x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Crocs Open schoenen 'Crocband II'

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Crocs Open schoenen 'Crocband II'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Crocs Open schoenen 'Crocband II'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Crocs Open schoenen 'Crocband II'
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221907057.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169104766.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133039290.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204021361.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99692177.jpg?ts=1
Crocs Crocs Open schoenen 'Crocband II' Open schoenen 'Crocband II' Open schoenen 'Crocband II' Type: Sandaal met hielriem Materiaal: Croslite Kleur: marineblauw Meer informatie: Crocband II Artikelnummer fabrikant: 14854-462 (3)
  • 00887350142907
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Meisjes, Kinderen
    • Schoenmaat: 24-25, 25, 24, 38
    • Motief: Printopdruk
    • Hakvorm: Platte zool
  • Design
    • Kleur: Roze, Blauw, Multi, Wit, Rood
    • Materiaal: Synthetisch, Rubber, Kunststof
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
  • Technische details
    • Insole material: Synthetic material
  • 24.95 25.78 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Type: Sandaal met hielriem Materiaal: Croslite Kleur: marineblauw Meer informatie: Crocband II Artikelnummer fabrikant: 14854-46224.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Gering gewicht. Flexibel 360 graden comfort. Watervriendelijk: de slippers voor vrouwen zijn watervriendelijk en ontworpen om water weg t...25.78, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Kipling - Rikilu 5 Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178091317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182997538.jpg?ts=1
      Kipling Kipling - Rikilu 5 Zilver - Rikilu 5 Zilver - Rikilu 5 Zilver Kipling Rikilu 5 zilver 12165640 (1)
      Kipling - Rikilu 5 Zilver
      • 05400572744770
      2
    • Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186015051.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Vrije tijd; Bouwwijze: sandalen; Materiaal: Type bovenmateriaal: Synthetisch; Zool: Type zool: Rubber; Uitrusting: Sluitsysteem: Klittenbandsluiting; Voetbed: Voorgevormd voetbed; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: sneldrogend bovendeel (1)
      Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw)
      • 00194917071663
      1
    • Vingino Sandalen voor kids maat 27
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615763.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615764.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230164806.jpg?ts=1
      Vingino Vingino Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Vingino Vikki meisjes sandaal. Deze kleurrijke sandaal is perfect om bij verschillende outfits te combineren! De buitenkant van de bandjes zijn gemaakt van leer, met hieroverheen een metallic laag. De binnekant van de bandjes zijn van suede, dit is lekker zacht aan de voet. Ook het voetbed is van suede en geeft goede demping. Uitgevoerd met een rubberen zool. Zowel het voorste bandje als het bovenste bandje zijn met een klittenband sluiting. Zo is de sandaal goed te stellen naar de breedte va... (1)
      Vingino Sandalen voor kids maat 27
      • 08718551664641
      1
    • LASCANA Sandalen met riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213234531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165893401.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Sandalen met riem Sandalen met riem Sandalen met riem Afmeting Hakhoogte: 9,5 cm. Kleur Kleur: Zandkleur : Multicolour. Kleur Look: Colourblocking. Materiaal Buitenkant: Microvezel. Materiaal Materiaal binnenkant: Imitatieleer. Materiaal (1)
      LASCANA Sandalen met riem
      • 06932733895285
      1
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
    • Maat (schoenmaat):
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 28 (28)
      • 38 (38)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.48
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 20.48
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 20.48
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 20.48
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 20.48
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 20.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 20.69
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.69
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 22.25
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.25
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.25
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.95
    • partner@vergelijk.nl