x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er serviezen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Arabia servies

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in servies categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Arabia servies kopen

    • Arabia servies

      Sinds de jaren 70 van de 19de eeuw is Arabia actief bezig met de ontwikkeling en het ontwerp van porseleinen artikelen. Arabia was een van de voorlopers op het gebied van Finnish Design en heeft tegenwoordig de wereld veroverd met innovatieve en functionele producten. Arabia heeft verschillende collecties porseleinen servies met uiteenlopende stijlen. De 24h collectie is, zoals de naam al aangeeft, speciaal voor dagelijks gebruik. Door de egale witte kleur past deze serie bij bijna alle woonstijlen.

       

      Zoek je juist iets voor speciale gelegenheden zoals de feestdagen? Dan heeft Arabia ook een ruim aanbod van serviezen met dessin. Selecteer simpelweg de kleur waar je naar op zoek bent en je krijgt alle geschikte opties te zien. Bekijk bijvoorbeeld eens de blauwe serviezen uit de paratiisi collectie!

    0 - 2
    • Arabia Moomin kinderset bord + mok Moomintroll
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146909412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158024994.jpg
      Arabia Arabia Moomin kinderset bord + mok Moomintroll Moomin kinderset bord + mok Moomintroll Moomin kinderset bord + mok Moomintroll Moomin kinderset bord + mok Moomintroll van Arabia (1)
      Arabia Moomin kinderset bord + mok Moomintroll
      • 06411801003406
      2
      41.41 EUR
    • Arabia Paratiisi kop en schotel 18 cl set van 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155023105.jpg
      Arabia Arabia Paratiisi kop en schotel 18 cl set van 2 Paratiisi kop en schotel 18 cl set van 2 Paratiisi kop en schotel 18 cl set van 2 De Paratiisi kop en schotel van Arabia is kleurrijk gedecoreerd en vervaardigd van hoogwaardig porselein. Mooi te combineren met het andere servies in de Paratiisi serie. De schaal is vaatwasser- en magnetronbestendig. De kop en schotel wordt geleverd in set van twee. De klassieke serie Paratiisi is ontworpen door Birger Kaipiainen, een Finse keramist die bekend stond om zijn bijzondere kleurencombinaties en weelderige, gedetailleerde kunstwerken. Hij liet zich inspireren door de Byzantijnse ... (1)
      Arabia Paratiisi kop en schotel 18 cl set van 2
      • 06411801006766
      1
      78.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Villeroy & Boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Wedgwood DEFAULT
        • wedgwood
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • Villeroy en Boch (villeroy_boch)
      • Blokker (blokker)
      • HEMA (hema)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Alpina (alpina)
      • Amscan (amscan)
      • Anytime (anytime)
      • Arabia (arabia)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Camp Active (camp_active)
      • Cookut (cookut)
      • Cosy (cosy)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Designed for Living (designed_for_living)
      • Deuba (deuba)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Ekobo (ekobo)
      • Ferrino (ferrino)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finum (finum)
      • Fresk (fresk)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • GB eye (gb_eye)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Gusta (gusta)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Hutschenreuther (hutschenreuther)
      • Iittala (iittala)
      • Infantino (infantino)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Janny van der Heijden (janny_van_der_heijden)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Liewood (liewood)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Little Indians (little_indians)
      • Luminarc (luminarc)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Mepal (mepal)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Munchkin (munchkin)
      • Must (must)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • No Brand (no_brand)
      • Orange85 (orange85)
      • Outwell (outwell)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pusheen (pusheen)
      • QDO (qdo)
      • Regatta (regatta)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • Sagaform (sagaform)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sam & Squito (sam_squito)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Stelton (stelton)
      • Stor (stor)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tapas (tapas)
      • Tatonka (tatonka)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thomas Porzellan (thomas_porzellan)
      • Toaks (toaks)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom (tom)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vango (vango)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vivo (vivo)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wildo (wildo)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Zack (zack)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €70 (medium)
      • > €70 (high)
    • Aantal delen (aantal_delen):
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 8 Stuks (aantal_delen_8.0)
      • 16 Stuks (aantal_delen_16.0)
      • 18 Stuks (aantal_delen_18.0)
      • 30 Stuks (aantal_delen_30.0)
      • 36 Stuks (aantal_delen_36.0)
    • Geschikt voor magnetron (magnetron_bestendig):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Bamboe (bamboe)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leisteen (leisteen)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl