x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er scheermesjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Golddachs scheermesje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in scheermesje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Golddachs Klapmes 5/8
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103827286.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/50495400.jpg
      Golddachs Golddachs Klapmes 5/8 Klapmes 5/8 Klapmes 5/8 Dit klapmes met een kunststof handvat is een zeer scherp klapmes om diep en grondig te kunnen scheren. Hoogwaardig gehard carbonstaal uit de beste kwaliteit nog met de hand nageslepen. (1)
      Golddachs Klapmes 5/8
      • 04045386333256
      • 7623330270
      3
      deal
      141.60 EUR
    • Golddachs losse scheermesjes voor shavette10 stuks 65mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106188657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122966858.jpg
      Golddachs Golddachs losse scheermesjes voor shavette10 stuks 65mm losse scheermesjes voor shavette10 stuks 65mm losse scheermesjes voor shavette10 stuks 65mm Golddachs losse scheermesjes voor shavette10 stuks 65mm (1)
      Golddachs losse scheermesjes voor shavette10 stuks 65mm
      • 04045386259228
      2
      deal
      22.80 EUR
    • Golddachs Scheren Scheergel male
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103827275.jpg
      Golddachs Golddachs Scheren Scheergel male Scheren Scheergel male Scheren Scheergel male Golddachs Shavette 65mm. (1)
      Golddachs Scheren Scheergel male
      • 04045386333317
      2
      deal
      57.10 EUR
    • Golddachs Klapmes Olijfhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105703057.jpg
      Golddachs Golddachs Klapmes Olijfhout Klapmes Olijfhout Klapmes Olijfhout GOLDDACHS scheermes koolstofstaal Olijfhouten handvat Halfholslijpen Met Golddachs-logo (1)
      Golddachs Klapmes Olijfhout
      • 04045386333225
      • 7623333670
      2
      121.26 EUR
    • Golddachs Accessoires Scheergel male
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203191472.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106188661.jpg
      Golddachs Golddachs Accessoires Scheergel male Accessoires Scheergel male Accessoires Scheergel male Scheren. (1)
      Golddachs Accessoires Scheergel male
      • 04045386014421
      2
      deal
      37.10 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gillette DEFAULT
        • gillette
      • Wilkinson DEFAULT
        • wilkinson
      • BIC DEFAULT
        • bic
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gillette (gillette)
      • Wilkinson (wilkinson)
      • BIC (bic)
      • Philips (philips)
      • Veet (veet)
      • Astra (astra)
      • Barburys (barburys)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Broman (broman)
      • Böker (bo_ker)
      • Derby (derby)
      • Dorco Titan (dorco_titan)
      • DOVO (dovo)
      • Edwin Jagger (edwin_jagger)
      • Erbe (erbe)
      • Feather (feather)
      • Feather Blades (feather_blades)
      • Fresh Up (fresh_up)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gillette venus (gillette_venus)
      • Golddachs (golddachs)
      • Groomarang (groomarang)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • HeadBlade (headblade)
      • Jaguar (jaguar)
      • Ladyshape (ladyshape)
      • Malteser (malteser)
      • Men Rock (men_rock)
      • Merkur (merkur)
      • Muhle (muhle)
      • Mühle Stylo (mu_hle_stylo)
      • Nippes (nippes)
      • Nivea (nivea)
      • Proraso (proraso)
      • Rasura (rasura)
      • Razorpit (razorpit)
      • Sibel (sibel)
      • Speick (speick)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • The Bluebeards Revenge (the_bluebeards_revenge)
      • TIMOR (timor)
      • Vergulde hand (vergulde_hand)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Quantity per pack (aantal_stuks):
      • < 1 Stuks (aantal_stuks_1)
      • 1 Stuks - 4 Stuks (aantal_stuks_2)
      • 4 Stuks - 8 Stuks (aantal_stuks_3)
      • ≥ 8 Stuks (aantal_stuks_4)
    • Geschikt voor sheermes (geschikt_voor_sheermes):
      • Gillette Blue (gillette_blue)
      • Gillette Body (gillette_body)
      • Gillette Fusion (gillette_fusion)
      • Gillette Fusion Proglide (gillette_fusion_proglide)
      • Gillette Fusion Proglide Power (gillette_fusion_proglide_power)
      • Gillette Fusion Proshield (gillette_fusion_proshield)
      • Gillette Mach 3 (gillette_mach_3)
      • Gillette Scheerschuim Series (gillette_scheerschuim_series)
      • Gillette Sensor (gillette_sensor)
      • Gillette Simply Venus (gillette_simply_venus)
      • Gillette Venus & Olaz (gillette_venus_olaz)
      • Wilkinson Intuition (wilkinson_intuition)
      • Wilkinson Quattro (wilkinson_quattro)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Aantal scheerbladen (aantal_scheerbladen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 9 (9)
      • 100 (100)
    • Varianten (group):
      • Gillette Blue (gillette_blue)
      • Gillette Body (gillette_body)
      • Gillette Classic (gillette_classic)
      • Gillette Fusion (gillette_fusion)
      • Gillette Fusion Power (gillette_fusion_power)
      • Gillette Fusion Proglide (gillette_fusion_proglide)
      • Gillette Fusion Proglide Power (gillette_fusion_proglide_power)
      • Gillette Fusion Proshield (gillette_fusion_proshield)
      • Gillette Mach 3 (gillette_mach_3)
      • Gillette Mach3 Power (gillette_mach3_power)
      • Gillette Mach3 Turbo (gillette_mach3_turbo)
      • Gillette Sensor (gillette_sensor)
      • Gillette Simply Venus (gillette_simply_venus)
      • Gillette Venus Breeze (gillette_venus_breeze)
      • Gillette Venus Embrace (gillette_venus_embrace)
      • Gillette Venus Embrace Sensitive (gillette_venus_embrace_sensitive)
      • Gillette Venus & Olaz (gillette_venus_olaz)
      • Gillette Venus & Olaz Sugarberry (gillette_venus_olaz_sugarberry)
      • Gillette Venus Quench (gillette_venus_quench)
      • Gillette Venus Spa Breeze (gillette_venus_spa_breeze)
      • Gillette Venus Swirl (gillette_venus_swirl)
      • Philips OneBlade (philips_oneblade)
      • Wilkinson Intuition (wilkinson_intuition)
      • Wilkinson Quattro (wilkinson_quattro)
      • Wilkinson Sword (wilkinson_sword)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl