x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Crocs Baya Flip dames teenslippers maat 38/39

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Crocs Baya Flip dames teenslippers maat 38/39
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Crocs Baya Flip dames teenslippers maat 38/39
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Crocs Baya Flip dames teenslippers maat 38/39
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219423309.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219423311.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219423313.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219423314.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219423310.jpg?ts=1
Crocs Crocs Baya Flip dames teenslippers maat 38/39 Baya Flip dames teenslippers maat 38/39 Baya Flip dames teenslippers maat 38/39 Zwarte Crocs Baya Flip teenslippers voor dames. Deze elegante slippers hebben een zachte teenband van TPU en beschikt over de Crolite demping. De slipper is licht, flexibel en klaar voor sport en spel wanneer je maar wilt. (3)
  • 08720183423763
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Rubber
  • 23.94 33.94 EUR 1
    1
    • Scapino.nl Scapino.nl
      Zwarte Crocs Baya Flip teenslippers voor dames. Deze elegante slippers hebben een zachte teenband van TPU en beschikt over de Crolite dem...
      23.94, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Kipling - Rikilu 5 Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178091317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182997538.jpg?ts=1
      Kipling Kipling - Rikilu 5 Zilver - Rikilu 5 Zilver - Rikilu 5 Zilver Kipling Rikilu 5 zilver 12165640 (1)
      Kipling - Rikilu 5 Zilver
      • 05400572744770
      2
    • Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186015051.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw) Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Vrije tijd; Bouwwijze: sandalen; Materiaal: Type bovenmateriaal: Synthetisch; Zool: Type zool: Rubber; Uitrusting: Sluitsysteem: Klittenbandsluiting; Voetbed: Voorgevormd voetbed; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: sneldrogend bovendeel (1)
      Merrell Kinderen Kahuna Web Sandalen (Maat 29, Blauw)
      • 00194917071663
      1
    • Vingino Sandalen voor kids maat 27
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615763.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615764.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224615766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230164806.jpg?ts=1
      Vingino Vingino Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Sandalen voor kids maat 27 Vingino Vikki meisjes sandaal. Deze kleurrijke sandaal is perfect om bij verschillende outfits te combineren! De buitenkant van de bandjes zijn gemaakt van leer, met hieroverheen een metallic laag. De binnekant van de bandjes zijn van suede, dit is lekker zacht aan de voet. Ook het voetbed is van suede en geeft goede demping. Uitgevoerd met een rubberen zool. Zowel het voorste bandje als het bovenste bandje zijn met een klittenband sluiting. Zo is de sandaal goed te stellen naar de breedte va... (1)
      Vingino Sandalen voor kids maat 27
      • 08718551664641
      1
    • LASCANA Sandalen met riem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213234531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165893401.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Sandalen met riem Sandalen met riem Sandalen met riem Afmeting Hakhoogte: 9,5 cm. Kleur Kleur: Zandkleur : Multicolour. Kleur Look: Colourblocking. Materiaal Buitenkant: Microvezel. Materiaal Materiaal binnenkant: Imitatieleer. Materiaal (1)
      LASCANA Sandalen met riem
      • 06932733895285
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 23.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 19.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.94
    • partner@vergelijk.nl