x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Merkur 42c

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Merkur 42c
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Merkur 42c
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Merkur 42c
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182195565.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160797763.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122487615.jpg?ts=1
Merkur Merkur 42c 42c 42c De gesloten kam van de Dovo Merkur Safety Razor zorgt voor een veilige, goed afgewerkte en soepele scheerbeurt. De zeshoekig vernikkelde handgreep heeft een veilig en comfortabel ontwerp dat toegang geeft tot de meest gecompliceerde gebieden. Een betaalbare Safety Razor met een klassiek verchroomd design. Wordt verkocht met een Merkur Super-scheermes meegeleverd in het pakket.Lengte totaal: 86mm Lengte handvat: 76mm Gewicht: 68 gram Dovo Solingen uit Duitsland maakt al meer dan honderd jaar s... (1)
  • 04045284011201
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 26.95 31.45 EUR 2
    2
    • Mijnbaard.nl Mijnbaard.nl
      De gesloten kam van de Dovo Merkur Safety Razor zorgt voor een veilige, goed afgewerkte en soepele scheerbeurt. De zeshoekig vernikkelde ...26.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Beautyfashionshop.nl Beautyfashionshop.nl
      31.45, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Muhle Safety Razor & Graudas Scheerset 3 Delig Essenhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150049966.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122882361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122882360.jpg?ts=1
      Muhle Muhle Safety Razor & Graudas Scheerset 3 Delig Essenhout Safety Razor & Graudas Scheerset 3 Delig Essenhout Safety Razor & Graudas Scheerset 3 Delig Essenhout De 3-delige MÜHLE RYTMO scheerset bestaat uit:Scheerkwast met zuiver dassenhaarRecht scheermes met klassiek lemmetStatief van metaal, verchroomdHet materiaal - gestoomde asDe es is - na de beuk en de eik - een van de belangrijkste inheemse hardhoutsoorten. Om de natuurlijkheid van het oppervlak te bewaren, wordt het alleen met olie behandeld, niet gevernist. Op die manier is het hout perfect beschermd tegen water en dus bijzonder duurzaam.Bij de verwerking voor de accessoires voor nat scheren... (1)
      Muhle Safety Razor & Graudas Scheerset 3 Delig Essenhout
      • 04028982005635
      1
    • Muhle Scheermesdispenser
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182195655.jpg?ts=1
      Muhle Muhle Scheermesdispenser Scheermesdispenser Scheermesdispenser De porseleinen messenopvangbak gooit de messen stijlvol en veilig weg. Gebruikte scheermesjes kunnen jarenlang in de porseleinen doos worden verzameld en vormen niet langer een risico op verwondingen in het huishouden. Indien nodig kan de bladvanger geleegd worden via een opening in de basis. Qua vorm en materiaal een harmonieuze aanvulling op onze scheerkruiken.Wij raden u aan de messen in de metalen container bij recyclingcentra te deponeren om recycling mogelijk te maken.Het materiaal - po... (1)
      Muhle Scheermesdispenser
      • 04028982008384
      1
    • Gillette Cooling Fusion 5 ProGlide Scheergel 200 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228470904.jpg?ts=1
      Gillette Gillette Cooling Fusion 5 ProGlide Scheergel 200 ml Cooling Fusion 5 ProGlide Scheergel 200 ml Cooling Fusion 5 ProGlide Scheergel 200 ml De verkoelende formule van Fusion ProGlide Scheergel Cooling bevat menthol die de huid verkoelt en scheerirritaties kalmeert. De Fusion ProGlide scheergels bevatten nu meer* gladmakende ingrediënten die de glide bevorderen en zorgen voor een hoogwaardige scheerbeurt. (*vs. Fusion Hydragel) (1)
      Gillette Cooling Fusion 5 ProGlide Scheergel 200 ml
      • 07702018603961
      2
    • Gillette venus - 8 stuks - Scheermesjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100939630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161234474.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207485471.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101739614.jpg?ts=1
      Gillette venus Gillette venus - 8 stuks - Scheermesjes - 8 stuks - Scheermesjes - 8 stuks - Scheermesjes Gillette Venus Smooth 8 Mesjes. Venus Original = Venus Smooth geworden! Dit is nieuwste verpakkingslijn van Gillette Venus waarbij Smooth staat voor de 3 mesbladen op het scheermesje. De Venus Smooth scheermesjes zijn uitgerust met beschermende kussentjes rondom het scheersysteem met 3 mesjes voor een gladde, uiterst zachte scheerbeurt in slechts één beweging. Deze Gillette Venus Smooth mesjes passen op alle houders die de naam Venus bevatten, dus ook op bijvoorbeeld een Venus Swirl of Venus ... (1)
      Gillette venus - 8 stuks - Scheermesjes
      • 07702018312115
      1
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
    • partner@vergelijk.nl