x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209334291.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169743519.jpg?ts=1
Braun Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat Series 1 130-1 - Scheerapparaat Series 1 130-1 - Scheerapparaat Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat (1)
  • 04210201616627
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • 32.60 32.60 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Braun Series 1 130-1 - Scheerapparaat32.60, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Braun Series 9 9390cc - Clean&Charge - Elektrisch Scheerapparaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163085035.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211738541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217742241.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237394355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202349667.jpg?ts=1
      Braun Braun Series 9 9390cc - Clean&Charge - Elektrisch Scheerapparaat Series 9 9390cc - Clean&Charge - Elektrisch Scheerapparaat Series 9 9390cc - Clean&Charge - Elektrisch Scheerapparaat Gebruiksmodus: Accu5 (2)
      9.293206973810054 (38)
      Braun Series 9 9390cc - Clean&Charge - Elektrisch Scheerapparaat
      • 04210201196358
      • 04210201196341
      • 6384897
      • 196341
      1
    • Braun Series 9 9242S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137693542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135225106.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135225085.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135225087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135225083.jpg?ts=1
      Braun Braun Series 9 9242S Series 9 9242S Series 9 9242S Braun 9242S Scheerapparaat met scheerblad Zwart, Blauw (3)
      Braun Series 9 9242S
      • 04210201217404
      • 04210201170754
      • 5433129
      • 9242S
      1
    • Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223527199.jpg?ts=1
      Philips Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58 Het slimste scheerapparaat met AI biedt geweldig comfort voor uw huid. Om uw huid te beschermen krijgt u een melding wanneer u te hard drukt en toch krijgt u een glad resultaat, zelfs bij een baard van 5 dagen. Het apparaat voelt de unieke vorm van uw gezicht en stemt zich daarop af. (5)
      Philips Shaver series 9000 - Elektrisch scheerapparaat voor nat en droog scheren - S9986/58
      • 08710103964889
      1
    • Braun Scheerapparaat 60-N4500CS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165132273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239189718.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165132591.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239189713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165132592.jpg?ts=1
      Braun Braun Scheerapparaat 60-N4500CS Scheerapparaat 60-N4500CS Scheerapparaat 60-N4500CS Scheerapparaat - scheerblad - Wet&Dry - 1 uur opladen - 50 min autonomie (1)
      Braun Scheerapparaat 60-N4500CS
      • 04210201240921
      • 04210201240938
      • 4210201240921
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 43.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 43.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 41.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 41.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 39.47
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 39.47
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.47
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 35.24
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 35.24
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 35.24
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 35.24
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 32.60
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.60
    • partner@vergelijk.nl