x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zebra trends schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Zebra trends Natural Bag Vilt - Lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139559969.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145556332.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97020086.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96962635.jpg
      Zebra trends Zebra trends Natural Bag Vilt - Lichtgrijs Natural Bag Vilt - Lichtgrijs Natural Bag Vilt - Lichtgrijs De Zebra Trends Natural Bag Vilt antraciet is onderdeel van de Natural Bag serie van Zebra Trends. Deze serie bestaat onder andere uit Schoudertassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Vilt en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Zebra Trends, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Zebra trends Natural Bag Vilt - Lichtgrijs
      • 07106581537461
      2
      29.95 EUR
    • Zebra trends Girls Flaptasje stripes/hearts/red Kindertas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115851470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121236260.jpg
      Zebra trends Zebra trends Girls Flaptasje stripes/hearts/red Kindertas Girls Flaptasje stripes/hearts/red Kindertas Girls Flaptasje stripes/hearts/red Kindertas De Zebra Trends Girls Flaptasje stripes/hearts/red is onderdeel van de Girls serie van Zebra Trends. Deze serie bestaat onder andere uit Kindertassen. De Schooltassen uit deze serie zijn gemaakt van PU en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Zebra Trends, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Zebra trends Girls Flaptasje stripes/hearts/red Kindertas
      • 07106586730409
      1
      34.95 EUR
    • Zebra trends Girls Flaptasje leo mint Kindertas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114517833.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121236234.jpg
      Zebra trends Zebra trends Girls Flaptasje leo mint Kindertas Girls Flaptasje leo mint Kindertas Girls Flaptasje leo mint Kindertas De Zebra Trends Girls Flaptasje leo mint is onderdeel van de Girls serie van Zebra Trends. Deze serie bestaat onder andere uit Kindertassen. De Schooltassen uit deze serie zijn gemaakt van PU en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Zebra Trends, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Zebra trends Girls Flaptasje leo mint Kindertas
      • 07106587800477
      1
      34.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • AEP (aep)
      • Aimee (aimee)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Artisan&artist (artisan_artist)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Awesome (awesome)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Bc (bc)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Berba (berba)
      • Bianco (bianco)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Coco Lepelie (coco_lepelie)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Crickit (crickit)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decent (decent)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elite (elite)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • ESCADA (escada)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Essenza (essenza)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Evoc (evoc)
      • Excellent (excellent)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forty° (forty_)
      • Fossil (fossil)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Fvh (fvh)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Giudi (giudi)
      • Graceland (graceland)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Head (head)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • House of Sakk (house_of_sakk)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Icci (icci)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • IZIA (izia)
      • Jack Daniel's (jack_daniel_s)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jette (jette)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • KATA (kata)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • L.credi (l_credi)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leica (leica)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Libeco (libeco)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lightpak (lightpak)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mae & Ivy (mae_ivy)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marington (marington)
      • Marvel (marvel)
      • Marxter (marxter)
      • Mascara (mascara)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maze (maze)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Merel By Frederiek (merel_by_frederiek)
      • Mickey (mickey)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Moleskine (moleskine)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • MUM & CO (mum_co)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nakd (nakd)
      • New Bags (new_bags)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Object (object)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • ONLY (only)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul's boutique (paul_s_boutique)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PH&T (ph_t)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Pinko (pinko)
      • Pinned By K (pinned_by_k)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • POON Switzerland (poon_switzerland)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Puma (puma)
      • Pusheen (pusheen)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Rosenstaub (rosenstaub)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Tyr (tyr)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vilenca (vilenca)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Visconti (visconti)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • VOi (voi)
      • Wenger (wenger)
      • Wimona (wimona)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • X-Over (x_over)
      • X-Zone (x_zone)
      • Y Not? (y_not_)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Anders (anders)
      • Fluweel (fluweel)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Rugtas (rugtas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Clipsluiting (clipsluiting)
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Enkele handvat (enkele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 10 cm (lengte_cm_10)
      • 10 cm - 25 cm (lengte_cm_10_25)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_25_35)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_35)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 21 cm (breedte_cm_21)
      • 21 cm - 31 cm (breedte_cm_21_31)
      • 31 cm - 38 cm (breedte_cm_31_38)
      • ≥ 38 cm (breedte_cm_38)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 8 cm (diepte_in_cm_8)
      • 8 cm - 11 cm (diepte_in_cm_8_11)
      • 11 cm - 18 cm (diepte_in_cm_11_18)
      • ≥ 18 cm (diepte_in_cm_18)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 17 cm (hoogte_cm_17)
      • 17 cm - 27 cm (hoogte_cm_17_27)
      • 27 cm - 32 cm (hoogte_cm_27_32)
      • ≥ 32 cm (hoogte_cm_32)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 5 g (gewicht_product_5)
      • 5 g - 320 g (gewicht_product_5_320)
      • 320 g - 750 g (gewicht_product_320_750)
      • ≥ 750 g (gewicht_product_750)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl