x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Braun scheerapparaat SERIES 5 5197CC |

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Braun scheerapparaat SERIES 5 5197CC |
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Braun scheerapparaat SERIES 5 5197CC |
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Braun scheerapparaat SERIES 5 5197CC |
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99327695.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231893286.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148035794.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142034795.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155861934.jpg?ts=1
Braun Braun scheerapparaat SERIES 5 5197CC | scheerapparaat SERIES 5 5197CC | scheerapparaat SERIES 5 5197CC | Braun Series 5 5197cc Nat&Droog Scheerapparaat (1)
8.645654025794189 (8)
  • 04210201177692
  • BRA5197CC
  • 000000000000236160
  • 177692
1
  • Technische details
    • Scheersysteem: Scheerapparaat met scheerblad
    • Trimmer: Ja
    • Gebruikstijd: 50 Minuten
    • Waterdicht: Ja
    • Oplaadbaar: Ja
    • Precisietrimmer: Ja
  • Functies
    • Wet & Dry: Ja
    • Wasbaar: Ja
  • Prestatie
    • Aantal scheerkoppen/bladen: 3
  • Energie
    • Soort voeding: AC/Batterij
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 1 Uur
  • Functies & -programma's
    • Kenmerken tondeuze: Washable, Wet & Dry, Display
  • Algemene kenmerken
    • meegeleverde accessoires: Trimmer
    • Geslacht: Heren
    • Oplaadindicator: Ja
  • Design
    • Kleur: Zilver, Bruin, Blauw, Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 800 g
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief basisstation: Ja
    • Standaardreisetui: Nee
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • 169.00 169.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Braun Series 5 5197cc Nat&Droog Scheerapparaat169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 8 8
    • Erg fijn scheerapparaat
      Ik heb de Braun 5197cc gratis ontvangen om te testen en ik moet zeggen dat ik erg tevreden ben over dit scheerapparaat. Meestal gebruikte ik een simpele trimmer, maar de Braun 5197cc gebruik ik nu meerdere keren per week. Het fijne aan dit scheerapparaat is dat je deze zowel nat als droog kan gebruiken en dat er ook een uitschuifbare trimmer zit inbegrepen. De kop van het scheerapparaat beweegt goed mee met de lijnen van he gezicht, waardoor ook de moeilijkere plekken goed meegepakt worden. De batterijduur vind ik goed en ook de meegeleverde accessoires zijn handig.
      10.0
      0 10
      • Mooi design
      • Goed glad
      • Fijne trimmer
      • Prijzig
    • Heel mooi apparaat
      Na lang te hebben geschoren met verschillende losse scheermesjes ben ik 1 van de gelukkige geweest die de Braun 5197cc gratis mag testen. Op het eerste oogopslag ziet de Braun er heel technisch in elkaar gezet uit en je voelt dat het apparaat van hoog en duurzaam kwaliteit gemaak is. De eerste keer scheren met de Braun was erg wennen, omdat de gewoonte er was met een Gilette of Wilkinson losse scheermes te scheren. Na een aantal weken de Braun te mogen testen wil ik niet anders meer! Je scheert het veel beter mee, het laat niet te teveel rommel achter,het heeft een zelfreinigende houder, lange accuduur en het laat je gezicht babyzacht achter na het scheren! Enige minpunt is dat je er wat langzamer over je ‘haar’ heen moet dan een normale losse scheermes. Voor degene die makkelijk en luxe willen scheren zeker doen!
      8.0
      0 10
      • scheert goed
      • zachte huid erna
      • even wennen
    • Zeer precies toestel
      Ik heb dit toestel mogen uitproberen begin deze maand. Het ligt goed in de hand en is zeer gebruiksvriendelijk. De precisie van dit apparaat is zeer opmerkelijk. Met mijn vorig apparaat moest ik verschillende keren over dezelfde haartjes heen en weer, wat met dit apparaat overbodig lijkt. Het clean en charge station is ook zeer handig, zo hoef je hem niet zelf handmatig te reinigen, hij doet dit voor jou!
      8.0
      0 10
      • precisie
      • handig oplaadstation
    • Krachtig toestel!
      Ik had het voorrecht om dit toestel te mogen testen (enkel droog geschoren). De Braun 5197cc scheert zeer goed o.a. door de krachtige motor. Dit maakt dat de huid zeer glad aanvoelt. Het scheren gebeurt bovendien ook aanzienlijk sneller dan met mijn vorig toestel (t.w.v. €100). De relatief hoge prijs betaalt zich dus duidelijk terug in het scheercomfort. Het onderhoud gebeurt makkelijk en snel. Zowel reinigen onder de kraan als met het bijhorende Clean&Charge station is mogelijk. Het apparaat is daarenboven snel opgeladen en heeft een goede autonomie.
      8.0
      0 10
      • scheercomfort
      • tondeuse
    • Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209334291.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169743519.jpg?ts=1
      Braun Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat Series 1 130-1 - Scheerapparaat Series 1 130-1 - Scheerapparaat Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat (1)
      Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat
      • 04210201616627
      1
    • Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223527199.jpg?ts=1
      Philips Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Het slimste scheerapparaat met AI biedt geweldig comfort voor uw huid. Om uw huid te beschermen krijgt u een melding wanneer u te hard drukt en toch krijgt u een glad resultaat, zelfs bij een baard van 5 dagen. Het apparaat voelt de unieke vorm van uw gezicht en stemt zich daarop af. (1)
      Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58
      • 08710103964889
      1
    • Philips Series 6000 S6610/11
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147725685.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158388534.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155670128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155345936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158388545.jpg?ts=1
      Philips Philips Series 6000 S6610/11 Series 6000 S6610/11 Series 6000 S6610/11 Philips S6610/11 - Scheerapparaat (1)
      Philips Series 6000 S6610/11
      • 08710103894292
      • 08710103896869
      • S6610/11
      2
      deal
    • Braun Series 9 9385CC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158287086.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158323714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158323712.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160730219.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158323715.jpg?ts=1
      Braun Braun Series 9 9385CC Series 9 9385CC Series 9 9385CC Braun Series 9 9385cc - Elektrisch Scheerapparaat - Grafiet (1)
      Braun Series 9 9385CC
      • 04210201200253
      • 81666395
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
    • partner@vergelijk.nl