x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er schalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Boerenbont schaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in schaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Boerenbont schaal 25x18cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103440181.jpg
      Boerenbont Boerenbont schaal 25x18cm schaal 25x18cm schaal 25x18cm Ruime serveerschaal met boerenmotief Verras je gasten niet alleen met de lekkerste broodjes, borrelhapjes of de ouderwetse kaas en worst, maar ook met de schaal waarop je het serveert. Deze serveerschaal uit de Boerenbont collectie misstaat zeker niet op de salontafel. Het herkenbare blauw-groen-rood bloemenpatroon omarmt de lekkernijen. Wanneer de visite weg is, zet je de schaal gewoon in de vaatwasser om deze te reinigen. Boerenbont collectie In 1841 begon Royal Boch met het produceren van ... (1)
      Boerenbont schaal 25x18cm
      • 08717823702364
      1
      most_sold
      15.94 EUR
    • Boerenbont Royal Boch Boerenbont kom Ø 15 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133473912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115064522.jpg
      Boerenbont Boerenbont Royal Boch Boerenbont kom Ø 15 cm Royal Boch Boerenbont kom Ø 15 cm Royal Boch Boerenbont kom Ø 15 cm Schaaltje met boerenmotief Dit oer-Hollandse schaaltje is niet alleen leuk om te zien, maar ook nog eens heel breed inzetbaar. Gebruik het voor een een kleine portie soep, couscous of fruit of zet het gevuld met een snack op de salontafel tijdens een verjaardag. Het schaaltje is goed te combineren met de borden en kommen uit de Boerenbont collectie. Niet alleen mooi op de eettafel, maar ook in de servieskast. Boerenbont collectie In 1841 begon Royal Boch met het produceren van het Boerenbont-... (1)
      Boerenbont Royal Boch Boerenbont kom Ø 15 cm
      • 08717823703361
      1
      13.99 EUR
    • Boerenbont schaal diamant (Diameter: 16,5 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115081299.jpg
      Boerenbont Boerenbont schaal diamant (Diameter: 16,5 cm) schaal diamant (Diameter: 16,5 cm) schaal diamant (Diameter: 16,5 cm) Klein serveerschaaltje met boerenmotief Tijdens een etentje of verjaardag serveer je je bijgerechten en hapjes het liefst in een mooi schaaltje. Dit schaaltje uit de Boerenbont collectie is dan zeker onmisbaar. Zet meerdere schaaltjes tegelijk op tafel en combineer ze met overige producten uit de collectie voor een bont geheel.Het schaaltje is verkrijgbaar in twee formaten en is geschikt voor de magnetron en vaatwasser. Boerenbont collectie In 1841 begon Royal Boch met het produceren van het ... (1)
      Boerenbont schaal diamant (Diameter: 16,5 cm)
      • 08717823702562
      1
      13.96 EUR
    • Boerenbont snackschaal ø 33cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102851304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107737273.jpg
      Boerenbont Boerenbont snackschaal ø 33cm snackschaal ø 33cm snackschaal ø 33cm Om van te snoepen Deze snackschaal uit de Boerenbont collectie heeft met een diameter van 33 centimeter voldoende ruimte voor gezonde en ongezonde snacks. Vul de rand van de schaal met jouw favoriete snacks en vul de kuil in het midden met een sausje. Dippen maar! Onmisbaar tijdens een verjaardag of borrel. Om het plaatje compleet te maken zet je ook de kommetjes en kopjes uit de collectie op tafel. Boerenbont collectie In 1841 begon Royal Boch met het produceren van het Boerenbont-servies. R... (1)
      Boerenbont snackschaal ø 33cm
      • 08717823762962
      1
      26.41 EUR
    • Boerenbont schaal op voet ø 22,5cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102460731.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108215740.jpg
      Boerenbont Boerenbont schaal op voet ø 22,5cm schaal op voet ø 22,5cm schaal op voet ø 22,5cm Diepe schaal met boerenmotief Deze ruime schaal uit de Boerenbont collectie is een eyecatcher in je servieskast en op tafel. Serveer de salade of groente in deze schaal en maak je maaltijd compleet. De schaal staat op een voet, waardoor je deze makkelijk vast kunt pakken en door kunt geven aan je tafelgenoten. Combineer de schaal met de overige producten uit de collectie en maak er een bont geheel van! Boerenbont collectie In 1841 begon Royal Boch met het produceren van het Boerenbont-servies... (1)
      Boerenbont schaal op voet ø 22,5cm
      • 08717823758361
      1
      22.66 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Aardewerk DEFAULT
        • aardewerk
      • Porselein DEFAULT
        • porselein
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Soort schaal (soort_schaal):
      • Fruitschaal (fruitschaal)
      • Kommen (kommen)
      • Saladeschaal (saladeschaal)
      • Serveerschaal (serveerschaal)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Alessi (alessi)
      • Riverdale (riverdale)
      • Blond amsterdam (blond_amsterdam)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Aps (aps)
      • Aquanova (aquanova)
      • Architectmade (architectmade)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boltze (boltze)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Cobb (cobb)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Curver (curver)
      • D&M (d_m)
      • Doiy (doiy)
      • Dr. Oetker (dr_oetker)
      • Duralex (duralex)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • EMSA (emsa)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fissler (fissler)
      • Gastro (gastro)
      • Gastro by Ron Blaauw (gastro_by_ron_blaauw)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • HEINE (heine)
      • HKliving (hkliving)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kartell (kartell)
      • King (king)
      • Koziol (koziol)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lodge (lodge)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Magisso (magisso)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mastrad (mastrad)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Olympia (olympia)
      • Orrefors (orrefors)
      • Philippi (philippi)
      • Pilat&pilat (pilat_pilat)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal (royal)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Serax (serax)
      • SERAX PASCALE NAESSENS SERVIES (serax_pascale_naessens_servies)
      • Stelton (stelton)
      • Stoned (stoned)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vivo (vivo)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waca (waca)
      • Walra (walra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wesco (wesco)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zak! designs (zak_designs)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 21 cm (doorsnede_21)
      • 21 cm - 25 cm (doorsnede_21_25)
      • 25 cm - 29 cm (doorsnede_25_29)
      • ≥ 29 cm (doorsnede_29)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Porselein (porselein)
      • Glas (glas)
      • Houten (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kokos (kokos)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Vorm (vorm):
      • Vierkant (vierkant)
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl