x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er scheermesjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    The Bluebeards Revenge scheermesje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in scheermesje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge 100 Double Edge Scheermesjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153858769.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122803148.jpg
      The Bluebeards Revenge The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge 100 Double Edge Scheermesjes Bluebeards Revenge 100 Double Edge Scheermesjes Bluebeards Revenge 100 Double Edge Scheermesjes The Bluebeards Revenge Double Edge Blades zijn per 10 pakjes verpakt. Elk pakje bevat 10 losse Double Edge Blades. Let op, deze mesjes zijn vlijmscherp, dus ga hier voorzichtig mee om. The Bluebeards Revenge scheermesjes kun je gebruiken in een Shavette. Je moet het mesje door de midden breken en dan heb je twee zogenaamde Single Edge Blade over. Deze kun je in de Shavette schuiven. Een Shavette is dé tool om te oefenen met een Straight razor en is een stuk goedkoper! (1)
      The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge 100 Double Edge Scheermesjes
      • 05060297001048
      3
      37.50 EUR
    • The Bluebeards Revenge Cut Throat Razor Combi Set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168080717.jpg
      The Bluebeards Revenge The Bluebeards Revenge Cut Throat Razor Combi Set Cut Throat Razor Combi Set Cut Throat Razor Combi Set Shavette klassiek scheermes - Barbersmes - The Bluebeards Revenge Razor combi-set (1)
      The Bluebeards Revenge Cut Throat Razor Combi Set
      • 07101121264661
      2
      18.75 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Venus DEFAULT
        • venus
      • Gillette DEFAULT
        • gillette
      • Wilkinson DEFAULT
        • wilkinson
      • BIC DEFAULT
        • bic
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gillette (gillette)
      • Wilkinson (wilkinson)
      • BIC (bic)
      • Philips (philips)
      • Veet (veet)
      • Andmetics (andmetics)
      • Astra (astra)
      • Barburys (barburys)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Broman (broman)
      • Böker (bo_ker)
      • Derby (derby)
      • Dorco Titan (dorco_titan)
      • DOVO (dovo)
      • Edwin Jagger (edwin_jagger)
      • Erbe (erbe)
      • Feather (feather)
      • Feather Blades (feather_blades)
      • Fresh Up (fresh_up)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gillette venus (gillette_venus)
      • Golddachs (golddachs)
      • Groomarang (groomarang)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Jaguar (jaguar)
      • Ladyshape (ladyshape)
      • Malteser (malteser)
      • Men Rock (men_rock)
      • Merkur (merkur)
      • Muhle (muhle)
      • Mühle Stylo (mu_hle_stylo)
      • Nippes (nippes)
      • Nivea (nivea)
      • Pitralon (pitralon)
      • Proraso (proraso)
      • Rasura (rasura)
      • Razorpit (razorpit)
      • Sibel (sibel)
      • Speick (speick)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • The Bluebeards Revenge (the_bluebeards_revenge)
      • TIMOR (timor)
      • Venus (venus)
      • Vergulde hand (vergulde_hand)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Quantity per pack (aantal_stuks):
      • < 1 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 1 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 8 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 8 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Geschikt voor sheermes (geschikt_voor_sheermes):
      • Gillette Blue (gillette_blue)
      • Gillette Body (gillette_body)
      • Gillette Fusion (gillette_fusion)
      • Gillette Fusion Proglide (gillette_fusion_proglide)
      • Gillette Fusion Proglide Power (gillette_fusion_proglide_power)
      • Gillette Fusion Proshield (gillette_fusion_proshield)
      • Gillette Mach 3 (gillette_mach_3)
      • Gillette Scheerschuim Series (gillette_scheerschuim_series)
      • Gillette Sensor (gillette_sensor)
      • Gillette Simply Venus (gillette_simply_venus)
      • Gillette Venus & Olaz (gillette_venus_olaz)
      • Wilkinson Intuition (wilkinson_intuition)
      • Wilkinson Quattro (wilkinson_quattro)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Aantal scheerbladen (aantal_scheerbladen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 9 (9)
      • 100 (100)
    • Varianten (group):
      • Gillette Blue (gillette_blue)
      • Gillette Body (gillette_body)
      • Gillette Classic (gillette_classic)
      • Gillette Fusion (gillette_fusion)
      • Gillette Fusion Power (gillette_fusion_power)
      • Gillette Fusion Proglide (gillette_fusion_proglide)
      • Gillette Fusion Proglide Power (gillette_fusion_proglide_power)
      • Gillette Fusion Proshield (gillette_fusion_proshield)
      • Gillette Mach 3 (gillette_mach_3)
      • Gillette Mach3 Power (gillette_mach3_power)
      • Gillette Mach3 Turbo (gillette_mach3_turbo)
      • Gillette Sensor (gillette_sensor)
      • Gillette Simply Venus (gillette_simply_venus)
      • Gillette Venus Breeze (gillette_venus_breeze)
      • Gillette Venus Embrace (gillette_venus_embrace)
      • Gillette Venus Embrace Sensitive (gillette_venus_embrace_sensitive)
      • Gillette Venus & Olaz (gillette_venus_olaz)
      • Gillette Venus & Olaz Sugarberry (gillette_venus_olaz_sugarberry)
      • Gillette Venus Quench (gillette_venus_quench)
      • Gillette Venus Spa Breeze (gillette_venus_spa_breeze)
      • Gillette Venus Swirl (gillette_venus_swirl)
      • Philips OneBlade (philips_oneblade)
      • Wilkinson Intuition (wilkinson_intuition)
      • Wilkinson Quattro (wilkinson_quattro)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl