x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er salontafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dutchbone salontafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in salontafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Dutchbone Class - Salontafel - Bruin/Messing
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150658164.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147628572.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147628577.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147628568.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156334141.jpg
      Dutchbone Dutchbone Class - Salontafel - Bruin/Messing Class - Salontafel - Bruin/Messing Class - Salontafel - Bruin/Messing Wil jij je interieur meer klasse en stijl geven? Dat kan met deze prachtige salontafel van het trendsettende Nederlandse merk Dutchbone. Salontafel Class heeft een acaciahout tafelblad met een mooi vissengraat patroon. Samen met het onderstel dat in een mooie antiek messing kleur is gecoat geeft deze salontafel je interieur een luxe look en feel! Salontafel Class heeft een hoogte van 35 cm, is 120 cm breed en 60 cm diep. Combineer hem met eetkamertafel en dressoir Class om zo rust in je inter... (1)
      Dutchbone Class - Salontafel - Bruin/Messing
      • 08718548026193
      4
      395.00 EUR
    • Dutchbone Salontafel 'Boli' 70cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161903942.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165112662.jpg
      Dutchbone Dutchbone Salontafel 'Boli' 70cm Salontafel 'Boli' 70cm Salontafel 'Boli' 70cm Dutchbone Salontafel Boli 70cm Eigenschappen: * Merk: Dutchbone * Materiaal: Glazen blad en gepoedercoat ijzeren frame * Lengte: 70 cm * Breedte: 70 cm * Hoogte: 33 cm * Maximum belastbaar gewicht: 10 kg (2)
      Dutchbone Salontafel 'Boli' 70cm
      • 08718548053748
      1
      159.00 EUR
    • Dutchbone Boli Salontafel - Set van 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156361283.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165276366.jpg
      Dutchbone Dutchbone Boli Salontafel - Set van 2 Boli Salontafel - Set van 2 Boli Salontafel - Set van 2 Dutchbone Boli Salontafel - Set van 2 - van Dutchbone in de categorie Tafel. (1)
      Dutchbone Boli Salontafel - Set van 2
      • 08718548053779
      2
      209.00 EUR
    • Dutchbone Boli Salontafel Rond Set Van 2 (h) 43 X (Ø) 50 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162070176.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164272457.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164277181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164277180.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165112661.jpg
      Dutchbone Dutchbone Boli Salontafel Rond Set Van 2 (h) 43 X (Ø) 50 Cm Boli Salontafel Rond Set Van 2 (h) 43 X (Ø) 50 Cm Boli Salontafel Rond Set Van 2 (h) 43 X (Ø) 50 Cm Boli Salontafel Rond Set Van 2 (h) 43 X (Ø) 50 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Boli salontafel rond set van 2 van Dutchbone bestaat uit een set van twee salontafels. De kleinere salontafel heeft een diameter van 35 centimeter en is 45 centimeter hoog. De grotere salontafel heeft een diameter van 43 centimeter en is 50 centimeter hoog. Beide salontafels hebben een ijzeren frame met een poedercoating en een glazen tafelblad met een patroon erin. Het maximale draaggewicht is 10 kilogram. De... (1)
      Dutchbone Boli Salontafel Rond Set Van 2 (h) 43 X (Ø) 50 Cm
      • 08718548053786
      1
      139.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home Affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Rond DEFAULT
        • cirkel
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • By-Boo (by_boo)
      • Woood (woood)
      • Brix (brix)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Baytex (baytex)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • Byboo (byboo)
      • Casaria (casaria)
      • Columbine (columbine)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Divalii (divalii)
      • Domo (domo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emob (emob)
      • Emu (emu)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • FMD (fmd)
      • Forte (forte)
      • Functionals (functionals)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Gubi (gubi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haku (haku)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink (interlink)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kesta (kesta)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LC (lc)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loxe Design (loxe_design)
      • M2 (m2)
      • Made.com (made_com)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • MCA (mca)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nancy HomeStore (nancy_homestore)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paroli (paroli)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • PIB (pib)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Plant&More (plant_more)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Raum.id (raum_id)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RENEW (renew)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riverdale (riverdale)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scandes (scandes)
      • Sense (sense)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Supper club (supper_club)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Temahome (temahome)
      • Torna (torna)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Wunderbar (wunderbar)
      • Xenario Home Collection (xenario_home_collection)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €230 (low)
      • €230 - €340 (medium)
      • > €340 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
    • Materiaal (materiaal):
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Porselein (porselein)
      • Steen (steen)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Wicker (wicker)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 38 cm (hoogte_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (hoogte_cm_2)
      • 40 cm - 45 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 45 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_1)
      • 60 cm - 75 cm (breedte_cm_2)
      • 75 cm - 90 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 65 cm (lengte_cm_1)
      • 65 cm - 80 cm (lengte_cm_2)
      • 80 cm - 120 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 120 cm (lengte_cm_4)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 60 cm (doorsnede_1)
      • 60 cm - 75 cm (doorsnede_2)
      • 75 cm - 90 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 90 cm (doorsnede_4)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Design (design)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal tafels (aantal_delen):
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
    • Varianten (group):
      • MOOS Steve (moos_steve)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl