x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Veet Bikinilijn & Oksels Waxstrips - 16 Stuks

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Veet Bikinilijn & Oksels Waxstrips - 16 Stuks
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Veet Bikinilijn & Oksels Waxstrips - 16 Stuks
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Veet Bikinilijn & Oksels Waxstrips - 16 Stuks
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154263633.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164310385.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220526779.jpg?ts=1
Veet Veet Bikinilijn & Oksels Waxstrips - 16 Stuks Bikinilijn & Oksels Waxstrips - 16 Stuks Bikinilijn & Oksels Waxstrips - 16 Stuks De Veet waxstrips voor bikinilijn en oksels zijn speciaal gemaakt voor de gevoelige huid. (1)
  • 03059944021661
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 4.77 17.47 EUR 3
    3
    • Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      De Veet waxstrips voor bikinilijn en oksels zijn speciaal gemaakt voor de gevoelige huid.
      4.77, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Veet Ontharingsstrips Bikinilijn & Oksels Gevoelige Huid - 16 stuks10.88, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Postdrogist.nl Postdrogist.nl
      Veet
      13.31, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Böker Manufaktur Schildpatt 2.0 140555 open scheermes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173187392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168820924.jpg?ts=1
      Böker Böker Manufaktur Schildpatt 2.0 140555 open scheermes Manufaktur Schildpatt 2.0 140555 open scheermes Manufaktur Schildpatt 2.0 140555 open scheermes Open Scheermes Schildpatt 2.0 (1)
      Böker Manufaktur Schildpatt 2.0 140555 open scheermes
      • 04045011217999
      2
    • Gillette Sensor Excel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208670671.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125424938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136091669.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159110135.jpg?ts=1
      Gillette Gillette Sensor Excel Sensor Excel Sensor Excel Scheersysteem voor mannen voor een gladde en comfortabele scheerbeurt Zichzelf aanpassende dubbele mesjes met veer voor een comfortabele scheerbeurt Zachte Microribbels, voor het mesje geplaatst, om de huid tijdens je scheerbeurt strak te helpen houden Alle Sensor mesjes passen op alle Sensor scheersystemen Pak bevat 2 SensorExcel Mesjes + 1 Sensor3 Mesje (3)
      Gillette Sensor Excel
      • 07702018842384
      8
    • Gillette Gilette Skinguard Sensitive Power Flexball Scheermesje - 1 Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167585653.jpg?ts=1
      Gillette Gillette Gilette Skinguard Sensitive Power Flexball Scheermesje - 1 Stuk Gilette Skinguard Sensitive Power Flexball Scheermesje - 1 Stuk Gilette Skinguard Sensitive Power Flexball Scheermesje - 1 Stuk Gilette Skinguard Sensitive Power Flexball Scheermesje - 1 Stuk (1)
      Gillette Gilette Skinguard Sensitive Power Flexball Scheermesje - 1 Stuk
      • 07702018526130
      3
    • Wilkinson Men Scheermesjes Hydro 3 5 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140936331.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144470426.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144822345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175409429.jpg?ts=1
      Wilkinson Wilkinson Men Scheermesjes Hydro 3 5 stuks Men Scheermesjes Hydro 3 5 stuks Men Scheermesjes Hydro 3 5 stuks Wilkinson Men Scheermesjes Hydro 3 5 stuks (1)
      Wilkinson Men Scheermesjes Hydro 3 5 stuks
      • 04027800802036
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 9.82
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 9.82
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 9.82
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 9.82
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 9.82
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 9.82
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 4.77
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 4.77
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 4.77
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 4.77
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 4.77
    • partner@vergelijk.nl