x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vtwonen salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Vtwonen Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Betongrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143175149.jpg
      Vtwonen Vtwonen Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Betongrijs Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Betongrijs Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Betongrijs vtwonen Salontafel Sprokkeltafel kleur betongrijs Deze tafeltjes zijn een echte musthave in huis. Hoe handig is een bijzettafel en hoe leuk is het deze samen te combineren met een ander maatje. De Sprokkeltafel heeft een rond blad en staat op drie poten. Het model is eenvoudig en daarmee past deze bijzettafel in meerdere woonstijlen. De serie houten sprokkeltafels van vtwonen zijn er in meerdere afmetingen (60xø45 cm, 40xø80 cm, 35xø100cm en 45xø45 cm) en in de kleuren betongrijs en naturel. ... (2)
      Vtwonen Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Betongrijs
      • 08714713070961
      2
      deal
      149.00 EUR
    • Vtwonen Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143173934.jpg
      Vtwonen Vtwonen Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Naturel Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Naturel Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Naturel Bestel vtwonen Sprokkel Salontafel Ø 100 cm online bij fonQ. Alle vtwonen Salontafel uit voorraad leverbaar. Levertijd: 1 - 2 weken (1)
      Vtwonen Salontafel 'Sprokkeltafel' 100 x 100cm, kleur Naturel
      • 08714713070978
      3
      deal
      149.00 EUR
    • Vtwonen Salontafel 'Block' 135 x 60cm, kleur Walnoot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149210384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148594309.jpg
      Vtwonen Vtwonen Salontafel 'Block' 135 x 60cm, kleur Walnoot Salontafel 'Block' 135 x 60cm, kleur Walnoot Salontafel 'Block' 135 x 60cm, kleur Walnoot Bestel vtwonen Block Salontafel online bij fonQ. Alle vtwonen Bijzettafels uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 - 5 dagen (1)
      Vtwonen Salontafel 'Block' 135 x 60cm, kleur Walnoot
      • 08714713097739
      2
      299.00 EUR
    • Vtwonen Grip Salontafel Ø 60 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84520364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84520363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84520365.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145965755.jpg
      Vtwonen Vtwonen Grip Salontafel Ø 60 cm Grip Salontafel Ø 60 cm Grip Salontafel Ø 60 cm Bestel Vtwonen Grip Salontafel Lichtgrijs ø60 cm online bij fonQ. Alle vtwonen Salontafel uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Vtwonen Grip Salontafel Ø 60 cm
      • 08714713050680
      2
      89.00 EUR
    • Vtwonen Foldable Salontafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137976393.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116452833.jpg
      Vtwonen Vtwonen Foldable Salontafel Foldable Salontafel Foldable Salontafel Bestel vtwonen Foldable Salontafel online bij fonQ. Alle vtwonen Bijzettafels uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Vtwonen Foldable Salontafel
      • 08718924033326
      1
      111.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home Affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • Braxton (braxton)
      • Casa Rossa (casa_rossa)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Delavita (delavita)
      • Domo (domo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emob (emob)
      • Fermob (fermob)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Functionals (functionals)
      • Fyn (fyn)
      • Haku (haku)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • INSIDEART (insideart)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Made.com (made_com)
      • MedoVital (medovital)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paroli (paroli)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Raum.id (raum_id)
      • RENEW (renew)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scandes (scandes)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Supper club (supper_club)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Chroom (chroom)
      • Eiken (eiken)
      • Fluweel (fluweel)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Porselein (porselein)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 40 cm (doorsnede_40)
      • 40 cm - 55 cm (doorsnede_40_55)
      • 55 cm - 90 cm (doorsnede_55_90)
      • ≥ 90 cm (doorsnede_90)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (hoogte_cm_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_42_46)
      • ≥ 46 cm (hoogte_cm_46)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_60)
      • 60 cm - 75 cm (breedte_cm_60_75)
      • 75 cm - 90 cm (breedte_cm_75_90)
      • ≥ 90 cm (breedte_cm_90)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (lengte_cm_60)
      • 60 cm - 80 cm (lengte_cm_60_80)
      • 80 cm - 110 cm (lengte_cm_80_110)
      • ≥ 110 cm (lengte_cm_110)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
    • Varianten (group):
      • Brix Kurt (brix_kurt)
      • Brix Ozzy (brix_ozzy)
      • Brix Suzan (brix_suzan)
      • MOOS Steve (moos_steve)
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
      • Riviera Maison Shelter Island (riviera_maison_shelter_island)
      • Woood Largo (woood_largo)
      • Woood Mesa (woood_mesa)
      • Woood Wout (woood_wout)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl