x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er serviezen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Done by Deer servies

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in servies categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Done by Deer Gerechten set 4-delig Happy dots roze van de 6e maand
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140384950.jpg
      Done by Deer Done by Deer Gerechten set 4-delig Happy dots roze van de 6e maand Gerechten set 4-delig Happy dots roze van de 6e maand Gerechten set 4-delig Happy dots roze van de 6e maand Done by Deer Happy dots startersset diner roze - van Done By Deer in de categorie Kinderservies. (1)
      Done by Deer Gerechten set 4-delig Happy dots roze van de 6e maand
      • 05712643000853
      2
      34.95 EUR
    • Done by Deer Contour serviesset dark grijs/goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124149594.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159404569.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165859898.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165859899.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165351172.jpg
      Done by Deer Done by Deer Contour serviesset dark grijs/goud Contour serviesset dark grijs/goud Contour serviesset dark grijs/goud Met deze Contour serviesset van Done by Deer kan je lekker dineren met je Zoopreme vrienden. De geschenkverpakking bevat een bord en kom met antislip bodem en een extra brede rand samen met een bijpassende beker en bestek. Alle onderdelen zijn vaatwasmachinebestendig. (1)
      Done by Deer Contour serviesset dark grijs/goud
      • 05712643158851
      2
      29.95 EUR
    • Done by Deer | Eetset Toddler Happy Dots 1592972 Blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140385046.jpg
      Done by Deer Done by Deer | Eetset Toddler Happy Dots 1592972 Blue | Eetset Toddler Happy Dots 1592972 Blue | Eetset Toddler Happy Dots 1592972 Blue Het is etenstijd voor jou en je Done by Deer-vrienden. Deze peuter-serviesset bevat een compartimentenbord die het voedsel scheidt - precies zoals kieskeurige kleine eters het liever hebben, een beker met één handgreep die in de compartimentplaat past en een vork en mes voor kleine vingers. (1)
      Done by Deer | Eetset Toddler Happy Dots 1592972 Blue
      • 05712643000884
      2
      33.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & Boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Wedgwood DEFAULT
        • wedgwood
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Villeroy en Boch (villeroy_boch)
      • Blokker (blokker)
      • HEMA (hema)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Alpina (alpina)
      • Amscan (amscan)
      • Anytime (anytime)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Camp Active (camp_active)
      • Cookut (cookut)
      • Cosy (cosy)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Designed for Living (designed_for_living)
      • Deuba (deuba)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Ekobo (ekobo)
      • Ferrino (ferrino)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finum (finum)
      • Fresk (fresk)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • GB eye (gb_eye)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Gusta (gusta)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • Infantino (infantino)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Janny van der Heijden (janny_van_der_heijden)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liewood (liewood)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Little Indians (little_indians)
      • Luminarc (luminarc)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Munchkin (munchkin)
      • Must (must)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • No Brand (no_brand)
      • Orange85 (orange85)
      • Outwell (outwell)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pusheen (pusheen)
      • QDO (qdo)
      • Regatta (regatta)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sam & Squito (sam_squito)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Stelton (stelton)
      • Stor (stor)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tapas (tapas)
      • Tatonka (tatonka)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thomas Porzellan (thomas_porzellan)
      • Toaks (toaks)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom (tom)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vango (vango)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivo (vivo)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wildo (wildo)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Zack (zack)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Aantal delen (aantal_delen):
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 8 Stuks (aantal_delen_8.0)
      • 16 Stuks (aantal_delen_16.0)
      • 18 Stuks (aantal_delen_18.0)
      • 30 Stuks (aantal_delen_30.0)
      • 36 Stuks (aantal_delen_36.0)
    • Geschikt voor magnetron (magnetron_bestendig):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leisteen (leisteen)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl