontbijt of avondeten is. Met een mooie mix van kleuren en stijlen zit er altijd wat voor je tussen. Over het merk: Op zoek naar het mooiste porselein voor op tafel? Dat vind je bij Hermia. Met ambacht in Turkije ontworpen en gemaakt, zijn dit de echte eye catchers. De verschillende ontwerpen garanderen dat er altijd wat is wat bij jouw smaak past. Of je nou o... (1)
      Hermia | 24-delige serviesset Annelien porselein wit 22x22x2 cm serviessets | NADUVI
      • 08681181835166
      1
      deal
    • Villeroy & Boch NewWave Basic Serviesset 30-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168409432.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206804627.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105737271.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150590360.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch NewWave Basic Serviesset 30-delig NewWave Basic Serviesset 30-delig NewWave Basic Serviesset 30-delig 30-delige New Wave serviesset van Villeroy & Boch, vervaardigd uit premium porselein. De serie kenmerkt zich door de golvende lijnen. De set bestaat uit: 6 diepe borden van 24 x 24 cm 6 dinerborden van 27 x 27 cm 6 ontbijtborden van 24 x 24 cm 6 kopjes van 200 ml 6 bijpassende schotels van 15 x 18 cm De items zijn vaatwasser en magnetronbestendig. (6)
      Villeroy & Boch NewWave Basic Serviesset 30-delig
      • 04003686203709
      • 1025258775
      8
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 11.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 11.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 11.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 11.70
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 12.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.60
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 12.65
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.60
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 12.65
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 12.65
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.65
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 12.60
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.60
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 11.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 11.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 11.70
    • partner@vergelijk.nl