x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Leer salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Beliani AMTRAK Salontafel Bruin Kunstleer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137859964.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149082295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133726615.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134528517.jpg
      Beliani Beliani AMTRAK Salontafel Bruin Kunstleer AMTRAK Salontafel Bruin Kunstleer AMTRAK Salontafel Bruin Kunstleer Een multifunctionele toevoeging aan jouw kamer! Of het nu als voetenbankje, salontafel of praktische opbergruimte is, het universele meubel kan op vele manieren worden gebruikt. De salontafel heeft een bruine bekleding met leren look en twee praktische laden met decoratieve handgrepen. (1)
      Beliani AMTRAK Salontafel Bruin Kunstleer
      • 04251682203593
      • 120233
      1
      100.00 EUR
    • Beliani AMTRAK Salontafel Beige Kunstleer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137860048.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149077285.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133726627.jpg
      Beliani Beliani AMTRAK Salontafel Beige Kunstleer AMTRAK Salontafel Beige Kunstleer AMTRAK Salontafel Beige Kunstleer Een multifunctionele toevoeging aan jouw kamer! Of het nu als voetenbankje, salontafel of praktische opbergruimte is, het universele meubel kan op vele manieren worden gebruikt. De salontafel heeft een beige bekleding met leren look en twee praktische laden met decoratieve handgrepen. (1)
      Beliani AMTRAK Salontafel Beige Kunstleer
      • 04251682203586
      • 120234
      1
      100.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home Affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • Braxton (braxton)
      • Casa Rossa (casa_rossa)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Delavita (delavita)
      • Domo (domo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emob (emob)
      • Fermob (fermob)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Functionals (functionals)
      • Fyn (fyn)
      • Haku (haku)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LC (lc)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Made.com (made_com)
      • MedoVital (medovital)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paroli (paroli)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Raum.id (raum_id)
      • RENEW (renew)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scandes (scandes)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Supper club (supper_club)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Chroom (chroom)
      • Eiken (eiken)
      • Fluweel (fluweel)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Porselein (porselein)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 40 cm (doorsnede_40)
      • 40 cm - 50 cm (doorsnede_40_50)
      • 50 cm - 90 cm (doorsnede_50_90)
      • ≥ 90 cm (doorsnede_90)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_38)
      • 38 cm - 42 cm (hoogte_cm_38_42)
      • 42 cm - 46 cm (hoogte_cm_42_46)
      • ≥ 46 cm (hoogte_cm_46)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_60)
      • 60 cm - 75 cm (breedte_cm_60_75)
      • 75 cm - 90 cm (breedte_cm_75_90)
      • ≥ 90 cm (breedte_cm_90)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (lengte_cm_60)
      • 60 cm - 80 cm (lengte_cm_60_80)
      • 80 cm - 100 cm (lengte_cm_80_100)
      • ≥ 100 cm (lengte_cm_100)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
    • Varianten (group):
      • Brix Kurt (brix_kurt)
      • Brix Ozzy (brix_ozzy)
      • Brix Suzan (brix_suzan)
      • MOOS Steve (moos_steve)
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
      • Riviera Maison Shelter Island (riviera_maison_shelter_island)
      • Woood Largo (woood_largo)
      • Woood Mesa (woood_mesa)
      • Woood Wout (woood_wout)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl