x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Menu schaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Menu Wire Bin Decoratieschaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84562314.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103745499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135333337.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116818952.jpg
      Menu Menu Wire Bin Decoratieschaal Wire Bin Decoratieschaal Wire Bin Decoratieschaal norm Wire Bowl draadmand. Dit product is ontworpen door norm Architects voor de fabrikant menu. (1)
      Menu Wire Bin Decoratieschaal
      • 05709262967087
      2
      39.34 EUR
    • Menu Wire Bin Decoratieschaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84562312.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84562310.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141967623.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105388899.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116818951.jpg
      Menu Menu Wire Bin Decoratieschaal Wire Bin Decoratieschaal Wire Bin Decoratieschaal Bekijk de Menu Wire Bin Decoratieschaal bij fonQ (1)
      Menu Wire Bin Decoratieschaal
      • 05709262967056
      1
      most_sold
      44.95 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Soort schaal (soort_schaal):
      • Fruitschaal (fruitschaal)
      • Kommen (kommen)
      • Saladeschaal (saladeschaal)
      • Serveerschaal (serveerschaal)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Alessi (alessi)
      • Riverdale (riverdale)
      • Blond amsterdam (blond_amsterdam)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aps (aps)
      • Aquanova (aquanova)
      • Architectmade (architectmade)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arcos (arcos)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Borgonovo (borgonovo)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Cobb (cobb)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Curver (curver)
      • D&M (d_m)
      • Doiy (doiy)
      • Dr. Oetker (dr_oetker)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • EMSA (emsa)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fissler (fissler)
      • Gastro (gastro)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • HEINE (heine)
      • HKliving (hkliving)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kaiser Backformen (kaiser_backformen)
      • Kartell (kartell)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lodge (lodge)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Magisso (magisso)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mastrad (mastrad)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mica (mica)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Olympia (olympia)
      • Orrefors (orrefors)
      • OTTO (otto)
      • Pilat&pilat (pilat_pilat)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal (royal)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Serax (serax)
      • SERAX PASCALE NAESSENS SERVIES (serax_pascale_naessens_servies)
      • Stelton (stelton)
      • Stoned (stoned)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waca (waca)
      • Walra (walra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wesco (wesco)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zak! designs (zak_designs)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 21 cm (doorsnede_21)
      • 21 cm - 25 cm (doorsnede_21_25)
      • 25 cm - 29 cm (doorsnede_25_29)
      • ≥ 29 cm (doorsnede_29)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Glas (glas)
      • Houten (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kokos (kokos)
      • Koper (koper)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Vorm (vorm):
      • Vierkant (vierkant)
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl