x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Steen salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kave Home Salontafel 'Vetter' 120 x 70cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143172381.jpg
      Kave Home Kave Home Salontafel 'Vetter' 120 x 70cm Salontafel 'Vetter' 120 x 70cm Salontafel 'Vetter' 120 x 70cm Alternatieve naam: LaForma Corvette Kave Home Salontafel Vetter 120 x 70cm Salontafel met structuur van massief acaciahout. PNZ Nano-oliebehandeling voor lange levensduur en UV-bescherming. Voor gebruik binnen en buiten (overdekt). Ontwerp De Vetter tafel is gemaakt van acaciahout met bescherming voor zijn lange duurzaamheid en bescherming tegen de zon. Je kunt hem zowel binnen als buiten gebruiken, hoewel we je aanraden om het binnenshuis te doen. Slechts één ding ontbreekt: nodig je vriende... (1)
      Kave Home Salontafel 'Vetter' 120 x 70cm
      • 08433840360140
      1
      325.00 EUR
    • Kave Home Salontafel 'Norah' 70cm, kleur Donkergrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143172942.jpg
      Kave Home Kave Home Salontafel 'Norah' 70cm, kleur Donkergrijs Salontafel 'Norah' 70cm, kleur Donkergrijs Salontafel 'Norah' 70cm, kleur Donkergrijs Alternatieve naam: LaForma Program Kave Home Salontafel Norah 70cm Stoel met armleuningen. Structuur in gegalvaniseerd en gepoedercoat staal. Zitting en rugleuning in UV-bestendig polyester touw. Voor gebruik binnen en buiten (overdekt). Ontwerp Afgerond en gemaakt van polycement en touw, voegt deze bijzettafel een etnisch tintje toe dat perfect combineert met andere stijlen. Leverbaar in 2 verschillende kleuren: * Donkergrijs * Beige Eigenschappen: * Merk: Kave Home * Materiaal: Gepoedercoat... (1)
      Kave Home Salontafel 'Norah' 70cm, kleur Donkergrijs
      • 08433840423685
      1
      114.56 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home Affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • Braxton (braxton)
      • Casa Rossa (casa_rossa)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Delavita (delavita)
      • Domo (domo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Fermob (fermob)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Functionals (functionals)
      • Fyn (fyn)
      • Grundig (grundig)
      • Haku (haku)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • INSIDEART (insideart)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Made.com (made_com)
      • MedoVital (medovital)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paroli (paroli)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Raum.id (raum_id)
      • RENEW (renew)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scandes (scandes)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • SoHome (sohome)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Supper club (supper_club)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wohnling (wohnling)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Chroom (chroom)
      • Eiken (eiken)
      • Fluweel (fluweel)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Porselein (porselein)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 40 cm (doorsnede_40)
      • 40 cm - 50 cm (doorsnede_40_50)
      • 50 cm - 90 cm (doorsnede_50_90)
      • ≥ 90 cm (doorsnede_90)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (hoogte_cm_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_42_46)
      • ≥ 46 cm (hoogte_cm_46)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_60)
      • 60 cm - 75 cm (breedte_cm_60_75)
      • 75 cm - 90 cm (breedte_cm_75_90)
      • ≥ 90 cm (breedte_cm_90)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (lengte_cm_60)
      • 60 cm - 80 cm (lengte_cm_60_80)
      • 80 cm - 100 cm (lengte_cm_80_100)
      • ≥ 100 cm (lengte_cm_100)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
    • Varianten (group):
      • Brix Kurt (brix_kurt)
      • Brix Ozzy (brix_ozzy)
      • Brix Suzan (brix_suzan)
      • Label51 Vintage (label51_vintage)
      • MOOS Steve (moos_steve)
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
      • Riviera Maison Shelter Island (riviera_maison_shelter_island)
      • Woood Largo (woood_largo)
      • Woood Mesa (woood_mesa)
      • Woood Wout (woood_wout)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl