x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schoudertassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zebra trends schoudertas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schoudertas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Zebra trends Natural Bag Vilt - Lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144229648.jpg
      Zebra trends Zebra trends Natural Bag Vilt - Lichtgrijs Natural Bag Vilt - Lichtgrijs Natural Bag Vilt - Lichtgrijs (1)
      Zebra trends Natural Bag Vilt - Lichtgrijs
      • 07106581537461
      1
      29.95 EUR
    • Zebra trends Girls Flaptasje leo mint Kindertas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123955078.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121236234.jpg
      Zebra trends Zebra trends Girls Flaptasje leo mint Kindertas Girls Flaptasje leo mint Kindertas Girls Flaptasje leo mint Kindertas De Zebra Trends Girls Flaptasje leo mint is onderdeel van de Girls serie van Zebra Trends. Deze serie bestaat onder andere uit Kindertassen. De Schooltassen uit deze serie zijn gemaakt van PU en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Zebra Trends, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Zebra trends Girls Flaptasje leo mint Kindertas
      • 07106587800477
      1
      37.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Eastpak (eastpak)
      • Kipling (kipling)
      • adidas (adidas)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • AEP (aep)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Aldo (aldo)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Artisan&artist (artisan_artist)
      • Att Jeans (att_jeans)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Billingham (billingham)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bizzoo (bizzoo)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Brooks (brooks)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • CAMYS CONCEPT (camys_concept)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Caruba (caruba)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Caterina Lucchi (caterina_lucchi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Chabrand (chabrand)
      • Champion (champion)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Classic (classic)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • COBACHELLA (cobachella)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crickit (crickit)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cullmann (cullmann)
      • Czanne (czanne)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • D&N (d_n)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • David jones (david_jones)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • De Kunstboer (de_kunstboer)
      • Deadpool (deadpool)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Decadent (decadent)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Delsey (delsey)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Dörr (do_rr)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ecco (ecco)
      • Ecko unltd. (ecko_unltd_)
      • EEEZI (eeezi)
      • Ekonika (ekonika)
      • Elvy (elvy)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emma & Kelly (emma_kelly)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everearth (everearth)
      • Expatrié (expatrie_)
      • F-Stop (f_stop)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Faina (faina)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flo (flo)
      • Forty° (forty_)
      • Fossil (fossil)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genicci (genicci)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Giudi (giudi)
      • Gola (gola)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Hardware (hardware)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Head (head)
      • Healthy Back Bag (healthy_back_bag)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hi-Di-Hi (hi_di_hi)
      • Highlander (highlander)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jette (jette)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Justifield (justifield)
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Kata GDC (kata_gdc)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Katz (katz)
      • Kaytie Wu (kaytie_wu)
      • Kidz-Art (kidz_art)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • Kriega (kriega)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leica (leica)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lookinggoodtoday (lookinggoodtoday)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marvel (marvel)
      • Masha And The Bear (masha_and_the_bear)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Minions (minions)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mona (mona)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • MOOS (moos)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moses (moses)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Muc-Off (muc_off)
      • Must (must)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • NA-KD (na_kd)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Era (new_era)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noi-Noi (noi_noi)
      • Nomad (nomad)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Object (object)
      • Ogio (ogio)
      • Old West (old_west)
      • Ona Bags (ona_bags)
      • ONLY (only)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Peak Design (peak_design)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Pinko (pinko)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pradens (pradens)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Princess (princess)
      • Puma (puma)
      • Punta (punta)
      • Pusheen (pusheen)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Lucci (renato_lucci)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Rivacase (rivacase)
      • River Island (river_island)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Rosenstaub (rosenstaub)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • SALZEN (salzen)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Scapino (scapino)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • SMAAK Amsterdam (smaak_amsterdam)
      • Snoopy (snoopy)
      • Sober (sober)
      • SOCCX (soccx)
      • Sony (sony)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Sweet Deluxe (sweet_deluxe)
      • Szuna (szuna)
      • Taddy (taddy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Rat Pack (the_rat_pack)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelite (travelite)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • Tumi (tumi)
      • Turned Love (turned_love)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Vamos (vamos)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vizu (vizu)
      • VOi (voi)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wenger (wenger)
      • WILL FEMIN (will_femin)
      • Wimona (wimona)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • X-Over (x_over)
      • X-Zone (x_zone)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Prijs (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Type tas (type_tas):
      • Aktetas (aktetas)
      • Handtas (handtas)
      • Klassieke schoudertas (klassieke_schoudertas)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Laptoptas (laptoptas)
      • Schoudertas (schoudertas)
      • Sportieve schoudertas (sportieve_schoudertas)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 10 cm (lengte_cm_1)
      • 10 cm - 25 cm (lengte_cm_2)
      • 25 cm - 35 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_1)
      • 20 cm - 26 cm (breedte_cm_2)
      • 26 cm - 35 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 35 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 8 cm (diepte_in_cm_1)
      • 8 cm - 14 cm (diepte_in_cm_2)
      • 14 cm - 23 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 23 cm (diepte_in_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 18 cm (hoogte_cm_1)
      • 18 cm - 25 cm (hoogte_cm_2)
      • 25 cm - 30 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 30 cm (hoogte_cm_4)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 300 g (gewicht_product_1)
      • 300 g - 500 g (gewicht_product_2)
      • 500 g - 810 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 810 g (gewicht_product_4)
    • varianten (group):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Cowboysbag DEFAULT
        • kipling
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl