x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Remington Scheerapparaat XF8505

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Remington Scheerapparaat XF8505
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Remington Scheerapparaat XF8505
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Remington Scheerapparaat XF8505
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99327986.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155814069.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99327987.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158345251.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84723935.jpg?ts=1
Remington Remington Scheerapparaat XF8505 Scheerapparaat XF8505 Scheerapparaat XF8505 Maak kennis met het F8 Ultimate Series Folie-scheerapparaat van Remington: voor een nog gladder en comfortabeler scheerroutine! In opvallend zwart en turquoise combineert dit apparaat goede looks met het beste scheerresultaat. Geniet na elke scheerbeurt van een gladde huid dankzij de LiftLogic-snijbladen: de snijbladen tillen de haartjes vanuit elke hoek op voor gladdere scheerprestaties. De langere haren worden al even moeiteloos aangepakt door de Hybrid-intercepttrimmer. De intercepttrimmer... (2)
  • 04008496872435
  • XF8500
  • 41179.560.100
  • 41179 560 100
  • XF8505
2
  • Technische details
    • Scheersysteem: Scheerapparaat met scheerblad
    • Trimmer: Nee
    • Gebruikstijd: 50 Minuten
    • Bevochtigingssysteem: Nee
    • Waterdicht: Ja
    • Beschermkap: Ja
    • Oplaadbaar: Ja
    • Zelfreinigend: Nee
  • Functies
    • Wet & Dry: Nee
    • Wasbaar: Ja
  • Prestatie
    • Aantal scheerkoppen/bladen: 3
  • Energie
    • Soort voeding: Batterij/Accu
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 2 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Snel opladen: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 3 jaar
    • Type baardgroei: Lichte baardgroei
    • meegeleverde accessoires: Beschermkap
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Oplaadindicator: Ja
  • Functies & -programma's
    • Kenmerken tondeuze: Washable, Wet & Dry, Quick charge, Travel lock
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.57 kg
    • Hoogte: 5.5 cm
    • Lengte: 16.3 cm
  • Ergonomie
    • Reisslot: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 67.51 75.50 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      ConstantContour-technologie, meer comfort doordat de snijbladen flexibel zijn en je gezichtscontouren volgen 100% waterbestendig, geschik...67.51, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Lyko.com/nl Lyko.com/nl
      Maak kennis met het F8 Ultimate Series Folie-scheerapparaat van Remington: voor een nog gladder en comfortabeler scheerroutine! In opvall...75.50, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Braun 9330S Series 9 Scheerapparaat Zwart/Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160196323.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217297012.jpg?ts=1
      Braun Braun 9330S Series 9 Scheerapparaat Zwart/Zilver 9330S Series 9 Scheerapparaat Zwart/Zilver 9330S Series 9 Scheerapparaat Zwart/Zilver De Braun Series 9 is het meest efficiënte elektrisch scheerapparaat ter wereld. De 5 scheerelementen pakken meer haartjes in één beweging voor een onberispelijke scheerbeurt. Dit (1)
      Braun 9330S Series 9 Scheerapparaat Zwart/Zilver
      • 04210201199816
      1
    • Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223527199.jpg?ts=1
      Philips Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Het slimste scheerapparaat met AI biedt geweldig comfort voor uw huid. Om uw huid te beschermen krijgt u een melding wanneer u te hard drukt en toch krijgt u een glad resultaat, zelfs bij een baard van 5 dagen. Het apparaat voelt de unieke vorm van uw gezicht en stemt zich daarop af. (1)
      Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58
      • 08710103964889
      1
    • Braun Series 5 50-M4500CS Elektrisch Scheerapparaat, Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174212647.jpg?ts=1
      Braun Braun Series 5 50-M4500CS Elektrisch Scheerapparaat, Zwart Series 5 50-M4500CS Elektrisch Scheerapparaat, Zwart Series 5 50-M4500CS Elektrisch Scheerapparaat, Zwart Braun Series 5 50-M4500CS Elektrisch Scheerapparaat, Zwart (1)
      Braun Series 5 50-M4500CS Elektrisch Scheerapparaat, Zwart
      • 08785256649600
      1
    • Braun Series 9 9291CC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133739315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156984757.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105610948.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115165384.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158363496.jpg?ts=1
      Braun Braun Series 9 9291CC Series 9 9291CC Series 9 9291CC Braun Series 9 9291cc - Scheerapparaat - Zilver (1)
      9.1879887918359 (21)
      Braun Series 9 9291CC
      • 04210201165866
      • 165866
      • 3615860
      • SERIES 9 9291CC SILVER
      • 9291CC
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 62.45
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 62.45
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 62.45
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 56.63
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 56.63
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 56.63
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 56.63
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 56.63
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 56.63
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 56.63
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 56.63
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 67.51
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 67.51
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 67.51
    • partner@vergelijk.nl