x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Crocs - Classic Clog

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Crocs - Classic Clog
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Crocs - Classic Clog
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Crocs - Classic Clog
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226710723.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220932667.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227851622.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230650672.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215902532.jpg?ts=1
Crocs Crocs - Classic Clog - Classic Clog - Classic Clog Het is de iconische klomp die een comfortrevolutie over de hele wereld begon! De oneerbiedige go-to comfort schoen waar je zeker dieper verliefd op wordt dag na dag. Crocs Classic Clogs bieden lichtgewicht Iconic Crocs Comfort, een kleur voor elke persoonlijkheid en een voortdurende uitnodiging om comfortabel te zijn in je eigen schoenen. De Crocs schoenen zullen Amerikaanse maten weergeven Ventilatie en duurzaamheid: Deze innovatieve Crocs-clogs voor meisjes en jongens bieden een robuuste co... (1)
  • 00191448903852
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
    • Schoenmaat: 38, 39
  • Design
    • Kleur: Roze
    • Materiaal: Synthetisch, Rubber
  • 29.39 44.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Het is de iconische klomp die een comfortrevolutie over de hele wereld begon! De oneerbiedige go-to comfort schoen waar je zeker dieper v...29.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Schuurman-schoenen.nl Schuurman-schoenen.nl
      Classic Clog roze in maat 38-39 van Crocs44.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Kipling - Rikilu 5 Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178091317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182997538.jpg?ts=1
      Kipling Kipling - Rikilu 5 Zilver - Rikilu 5 Zilver - Rikilu 5 Zilver Kipling Rikilu 5 zilver 12165640 (1)
      Kipling - Rikilu 5 Zilver
      • 05400572744770
      2
    • Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186015051.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Vrije tijd; Bouwwijze: sandalen; Materiaal: Type bovenmateriaal: Synthetisch; Zool: Type zool: Rubber; Uitrusting: Sluitsysteem: Klittenbandsluiting; Voetbed: Voorgevormd voetbed; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: sneldrogend bovendeel (1)
      Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw)
      • 00194917071663
      1
    • Vingino Sandalen voor kids maat 27
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615763.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615764.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230164806.jpg?ts=1
      Vingino Vingino Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Vingino Vikki meisjes sandaal. Deze kleurrijke sandaal is perfect om bij verschillende outfits te combineren! De buitenkant van de bandjes zijn gemaakt van leer, met hieroverheen een metallic laag. De binnekant van de bandjes zijn van suede, dit is lekker zacht aan de voet. Ook het voetbed is van suede en geeft goede demping. Uitgevoerd met een rubberen zool. Zowel het voorste bandje als het bovenste bandje zijn met een klittenband sluiting. Zo is de sandaal goed te stellen naar de breedte va... (1)
      Vingino Sandalen voor kids maat 27
      • 08718551664641
      1
    • LASCANA Sandalen met riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213234531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165893401.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Sandalen met riem Sandalen met riem Sandalen met riem Afmeting Hakhoogte: 9,5 cm. Kleur Kleur: Zandkleur : Multicolour. Kleur Look: Colourblocking. Materiaal Buitenkant: Microvezel. Materiaal Materiaal binnenkant: Imitatieleer. Materiaal (1)
      LASCANA Sandalen met riem
      • 06932733895285
      1
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 38.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.85
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 38.85
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 38.91
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 39.26
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.26
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 39.81
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 39.61
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 39.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 39.12
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.27
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.27
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 39.27
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 39.18
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 39.47
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 39.54
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 39.19
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 40.66
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 40.66
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 42.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 39.68
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 39.54
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 39.19
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.19
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 38.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 39.19
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.39
    • partner@vergelijk.nl