x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tenzo salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tenzo Bess Salontafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84520543.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84520544.jpg
      Tenzo Tenzo Bess Salontafel Bess Salontafel Bess Salontafel Met de salontafel Bess kunt u uw huis met een praktische en sturen meubelstuk geven. De woonkamertafel heeft een moderne vormgeving, met name de schuine stand van de tafelpoten valt direct in het oog. De gelakte tafelblad vormt het salontafel Bess een mooie kleurrijke contrast te de holzfüßen. Productafmetingen: Breedte: 120cm, hoogte: 38cm, diepte: 60cm Materiaal: tafelblad van houtmateriaal (MDF) met lak in wit frame van massief, geoliede eiken MDF staat voor middeldichte (hout) vezelplaat.... (1)
      Tenzo Bess Salontafel
      • 07394084065639
      2
      156.22 EUR
    • Tenzo Salontafel 'Bess' 120 x 60cm, kleur Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149304742.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132041588.jpg
      Tenzo Tenzo Salontafel 'Bess' 120 x 60cm, kleur Grijs Salontafel 'Bess' 120 x 60cm, kleur Grijs Salontafel 'Bess' 120 x 60cm, kleur Grijs Belastbaarheid: 40 kg. Materiaal: tafelblad MDF gelakt, mat. Onderstel massief eiken, geolied. Kleur: grijs/eiken Afmetingen (HxBxD): 38 x 120 x 60 cm Made in Sweden (1)
      Tenzo Salontafel 'Bess' 120 x 60cm, kleur Grijs
      • 07394084078042
      2
      166.41 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home Affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • Braxton (braxton)
      • Casa Rossa (casa_rossa)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Delavita (delavita)
      • Domo (domo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emob (emob)
      • Fermob (fermob)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Functionals (functionals)
      • Fyn (fyn)
      • Haku (haku)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • INSIDEART (insideart)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Made.com (made_com)
      • MedoVital (medovital)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paroli (paroli)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Raum.id (raum_id)
      • RENEW (renew)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scandes (scandes)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Supper club (supper_club)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Chroom (chroom)
      • Eiken (eiken)
      • Fluweel (fluweel)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Porselein (porselein)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 40 cm (doorsnede_40)
      • 40 cm - 55 cm (doorsnede_40_55)
      • 55 cm - 90 cm (doorsnede_55_90)
      • ≥ 90 cm (doorsnede_90)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (hoogte_cm_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_42_46)
      • ≥ 46 cm (hoogte_cm_46)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_60)
      • 60 cm - 75 cm (breedte_cm_60_75)
      • 75 cm - 90 cm (breedte_cm_75_90)
      • ≥ 90 cm (breedte_cm_90)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (lengte_cm_60)
      • 60 cm - 80 cm (lengte_cm_60_80)
      • 80 cm - 100 cm (lengte_cm_80_100)
      • ≥ 100 cm (lengte_cm_100)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
    • Varianten (group):
      • Brix Kurt (brix_kurt)
      • Brix Ozzy (brix_ozzy)
      • Brix Suzan (brix_suzan)
      • Label51 Vintage (label51_vintage)
      • MOOS Steve (moos_steve)
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
      • Riviera Maison Shelter Island (riviera_maison_shelter_island)
      • Woood Largo (woood_largo)
      • Woood Mesa (woood_mesa)
      • Woood Wout (woood_wout)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl