x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er scheermesjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Speick scheermesje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in scheermesje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Speick Pre Shave Lotion 100 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203193200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205947405.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146632894.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128332740.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145914158.jpg
      Speick Speick Pre Shave Lotion 100 ml Pre Shave Lotion 100 ml Pre Shave Lotion 100 ml Speciaal voor de liefhebbers van electrisch scheren. Verzacht de huid en zet haartjes recht zodat een gladde en zacht scheerbeurt ontstaat. Trefwoorden: Natuurlijk. (1)
      Speick Pre Shave Lotion 100 ml
      • 04009800001954
      3
      deal
      19.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Venus DEFAULT
        • venus
      • Gillette DEFAULT
        • gillette
      • Wilkinson DEFAULT
        • wilkinson
      • BIC DEFAULT
        • bic
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gillette (gillette)
      • Wilkinson (wilkinson)
      • BIC (bic)
      • Philips (philips)
      • Veet (veet)
      • Andmetics (andmetics)
      • Astra (astra)
      • Barburys (barburys)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Broman (broman)
      • Böker (bo_ker)
      • Derby (derby)
      • Dorco Titan (dorco_titan)
      • DOVO (dovo)
      • Edwin Jagger (edwin_jagger)
      • Erbe (erbe)
      • Feather (feather)
      • Feather Blades (feather_blades)
      • Fresh Up (fresh_up)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gillette venus (gillette_venus)
      • Golddachs (golddachs)
      • Groomarang (groomarang)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Jaguar (jaguar)
      • Ladyshape (ladyshape)
      • Malteser (malteser)
      • Men Rock (men_rock)
      • Merkur (merkur)
      • Muhle (muhle)
      • Mühle Stylo (mu_hle_stylo)
      • Nippes (nippes)
      • Nivea (nivea)
      • Pitralon (pitralon)
      • Proraso (proraso)
      • Rasura (rasura)
      • Razorpit (razorpit)
      • Sibel (sibel)
      • Speick (speick)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • The Bluebeards Revenge (the_bluebeards_revenge)
      • TIMOR (timor)
      • Venus (venus)
      • Vergulde hand (vergulde_hand)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Quantity per pack (aantal_stuks):
      • < 1 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 1 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 8 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 8 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Geschikt voor sheermes (geschikt_voor_sheermes):
      • Gillette Blue (gillette_blue)
      • Gillette Body (gillette_body)
      • Gillette Fusion (gillette_fusion)
      • Gillette Fusion Proglide (gillette_fusion_proglide)
      • Gillette Fusion Proglide Power (gillette_fusion_proglide_power)
      • Gillette Fusion Proshield (gillette_fusion_proshield)
      • Gillette Mach 3 (gillette_mach_3)
      • Gillette Scheerschuim Series (gillette_scheerschuim_series)
      • Gillette Sensor (gillette_sensor)
      • Gillette Simply Venus (gillette_simply_venus)
      • Gillette Venus & Olaz (gillette_venus_olaz)
      • Wilkinson Intuition (wilkinson_intuition)
      • Wilkinson Quattro (wilkinson_quattro)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Aantal scheerbladen (aantal_scheerbladen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 9 (9)
      • 100 (100)
    • Varianten (group):
      • Gillette Blue (gillette_blue)
      • Gillette Body (gillette_body)
      • Gillette Classic (gillette_classic)
      • Gillette Fusion (gillette_fusion)
      • Gillette Fusion Power (gillette_fusion_power)
      • Gillette Fusion Proglide (gillette_fusion_proglide)
      • Gillette Fusion Proglide Power (gillette_fusion_proglide_power)
      • Gillette Fusion Proshield (gillette_fusion_proshield)
      • Gillette Mach 3 (gillette_mach_3)
      • Gillette Mach3 Power (gillette_mach3_power)
      • Gillette Mach3 Turbo (gillette_mach3_turbo)
      • Gillette Sensor (gillette_sensor)
      • Gillette Simply Venus (gillette_simply_venus)
      • Gillette Venus Breeze (gillette_venus_breeze)
      • Gillette Venus Embrace (gillette_venus_embrace)
      • Gillette Venus Embrace Sensitive (gillette_venus_embrace_sensitive)
      • Gillette Venus & Olaz (gillette_venus_olaz)
      • Gillette Venus & Olaz Sugarberry (gillette_venus_olaz_sugarberry)
      • Gillette Venus Quench (gillette_venus_quench)
      • Gillette Venus Spa Breeze (gillette_venus_spa_breeze)
      • Gillette Venus Swirl (gillette_venus_swirl)
      • Philips OneBlade (philips_oneblade)
      • Wilkinson Intuition (wilkinson_intuition)
      • Wilkinson Quattro (wilkinson_quattro)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl