x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Forte salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Forte salontafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147568661.jpg
      Forte Forte salontafel salontafel salontafel Met schap Oppervlak: kunststof oppervlak Materiaal: houtimitatie Kleur: findus replica Lengte (cm): 60cm Breedte (cm): 120cm Hoogte (cm): 45cm (1)
      Forte salontafel
      • 05904767863401
      2
      deal
      129.99 EUR
    • Forte salontafel »GASPARO«, breedte 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117881461.jpg
      Forte Forte salontafel »GASPARO«, breedte 120 cm salontafel »GASPARO«, breedte 120 cm salontafel »GASPARO«, breedte 120 cm Details: * 1,8 cm dik tafelblad * FSC®-gecertificeerd houtmateriaal * Gemakkelijk te onderhouden oppervlak * Met blad * Rechthoekig tafelblad * Vast tafelblad. Afm.: * 45 cm tafelhoogte * 1,8 (1)
      Forte salontafel »GASPARO«, breedte 120 cm
      • 05904767159269
      1
      deal
      129.99 EUR
    • Forte salontafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147567569.jpg
      Forte Forte salontafel salontafel salontafel FORTE salontafel (1)
      Forte salontafel
      • 05904767173494
      1
      199.99 EUR
    • Forte salontafel »CLIF« met functie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144543701.jpg
      Forte Forte salontafel »CLIF« met functie salontafel »CLIF« met functie salontafel »CLIF« met functie Details: * In hoogte verstelbaar tot 67,7 cm * 3 cm dik tafelblad * FSC®-gecertificeerd houtmateriaal * Gemakkelijk te onderhouden oppervlak * Met blad * Rechthoekig tafelblad. Afm.: * Totale (1)
      Forte salontafel »CLIF« met functie
      • 05904767886769
      1
      199.99 EUR
    • Forte salontafel »Nepal«, breedte 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147570128.jpg
      Forte Forte salontafel »Nepal«, breedte 120 cm salontafel »Nepal«, breedte 120 cm salontafel »Nepal«, breedte 120 cm FORTE salontafel »Nepal«, breedte 120 cm (1)
      Forte salontafel »Nepal«, breedte 120 cm
      • 05904767879334
      1
      deal
      149.99 EUR
    • Forte salontafel »BABILA«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149897487.jpg
      Forte Forte salontafel »BABILA« salontafel »BABILA« salontafel »BABILA« Details: * 2,2 cm dik tafelblad * FSC®-gecertificeerd houtmateriaal * Gemakkelijk te onderhouden oppervlak * Met blad * Rechthoekig tafelblad * Vast tafelblad. Afm.: * Totale afm. (bxdxh): ca. (1)
      Forte salontafel »BABILA«
      • 05904767028602
      1
      169.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home Affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • Braxton (braxton)
      • Casa Rossa (casa_rossa)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Delavita (delavita)
      • Domo (domo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emob (emob)
      • Fermob (fermob)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Functionals (functionals)
      • Fyn (fyn)
      • Haku (haku)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Made.com (made_com)
      • MedoVital (medovital)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paroli (paroli)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Raum.id (raum_id)
      • RENEW (renew)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scandes (scandes)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Supper club (supper_club)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Chroom (chroom)
      • Eiken (eiken)
      • Fluweel (fluweel)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Porselein (porselein)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 40 cm (doorsnede_40)
      • 40 cm - 50 cm (doorsnede_40_50)
      • 50 cm - 90 cm (doorsnede_50_90)
      • ≥ 90 cm (doorsnede_90)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (hoogte_cm_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_42_46)
      • ≥ 46 cm (hoogte_cm_46)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_60)
      • 60 cm - 75 cm (breedte_cm_60_75)
      • 75 cm - 90 cm (breedte_cm_75_90)
      • ≥ 90 cm (breedte_cm_90)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (lengte_cm_60)
      • 60 cm - 80 cm (lengte_cm_60_80)
      • 80 cm - 110 cm (lengte_cm_80_110)
      • ≥ 110 cm (lengte_cm_110)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
    • Varianten (group):
      • Brix Kurt (brix_kurt)
      • Brix Ozzy (brix_ozzy)
      • Brix Suzan (brix_suzan)
      • MOOS Steve (moos_steve)
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
      • Riviera Maison Shelter Island (riviera_maison_shelter_island)
      • Woood Largo (woood_largo)
      • Woood Mesa (woood_mesa)
      • Woood Wout (woood_wout)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl