x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Broste Copenhagen schaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Broste Copenhagen Noric Sand saladeschaal 34 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125914902.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141960274.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Noric Sand saladeschaal 34 cm Noric Sand saladeschaal 34 cm Noric Sand saladeschaal 34 cm Bekijk de Broste Copenhagen Nordic Sand Saladeschaal Ø 34,5 cm bij fonQ (1)
      Broste Copenhagen Noric Sand saladeschaal 34 cm
      • 05710688114184
      1
      most_sold
      64.95 EUR
    • Broste Copenhagen Nordic Sea schaal ø 34 cm aardewerk blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95308077.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127907840.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133949542.jpg
      Broste Copenhagen Broste Copenhagen Nordic Sea schaal ø 34 cm aardewerk blauw Nordic Sea schaal ø 34 cm aardewerk blauw Nordic Sea schaal ø 34 cm aardewerk blauw Bekijk de Broste Copenhagen Nordic Sea Saladeschaal Ø 34,5 cm bij fonQ (1)
      Broste Copenhagen Nordic Sea schaal ø 34 cm aardewerk blauw
      • 05710688114177
      • 14533088
      1
      64.95 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Soort schaal (soort_schaal):
      • Fruitschaal (fruitschaal)
      • Kommen (kommen)
      • Saladeschaal (saladeschaal)
      • Serveerschaal (serveerschaal)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Alessi (alessi)
      • Riverdale (riverdale)
      • Blond amsterdam (blond_amsterdam)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aps (aps)
      • Aquanova (aquanova)
      • Architectmade (architectmade)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Borgonovo (borgonovo)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Cobb (cobb)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Curver (curver)
      • D&M (d_m)
      • Doiy (doiy)
      • Dr. Oetker (dr_oetker)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • EMSA (emsa)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fissler (fissler)
      • Gastro (gastro)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • HEINE (heine)
      • HKliving (hkliving)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kartell (kartell)
      • King (king)
      • Koziol (koziol)
      • La Rochère (la_roche_re)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lodge (lodge)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Magisso (magisso)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mastrad (mastrad)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mica (mica)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Olympia (olympia)
      • Orrefors (orrefors)
      • Philippi (philippi)
      • Pilat&pilat (pilat_pilat)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal (royal)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Serax (serax)
      • SERAX PASCALE NAESSENS SERVIES (serax_pascale_naessens_servies)
      • Stelton (stelton)
      • Stoned (stoned)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waca (waca)
      • Walra (walra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wesco (wesco)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zak! designs (zak_designs)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 21 cm (doorsnede_21)
      • 21 cm - 25 cm (doorsnede_21_25)
      • 25 cm - 29 cm (doorsnede_25_29)
      • ≥ 29 cm (doorsnede_29)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Glas (glas)
      • Houten (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kokos (kokos)
      • Koper (koper)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Vorm (vorm):
      • Vierkant (vierkant)
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl