x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sandalen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Michael Kors sandaal

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sandaal categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Michael Kors MK Plate Thong Goud 37
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/132416187.jpg
      Michael Kors MK Plate Thong Goud 37 (1)
      Michael Kors MK Plate Thong Goud 37
      Wehkamp Wehkamp
      8.714646625292552 (655)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      109.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.714646625292552 (655)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      109.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Michael Kors MK Plate Thong leren sandalen zwart Zwart 42
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/132412715.jpg
      Michael Kors MK Plate Thong leren sandalen zwart Zwart 42 (1)
      Michael Kors MK Plate Thong leren sandalen zwart Zwart 42
      Wehkamp Wehkamp
      8.714646625292552 (655)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      109.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.714646625292552 (655)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      109.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Beige (beige)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/2 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merk (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Rieker (rieker)
      • Ecco (ecco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Tamaris (tamaris)
      • Lazamani (lazamani)
      • Skechers (skechers)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aco (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Alma en pena (alma_en_pena)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Arizona (arizona)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Babista (babista)
      • Base london (base_london)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Biostep (biostep)
      • Bio Time (bio_time)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blink (blink)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobux (bobux)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruno premi (bruno_premi)
      • Brödel (bro_del)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Cellini (cellini)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Collection L (collection_l)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dune London (dune_london)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Fabs (fabs)
      • Falcotto By Naturino (falcotto_by_naturino)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • Fortuna (fortuna)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Grizzly (grizzly)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Havaianas (havaianas)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hobb's (hobb_s)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • IiM77SHOES (iim77shoes)
      • Inuovo (inuovo)
      • Ipanema (ipanema)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Kmb (kmb)
      • Krisbut (krisbut)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco tozzi (marco_tozzi)
      • Marila (marila)
      • Menbur (menbur)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minnie (minnie)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Mjus (mjus)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Nina (nina)
      • Noclaim (noclaim)
      • No Stress (no_stress)
      • O'Neill (o_neill)
      • OH MY SANDALS (oh_my_sandals)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outfielder (outfielder)
      • Oxypas (oxypas)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papucei (papucei)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Polarino (polarino)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quechua (quechua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reflexan (reflexan)
      • Refresh (refresh)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Romika (romika)
      • Rovers (rovers)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Sanita (sanita)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoesme (shoesme)
      • Simen (simen)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • Softline (softline)
      • Softwalk (softwalk)
      • Solidus (solidus)
      • So size (so_size)
      • Spalding (spalding)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Ströber (stro_ber)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tbs (tbs)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Vanharen (vanharen)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vionic (vionic)
      • VITAL (vital)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zinda (zinda)
    • Type hak (hakvorm):
      • Hakken (hakken)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Plateauzolen (plateauzolen)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sportief (sportief)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag: tot 2.5 cm (laag_0_2_5_cm_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl