x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Waldlaufer Dames sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Waldlaufer 770001 comfort leren sandalen zilver | Maat: 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184969828.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184969829.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184969830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184969831.jpg
      Waldlaufer Waldlaufer 770001 comfort leren sandalen zilver | Maat: 38 770001 comfort leren sandalen zilver | Maat: 38 770001 comfort leren sandalen zilver | Maat: 38 Deze sandaal voor dames van Waldlaufer uit de Van den Assem Schoenen-collectie heeft een bovenwerk van leer. Het model is voorzien van een klittenbandsluiting en een comfortabele hak met een hoogte van 4 cm. De sandaal heeft een voering van leer en een uitneembaar voetbed.details van deze sandaal:stijlnaam: 770001 comfort (1)
      Waldlaufer 770001 comfort leren sandalen zilver | Maat: 38
      • 08719656794202
      1
      most_sold
      129.95 EUR
    • Waldlaufer Sandalen in prettige schoenwijdte g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200913240.jpg
      Waldlaufer Waldlaufer Sandalen in prettige schoenwijdte g Sandalen in prettige schoenwijdte g Sandalen in prettige schoenwijdte g Sandalen van WALDLÄUFER van nubuckleer (1)
      Waldlaufer Sandalen in prettige schoenwijdte g
      • 04063648836680
      1
      93.94 EUR
    • Waldlaufer H-serena Instapper Zwart | Maat: 4
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142879201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202171501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202171503.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202171483.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202171502.jpg
      Waldlaufer Waldlaufer H-serena Instapper Zwart | Maat: 4 H-serena Instapper Zwart | Maat: 4 H-serena Instapper Zwart | Maat: 4 Stijlvolle zwart lak instapper van het merk Waldläufer. Deze damesschoen is gemaakt van leer en de zwarte loopzool is gemaakt van kunststof. De instapper heeft een uitneembaar voetbed. De schoen heeft een voedwijdte H, dat betekent dat de schoen een bredere leest heeft. (1)
      Waldlaufer H-serena Instapper Zwart | Maat: 4
      • 04059254035821
      • 04065447097897
      1
      119.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
        • jongens
        • meisjes
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Ecco (ecco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • Lazamani (lazamani)
      • Skechers (skechers)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Airsoft (airsoft)
      • Airstep/A.S.98 (airstep_a_s_98)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Aqua sphere (aqua_sphere)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Arnaldo Toscani (arnaldo_toscani)
      • Arrested (arrested)
      • Art (art)
      • AVENGERS (avengers)
      • Bahamas (bahamas)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Beberlis (beberlis)
      • Beco (beco)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bighorn (bighorn)
      • Bio Time (bio_time)
      • Biomecanics (biomecanics)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Bjorndal (bjorndal)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Box (blue_box)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobbi-Shoes (bobbi_shoes)
      • Bobs (bobs)
      • Bobux (bobux)
      • BOSS (boss)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cars (cars)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Cellini (cellini)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Chicco (chicco)
      • Chloé (chloe_)
      • Choizz (choizz)
      • Cienta (cienta)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Classic (classic)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Cosmos (cosmos)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craft (craft)
      • Crocs (crocs)
      • Ct (ct)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Dachstein (dachstein)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Demonia (demonia)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy peasy (easy_peasy)
      • Easy Street (easy_street)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Elefanten (elefanten)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emma go (emma_go)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Evolv (evolv)
      • Excellent (excellent)
      • Exped (exped)
      • Falcotto By Naturino (falcotto_by_naturino)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fly london (fly_london)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRIENDLY GEPY (friendly_gepy)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Girza (girza)
      • Go Bananas (go_bananas)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Hannah (hannah)
      • Happy socks (happy_socks)
      • Hausmarke (hausmarke)
      • Havaianas (havaianas)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Helix (helix)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Icepeak (icepeak)
      • Igi & Co (igi_co)
      • Igor (igor)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • Indosole (indosole)
      • Ipanema (ipanema)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Krisbut (krisbut)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Limelight girl (limelight_girl)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lodi (lodi)
      • Lowa (lowa)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Marvel (marvel)
      • Maui & Sons (maui_sons)
      • MBT (mbt)
      • Medicus (medicus)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mjus (mjus)
      • Mod8 (mod8)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • MyToys-COLLECTION (mytoys_collection)
      • NA-KD (na_kd)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturino (naturino)
      • Naturino Mini (naturino_mini)
      • Nelson (nelson)
      • Neosens (neosens)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Balance (new_balance)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • No Compromise (no_compromise)
      • No Stress (no_stress)
      • Northface (northface)
      • Nova (nova)
      • O'Neill (o_neill)
      • OH MY SANDALS (oh_my_sandals)
      • Okidoki (okidoki)
      • Olukai (olukai)
      • ONLY (only)
      • OOfos (oofos)
      • OTTO (otto)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pleaser (pleaser)
      • Polarino (polarino)
      • Prada (prada)
      • Primigi (primigi)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Reflexan (reflexan)
      • Refresh (refresh)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Salomon (salomon)
      • Sandro (sandro)
      • Scapino (scapino)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoetime (shoetime)
      • Sika (sika)
      • Sinner (sinner)
      • Sioux (sioux)
      • Snowleader (snowleader)
      • Softline (softline)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Speedo (speedo)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stabifoot (stabifoot)
      • Star Collection (star_collection)
      • Stefano lauran (stefano_lauran)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Sub55 (sub55)
      • Super cracks (super_cracks)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tango (tango)
      • Tbs (tbs)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • THIES (thies)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TwoDay (twoday)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van Beers (van_beers)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vaude (vaude)
      • Verbenas (verbenas)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Victory (victory)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Vty (vty)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Woden (woden)
      • Wolky (wolky)
      • XQ (xq)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xti (xti)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yokono (yokono)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1//3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Materiaal (materiaal):
      • Ariaprene (ariaprene)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Crocoprint (crocoprint)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Symmetrisch patroon (symmetrisch_patroon)
      • Visgraat (visgraat)
      • Vormen (vormen)
    • Type hak (hakvorm):
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog (7 cm en hoger) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Geen (zonder_sluiting)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Riem (riem)
      • Rits (rits)
      • Veter (veters)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl