x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wilkinson Wilk quattro mes.titan.sens. 8 st

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wilkinson Wilk quattro mes.titan.sens. 8 st
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wilkinson Wilk quattro mes.titan.sens. 8 st
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wilkinson Wilk quattro mes.titan.sens. 8 st
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206723620.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79821828.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222250859.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79821827.jpg?ts=1
Wilkinson Wilkinson Wilk quattro mes.titan.sens. 8 st Wilk quattro mes.titan.sens. 8 st Wilk quattro mes.titan.sens. 8 st De Wilkinson Quattro Titanium Sensitive scheermesjes zijn duurzame mesjes die speciaal zijn ontworpen voor de gevoelige huid. Iedere scheerkop bevat 4 mesjes van hoogwaardige kwaliteit die voorzien zijn van een titanium- en diamantcoating. Hierdoor blijven ze extra scherp, zelfs na 2400 scheerbewegingen. Aan de onderzijde van de scheermesjes zit een rubberen strook die de huid strak trekt zodat de haartjes rechtop gaan staan en zo dicht mogelijk bij de huid worden afgeschoren. Vlak boven de m... (1)
  • 04027800509904
4
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
  • 11.95 18.90 EUR 4
    4
    • Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      Ervaar het gevoel van een gladde scheerbeurt met de 8 titanium gecoate mesjes. Het stylingsmesje aan de achterkant helpt je om precieze r...
      11.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive Razor Blades - 8pcs12.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • 123schoon.nl 123schoon.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Wilkinson Quattro Titanium Sensitive scheermesjes zijn duurzame mesjes die speciaal zijn ontworpen voor de gevoelige huid. Iedere sche...15.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Krijg een zijdezachte huid en verzorg je looks met de high performance scheertoestellen voor mannen.18.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Gillette 6x Gillette Scheermesjes ProGlide 14 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220662086.jpg?ts=1
      Gillette Gillette 6x Gillette Scheermesjes ProGlide 14 stuks 6x Gillette Scheermesjes ProGlide 14 stuks 6x Gillette Scheermesjes ProGlide 14 stuks Gillette ProGlide Navulmesjes Het Gillette ProGlide Scheersysteem voor mannen, met de bladen dicht bij elkaar voor ongelofelijk comfort en een precisietrimmer op de achterkant, durf je zeker dicht op de huid te scheren. Met één navulmesje kun je je een maand lang scheren. * 5 antifrictiemesjes voor een langdurig gladde scheerbeurt * Geavanceerde beschermende strip (vs. Fusion5) * Precisietrimmer voor moeilijk bereikbare plekken en het bijwerken van gezichtshaar * Microribbels trekken de huid ... (1)
      Gillette 6x Gillette Scheermesjes ProGlide 14 stuks
      • 07702018621118
      1
      deal
    • Gillette Sensor3 Recycled Wegwerpmesjes 3 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226459326.jpg?ts=1
      Gillette Gillette Sensor3 Recycled Wegwerpmesjes 3 stuks Sensor3 Recycled Wegwerpmesjes 3 stuks Sensor3 Recycled Wegwerpmesjes 3 stuks Gillette Sensor3 Recycled Wegwerpmesjes Gemaakt van gerecycled materiaal: handvat gemaakt van 95% gerecycled plastic en verpakt in volledig recyclebaar papier * Glad, comfortabel scheren: Met zijn flexibele kop en 3 gemakkelijk af te spoelen mesjes past de Sensor3 zich eenvoudig aan een onregelmatige huid aan * Comfortgel-technologie: Smeermiddelen in de strip activeren met water tijdens elke scheerbeurt, waardoor je huid wordt beschermd * Tot 10 scheerbeurten: Elk Gillette Sensor3 Recycled w... (1)
      Gillette Sensor3 Recycled Wegwerpmesjes 3 stuks
      • 08001090286987
      1
      deal
    • Kismet Scheermes set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232026849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233844977.jpg?ts=1
      Kismet Kismet Scheermes set Scheermes set Scheermes set Scheermes. (1)
      Kismet Scheermes set
      • 04007570000016
      4
    • Wilkinson quattro mesjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172017297.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163567202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136091582.jpg?ts=1
      Wilkinson Wilkinson quattro mesjes quattro mesjes quattro mesjes Wilkinson Quattro - 4 scheermesjes De Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision 3 in 1 apparaat is een apparaat dat gebruikt kan worden als zowel scheerapparaat als trimmer. Het apparaat wordt geleverd met een AAA Batterij, en scheermes en een scheerhouder. (1)
      Wilkinson quattro mesjes
      • 04027800012008
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 14.82
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.75
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.75
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 14.67
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 13.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.48
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
    • partner@vergelijk.nl