x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er serviezen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hout servies

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in servies categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Boska - Life Petit Paris
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102450257.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223835841.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144863404.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116569231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155854836.jpg?ts=1
      Boska Boska - Life Petit Paris - Life Petit Paris - Life Petit Paris Boska Petit Paris - Massief Eikenhouten Kaasplank - Inculsief Stolp - Bruin - 30,5 cm (1)
      Boska - Life Petit Paris
      • 08713638017471
      2
      54.99 EUR
    • Cosy & Trendy Cosy&trendy Cactus Hapjesset - Incl 27 Cocktailprikkers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223855741.jpg?ts=1
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Cosy&trendy Cactus Hapjesset - Incl 27 Cocktailprikkers Cosy&trendy Cactus Hapjesset - Incl 27 Cocktailprikkers Cosy&trendy Cactus Hapjesset - Incl 27 Cocktailprikkers Cosy&Trendy Aperoset - Cactus - Inclusief Prikkers (1)
      Cosy & Trendy Cosy&trendy Cactus Hapjesset - Incl 27 Cocktailprikkers
      • 05411159575724
      1
      28.30 EUR
    • Cosy & Trendy Cosy @Home Dienblad Hout 45 X 30 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223800189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141677033.jpg?ts=1
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Cosy @Home Dienblad Hout 45 X 30 Cm Cosy @Home Dienblad Hout 45 X 30 Cm Cosy @Home Dienblad Hout 45 X 30 Cm Cosy&Trendy 'Tea Time' dienblad - 45 x 30 cm (1)
      Cosy & Trendy Cosy @Home Dienblad Hout 45 X 30 Cm
      • 05411159700232
      1
      31.98 EUR
    • Boska Amigo Kaasplank S Rond 24x15x1.5cmkaas En Tapas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149026438.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141897672.jpg?ts=1
      Boska Boska Amigo Kaasplank S Rond 24x15x1.5cmkaas En Tapas Amigo Kaasplank S Rond 24x15x1.5cmkaas En Tapas Amigo Kaasplank S Rond 24x15x1.5cmkaas En Tapas Boska Serveerplank Rond Amigo S - met Handgreep - Rustiek Beukenhout - Bruin - 15 cm (1)
      Boska Amigo Kaasplank S Rond 24x15x1.5cmkaas En Tapas
      • 08713638029429
      1
      11.00 EUR
    • COSY&TRENDY Aperoset Kerstboom + 25 Prikkers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223830703.jpg?ts=1
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Aperoset Kerstboom + 25 Prikkers Aperoset Kerstboom + 25 Prikkers Aperoset Kerstboom + 25 Prikkers Cosy&Trendy Aperoset kerstboom + 25 prikkers (1)
      COSY&TRENDY Aperoset Kerstboom + 25 Prikkers
      • 05411159575816
      1
      26.50 EUR
    • Mamamemo Speelgoed Retro Koffie Houten Serviesset 12 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223797117.jpg?ts=1
      Mamamemo Mamamemo Speelgoed Retro Koffie Houten Serviesset 12 Cm Speelgoed Retro Koffie Houten Serviesset 12 Cm Speelgoed Retro Koffie Houten Serviesset 12 Cm Mamamemo Retro Koffie Houten Serviesset 12 Cm (1)
      Mamamemo Speelgoed Retro Koffie Houten Serviesset 12 Cm
      • 05706798854928
      1
      40.08 EUR
    • COSY&TRENDY Voetbal Aperoset Plankje En 15 Prikkers18x18x3cm Hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163789098.jpg?ts=1
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Voetbal Aperoset Plankje En 15 Prikkers18x18x3cm Hout Voetbal Aperoset Plankje En 15 Prikkers18x18x3cm Hout Voetbal Aperoset Plankje En 15 Prikkers18x18x3cm Hout Cosy&Trendy Voetbal amuse snackset Ø 18 cm - 15 prikkers (1)
      COSY&TRENDY Voetbal Aperoset Plankje En 15 Prikkers18x18x3cm Hout
      • 05411159673666
      1
      22.70 EUR
    • Riviera Maison | Saladebestek Chef siliconen 29x7.5x1.5 cm serviessets | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176574262.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209204334.jpg?ts=1
      Riviera Maison Riviera Maison | Saladebestek Chef siliconen 29x7.5x1.5 cm serviessets | NADUVI | Saladebestek Chef siliconen 29x7.5x1.5 cm serviessets | NADUVI | Saladebestek Chef siliconen 29x7.5x1.5 cm serviessets | NADUVI Perfect Chef Salad Tossers (1)
      Riviera Maison | Saladebestek Chef siliconen 29x7.5x1.5 cm serviessets | NADUVI
      • 08720142282806
      1
      24.95 EUR
    • Cosy & Trendy Rubberwood Slakom 25,5 Cm - Hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232221644.jpg?ts=1
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Rubberwood Slakom 25,5 Cm - Hout Rubberwood Slakom 25,5 Cm - Hout Rubberwood Slakom 25,5 Cm - Hout Cosy&Trendy - Slabak rubberwood - hout Ø 25,5 cm (1)
      Cosy & Trendy Rubberwood Slakom 25,5 Cm - Hout
      • 05414841682045
      1
      38.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & Boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Boerenbont DEFAULT
        • boerenbont
      • Blond Amsterdam DEFAULT
        • blond_amsterdam
      • Wedgwood DEFAULT
        • wedgwood
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Villeroy en Boch (villeroy_boch)
      • Blokker (blokker)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • AdHoc (adhoc)
      • Adhome (adhome)
      • AFFEK DESIGN by MONDEX (affek_design_by_mondex)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Alpina (alpina)
      • Arcopal (arcopal)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arte Viva (arte_viva)
      • Arzberg (arzberg)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Asobu (asobu)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Be Home (be_home)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bohemia Cristal (bohemia_cristal)
      • Boska (boska)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Brunner (brunner)
      • Buccan (buccan)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Campingaz (campingaz)
      • Cookut (cookut)
      • Costa Nova (costa_nova)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Creatable (creatable)
      • Creative Collection (creative_collection)
      • CU (cu)
      • De Silva (de_silva)
      • Denby (denby)
      • Disney (disney)
      • Doiy (doiy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Duralex (duralex)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easyline (easyline)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Finum (finum)
      • GB eye (gb_eye)
      • Green Toys (green_toys)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hega hogar (hega_hogar)
      • Heinen Delfts Blauw (heinen_delfts_blauw)
      • Hermia (hermia)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jay Hill (jay_hill)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Landleven (landleven)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Laura Ashley Blueprint (laura_ashley_blueprint)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liewood (liewood)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luminarc (luminarc)
      • Maastricht porselein (maastricht_porselein)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mammoet (mammoet)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Martinex (martinex)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Mepal (mepal)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MIKASA (mikasa)
      • Minh Long (minh_long)
      • Montana (montana)
      • Mulex (mulex)
      • Munchkin (munchkin)
      • Nampook (nampook)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • No Brand (no_brand)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Ona (ona)
      • Outwell (outwell)
      • Palmer (palmer)
      • Peleg DESIGN (peleg_design)
      • Petit Jour Paris (petit_jour_paris)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • QDO (qdo)
      • Regas (regas)
      • Richardson Sheffield (richardson_sheffield)
      • Ritzenhof & Breker (ritzenhof_breker)
      • Ritzenhoff & Breker (ritzenhoff_breker)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Robens (robens)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Boch (royal_boch)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sam & Squito (sam_squito)
      • Sandra Rich (sandra_rich)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebra (sebra)
      • Senza (senza)
      • Serax (serax)
      • SMILEY (smiley)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stanley (stanley)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Stelton (stelton)
      • Stor (stor)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tavola (tavola)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thomas (thomas)
      • Toaks (toaks)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trudeau (trudeau)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vango (vango)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • Villa D'Este Home Tivoli (villa_d_este_home_tivoli)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivo (vivo)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Webschatz (webschatz)
      • Wehkamp Home (wehkamp_home)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • Yong (yong)
      • Zak! designs (zak_designs)
      • Zoku (zoku)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aantal delen (aantal_delen):
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 8 Stuks (aantal_delen_8.0)
      • 12 Stuks (aantal_delen_12.0)
      • 16 Stuks (aantal_delen_16.0)
      • 18 Stuks (aantal_delen_18.0)
      • 30 Stuks (aantal_delen_30.0)
    • Geschikt voor magnetron (magnetron_bestendig):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zilver (zilver)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Winkelen in plaats (physical_location):
      • 's-Hertogenbosch (_s_hertogenbosch)
      • Alblasserdam (alblasserdam)
      • Alkmaar (alkmaar)
      • Almelo (almelo)
      • Amersfoort (amersfoort)
      • Amstelveen (amstelveen)
      • Amsterdam (amsterdam)
      • Apeldoorn (apeldoorn)
      • Arnhem (arnhem)
      • Baarle-Nassau (baarle_nassau)
      • Badhoevedorp (badhoevedorp)
      • Barendrecht (barendrecht)
      • Barneveld (barneveld)
      • Bergeijk (bergeijk)
      • Beverwijk (beverwijk)
      • Bolsward (bolsward)
      • Borger (borger)
      • Bovenkarspel (bovenkarspel)
      • Brielle (brielle)
      • Broek op Langedijk (broek_op_langedijk)
      • Brummen (brummen)
      • Bunnik (bunnik)
      • Burgum (burgum)
      • Culemborg (culemborg)
      • Cuyk (cuyk)
      • Delft (delft)
      • Delfzijl (delfzijl)
      • Den Haag (den_haag)
      • Den Helder (den_helder)
      • Deurne (deurne)
      • Deventer (deventer)
      • Didam (didam)
      • Diemen (diemen)
      • Dordrecht (dordrecht)
      • Driebergen-Rijsenburg (driebergen_rijsenburg)
      • Duiven (duiven)
      • Ede (ede)
      • Eersel (eersel)
      • Eindhoven (eindhoven)
      • Enschede (enschede)
      • Epe (epe)
      • Ermelo (ermelo)
      • Franeker (franeker)
      • Geldermalsen (geldermalsen)
      • Geldrop (geldrop)
      • Geleen (geleen)
      • Gemert (gemert)
      • Gorinchem (gorinchem)
      • Gorredijk (gorredijk)
      • Gouda (gouda)
      • Groesbeek (groesbeek)
      • Groningen (groningen)
      • Grouw (grouw)
      • Gulpen (gulpen)
      • Haaksbergen (haaksbergen)
      • Haarlem (haarlem)
      • Harderwijk (harderwijk)
      • Harlingen (harlingen)
      • Heemskerk (heemskerk)
      • Heerenveen (heerenveen)
      • Heerhugowaard (heerhugowaard)
      • Heerlen (heerlen)
      • Hellevoetsluis (hellevoetsluis)
      • Hendrik-Ido-Ambacht (hendrik_ido_ambacht)
      • Hillegom (hillegom)
      • Hilversum (hilversum)
      • Hoofddorp (hoofddorp)
      • Hoogeveen (hoogeveen)
      • Houten (houten)
      • Huizen (huizen)
      • Hulst (hulst)
      • Kaatsheuvel (kaatsheuvel)
      • Kampen (kampen)
      • Katwijk (katwijk)
      • Kollum (kollum)
      • Krimpen a/d Ijssel (krimpen_a_d_ijssel)
      • Landgraaf (landgraaf)
      • Landsmeer (landsmeer)
      • Leerdam (leerdam)
      • Leeuwarden (leeuwarden)
      • Leiden (leiden)
      • Lelystad (lelystad)
      • Lochem (lochem)
      • Lunteren (lunteren)
      • Maastricht (maastricht)
      • Made (made)
      • Meppel (meppel)
      • Middelburg (middelburg)
      • Mijdrecht (mijdrecht)
      • Monster (monster)
      • Muiden (muiden)
      • Nieuw Bergen (nieuw_bergen)
      • Nieuwegein (nieuwegein)
      • Nijkerk (nijkerk)
      • Nijverdal (nijverdal)
      • Noordwijk (noordwijk)
      • Nunspeet (nunspeet)
      • Oegstgeest (oegstgeest)
      • Oirschot (oirschot)
      • Oisterwijk (oisterwijk)
      • Oosterwolde (oosterwolde)
      • Oss (oss)
      • Pijnacker (pijnacker)
      • Raamsdonksveer (raamsdonksveer)
      • Reusel (reusel)
      • Rijswijk (rijswijk)
      • Roden (roden)
      • Roelofarendsveen (roelofarendsveen)
      • Roermond (roermond)
      • Roosendaal (roosendaal)
      • Rosmalen (rosmalen)
      • Rotterdam (rotterdam)
      • Rozenburg (rozenburg)
      • S Gravenzande (s_gravenzande)
      • Sassenheim (sassenheim)
      • Scheveningen (scheveningen)
      • Schiedam (schiedam)
      • Simpelveld (simpelveld)
      • Sittard (sittard)
      • Soest (soest)
      • Son (son)
      • Spijk Gem Lingewaal (spijk_gem_lingewaal)
      • Spijkenisse (spijkenisse)
      • St. Oedenrode (st_oedenrode)
      • Stadskanaal (stadskanaal)
      • Stein (stein)
      • Strijen (strijen)
      • Surhuisterveen (surhuisterveen)
      • Tegelen (tegelen)
      • Ter Apel (ter_apel)
      • Tiel (tiel)
      • Tilburg (tilburg)
      • Uden (uden)
      • Ulft (ulft)
      • Urk (urk)
      • Utrecht (utrecht)
      • Vaassen (vaassen)
      • Veenendaal (veenendaal)
      • Velp (velp)
      • Velserbroek (velserbroek)
      • Venlo (venlo)
      • Venray (venray)
      • Vianen (vianen)
      • Vinkeveen (vinkeveen)
      • Vlaardingen (vlaardingen)
      • Vlagtwedde (vlagtwedde)
      • Vlissingen (vlissingen)
      • Volendam (volendam)
      • Voorhout (voorhout)
      • Voorschoten (voorschoten)
      • VoortHuizen (voorthuizen)
      • Waalwijk (waalwijk)
      • Wageningen (wageningen)
      • Wassenaar (wassenaar)
      • Weert (weert)
      • Weesp (weesp)
      • Werkendam (werkendam)
      • Wervershoof (wervershoof)
      • Westervoort (westervoort)
      • Wijchen (wijchen)
      • Wijk Bij Duurstede (wijk_bij_duurstede)
      • Winschoten (winschoten)
      • Winterswijk (winterswijk)
      • Woerden (woerden)
      • Wormer (wormer)
      • Wormerveer (wormerveer)
      • Woudenberg (woudenberg)
      • Zaandam (zaandam)
      • Zevenaar (zevenaar)
      • Zoetermeer (zoetermeer)
      • Zuidwolde (zuidwolde)
      • Zutphen (zutphen)
      • Zwolle (zwolle)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl